KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   819 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 819 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online: Avon.hu, 819 Ft

Kétféle ceruzához.

Ár: 819 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

dundicat

2018. július 10.

Nem stabil a teteje, de rajta marad, csak figyelni kell rá. Egyébként szeretem, nincs kifogásom.

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

coffeegirl

2018. február 19.

valami nagyon olcsó műanyagból készülhet, nekem gyakran kell cserélni, mert gyorsan tönkremegy. A teteje egyiknek se stabil, ha egyszer leszedi az ember róla, onnantól már lejön kérés nélkül is. Most megint tönkrement egy, mert a kisebb ceruza hegyező pengéje feladta.. pedig mindig ugyanolyan sminkceruzákat hegyezgetek benne. Mégis ragaszkodom ehhez a hegyezőhöz, mert amúgy ha nem épp tönkremenős kedvében van, akkor tökéletesen tud hegyezni. Emiatt még azt is elnézem, hogy a teteje szinte azonnal leesik, és hogy néha újakat kell venni. Még jó, hogy nem drága :)

coffeegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Poptie

2017. április 9.

Nagyon jó, szeretem.

Poptie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Nagyon jó, szeretem.

dorikatapal00

2017. március 11.

Tökéletesen bevált. :)

dorikatapal00
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 11.

Tökéletesen bevált. :)

Blackxentric

2016. augusztus 7.

Az enyém ezer éve megvan, és kicsit más, mint ami a képen van. A célnak megfelel az biztos.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

gramonaeszter

2016. június 28.

a teteje az első használatkor már letört, de a célnak megfelel. Nem a legszebben hegyez, a krémesebb állagú ceruzák könnyen belemaszatolódnak.

gramonaeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 28.

hollieme

2016. március 5.

sok év használat után: a kupakja letört, gagyi hatást kelt, nem a legszebben hegyez de még jó szolgálatot tesz. manapság viszont inkább egy régebbi szemceruza kupakján lévő hegyezőt használok, szerintem az jobban hegyez.

hollieme
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Bebek

2015. november 5.

Ezer éve megvan, semmi rosszat nem tudok rá mondani. A kupak nekem is letört. :)

Bebek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 5.

blackcat00616

2015. november 5.

Évek òta megvan, a legelején a kiskupak letört, és az aljára ha rápattintom kiugrik, hegyezni se hegyez már tökéletesen, de ez betudhatò a korára.

blackcat00616
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

rika862

2015. november 5.

Nagyon jól hegyez, viszont letört a kis "kupak".
Vastag ès vèkonyabb ceruzához is egyaránt megfelel. Èn szeretem! Olyan èles, mint règen, amikor vettem.

rika862
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

Nagyon jól hegyez, viszont letört a kis "kupak".