KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Egy férfias illat a modern férfinak, aki a saját szabályai szerint él.

A páfrányos-fás-friss illatkategóriába tartozó Avon Elite Gentleman Untailored kölni főbb illatösszetevői a keleties thai bazsalikom, ciprus, és a kasmírfa.

Joe38

2017. március 7.

Nekem tetszik!!!Ez egy kellemes univerzális illat bármilyen alkalomhoz!!!
Könnyed,zöld és fiatalos ugyanakkor elegáns és sikkes is egyben!!Abszolút bárhová el tudnám képzelni..
Modernnek is mondható...egyáltalán nem egy klasszikus illatkategória!!Most ugyan csak 30 ml-es kivitelben rendeltem meg ,
de szerintem ebből jöhet a nagy kiszerelés is!!!!Talán a tartóssága hagy maga után kivetni valót,de Avon illatoknál
már megszoktam,hogy nem a hivalkodást részesítik előnyben......talán ennél az illatnál lehettek volna egy kicsit bátrabbak
amikor az erősséget állították be!!De nem rossz munka ez így sem!!A Luck után a második kedvenc!!!5 csillag!
Ui:Úgy másfél - 2 óra után rajtam egy Armani Mania közeli jelenség fejlődik ki ebből az illatból......
Mivel azt is nagyon szeretem és az sem egy tucatillat kifejezetten örülök a hasonlóságnak.. ;)

Joe38
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

Nekem tetszik!!!Ez egy kellemes univerzális illat bármilyen alkalomhoz!!!

bobherceg80

2017. január 3.

A férjemnek vettem,mert a katalógusban nagyon tetszett ez az illat.Élőben teljesen más,túlságosan arcszeszszerű.Vannak ennél jóval finomabb férfi illatok.Nem venném meg újra.

bobherceg80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

Adri95

2015. december 14.

Barátomat leptem meg én is vele :) Hálistennek nagyon tetszett neki és persze nekem is :)
Egyszerűen imádjuk :) persze tartós is,sőt még akkora szerencsém volt,hogy akciosan jutottam hozzá így főleg nagyon megérte :)

Adri95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 14.

riaraven

2015. március 1.

Páromat leptem meg vele nemrég úgy, hogy gyakorlatilag semmit nem tudtam erről az illatról, csak azt, ami a leírást a katalógusban megadtak. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem neki. Imádjuk az illatát mind a ketten. Tartós, kellemes illat, ami nem fojtogat. Az egyik legjobb férfiillat, amihez valaha szerencsém volt.

riaraven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 1.

t.evacska21

2014. október 27.

Elég tartósnak tűnik, maga az illata viszont annyira nem jött be. Nem rossz, viszont nekem férfi illatban nem ez a legjobb.

t.evacska21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

2014. július 9.

Meg kell védenem ezt az illatot. Nagyon tetszik a páromon, tartós, férfias illat. Szerintem bizony csillagos ötös! :)

Dayanara

2014. május 10.

Kipróbáltam, elsőre tényleg olyan, mint a leírásban. Páfrányos, fás, friss és elég intenzíven kezd. Néha kicsit furcsa vele a viszonyom, nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e vagy sem. Először intenzívebb, fásabb, aztán hamar megváltozik, finomodik, de egyben kicsit - nehéz rá jó szót találni - tömörebbé, fullasztóbbá is válik, már nem érezni ki annyira az összetevőket, marad egy meghatározhatatlan illat (valami páfrányos).
Hát... Most próbáltam ki a sima Elite Gentleman-t is, és azt kell mondjam az számomra sokkal jobb! Az finomabb, érdekesebb, (kicsit) édeskésebb illat. Mondjuk teljesen más kategória a kettő, de azt nem vártam, hogy ennyire különbözőek lesznek majd.
Ezt nem annyira találták el szerintem. Biztos van akihez illene, de nekem nem igazán tetszik. Nem is különleges, nem kiemelkedő még Avon-os viszonylatban sem. Mintha már éreztem volna ezer hasonlót. Azt hittem jobb lesz, de egyrészt köze nincs a sima EG-hez, másrészt nem igazán képvisel minőséget sem illatát, sem pedig tartósságát tekintve. Ahogy telik az idő most mintha egy kicsit megint elviselhetőbb illata lenne, de így sem tudtam megszeretni, örülök, hogy nem rendeltem meg "vakon". Nem mondom, hogy másokon különösebben zavarna, de nem tudnám jó szívvel ajánlani sem.
Egyébként ez szerintem férfiasabb kategória, ezt már nem venném meg magamnak, noha több férfi parfümöt is használok. De nem ez vele a problémám, egyszerűen nem tudom rá azt mondani, hogy finom illat. Lehet másnak bejön, de én max. csak annak tudom ajánlani, aki rajong a páfrányos-fás illatokért, az talán nem fog benne akkorát csalódni. Ja és a modern jelző nekem nem jut róla eszembe. Tőlem ez most csak 2 pont, de azért nem akarom nagyon elvenni mások kedvét, hátha másnak nem lesz ekkora csalódás. Az is lehet, hogy csak nem szeretem a páfrányos illatokat. Rendeljetek illatmintát, próbáljátok ki a mintaboltokban a tesztert.
Mivel rólam szinte már el is illant, így nem tudok még 3 csillagot sem adni neki...
Annyit tennék még hozzá, hogy elsőre szerintem ne nagyon fújja még a hajára is az ember (mondjuk sejtem, hogy nem is sokan tervezték :D), ahogy az az ajánlásban szerepel, mert elszédül tőle. Különben mostanában minden parfümhöz ezt írja az Avon, de azért ehhez már nem merték odaírni azt is, hogy tegyen belőle a fürdővízbe is, hogy fürdés közben is élvezhesse az érzéki illatot. :DD Úgy tűnik férfiaknál nem merik elsütni annyira ezeket a csacskaságokat (hogy finoman fejezzem ki magam).

Update: Tettem vele egy újabb próbát, végül is maga az illat nem annyira rossz, úgy értem lehet ez jó, csak nem nekem. Most már nem érzem olyan rosszul sikerültnek, persze továbbra is örülök, hogy nem rendeltem meg. Felértékelem 3 csillagra, de ez kizárólag az illat miatt van. Rajtam annyira nem tartós, hogy még ahhoz képest is meglepődtem, hogy már tudom milyenek az Avon-os kölnik. Ráadásul egy ennyire erős kezdés után azt hinné az ember, hogy akkor ez tovább megmarad, de sajnos esetemben nem.
Egyébként maga az illat véleményem szerint minden évszakra megfelelő lehet.

Dayanara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

Egyébként maga az illat véleményem szerint minden évszakra megfelelő lehet.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Eugenol, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene
Színezékek: Acid Yellow 3, CI 42090, CI 14700

Színező anyag. (Piros)