KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

Sűrű sörtéjű ecset krémes vagy por állagú szemhéjpúder felviteléhez.

• hossza: 16 cm
  • szintetikus sörtékből készült

Pumi

2018. március 12.

Nem jön be, összekeni a szemem többi részét. Ki fogom dobni, csak felbosszantott ez a hengeres fej...szerintem az én mélyen ülő szememre az ék alakú megoldás jobb

Pumi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Hannah11

2017. október 12.

Nagyon puha és könnyű vele felvinni a szemhéjpúdert.

Hannah11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Nagyon puha és könnyű vele felvinni a szemhéjpúdert.

buzasannamari

2017. július 19.

Ez az ecset zseniális, most fogom megvenni a másodikat. Egyet krémes szemhéjpúderhez használok, a másodikat arcpúder/korrektor felvitelére fogom megvenni.
Fantasztikusan sűrű és selymes.

buzasannamari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 19.

Fantasztikusan sűrű és selymes.