KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 3799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Esztuci, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 3799 Ft

"Illatosítsd meg történetedet az Avon Eve Alluring parfümmel! Tedd felejthetetlenné minden romantikus estédet ezzel a csábító illattal, melyben a narancsvirág és a piros gyümölcsök egyesülnek az érzéki pézsmával."

Fejillat: rózsaszín szilva, frézia, gyöngyvirág

Szívillat: női elixír, Neroli virág, írisz

Alapillat: borostyán esszencia, szantálfa, pézsma

Ár: 3799 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Eve Alluring testápoló és miniparfüm szett
Ár: 1500 , Eladó: Esztuci
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Avon Eve Alluring Testápoló
Ár: 400 Ft/csere is lehetséges :) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás előre utalás esetén

Szila20

2018. június 19.

Nyereményként kaptam ezt a parfümöt, és nekem nagyon tetszik! :) Elegáns, nőies illat, de tökéletes hétköznapokra is, bárhova el tudom képzelni. :)

Szila20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

senskin

2018. június 18.

Nekem túlságosan alkoholos, intenzívnek intenzív, de a frézia már már tul sok benne. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

abicicaaa

2018. június 9.

Akarcsak a Confidence, ez is egy atlagos, edes, rohangalos illat, semmi kulonleges, de szerintem ez igy teljesen rendben is van, nem hiszem, hogy tobbet kene varnunk az Avontol :)
Ui. most nezem, van benne neroli, amit ki nem allhatok. Megsem jon at, mintha benne sem lenne.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

kremezo

2018. június 7.

Nagyon kellemes, nőies illata van. Plusz pont a csomagolásnak is, nagyon tetszik.

kremezo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Bella9947

2018. május 18.

Nekem ez lett a kedvenc parfümöm. Imádom a finom, kicsit édesebb nőies illatokat és ezért ez a parfüm azonnal magával ragadott. nagyon jó a tartóssága is, egész nap rajtam marad és még másnap reggel is lehet érezni az illatát. Mindennapi használatra tökéletes de egy elegánsabb rendezvényen vagy egy randin is megállja a helyét.

Bella9947
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

kissdzs

2018. május 15.

Már egy fél üveggel elhasználtam. Nekem nagy kedvencem lett. Tartós,finom,kellemes,nőies illata van. A korábbi avon parfümökhöz képest az eddigi egyik legjobb.

kissdzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Betti1992

2018. március 13.

Ha egy szóval kéne leírnom a parfümöt, az az átok lenne. Nem is az illata a lényeg, nem is jó, nem is rossz, őszintém már nem is érdekel az illata, mert olyan allergiás kiütéseket kaptam tőle a nyakamra, hogy már azt is megbántam hogy egyáltalán az újságban ránéztem erre a parfümre. Soha nem volt ilyen allergiás kiütésem, és ezen kívül semmi más "új" dolog nem ért a nyakamhoz, úgyhogy kizárásos alapon ez a hunyó. Nem tudom mi van benne, ami így kicsinálta a bőröm, de piros, kis fehér hólyagok vannak rajta, és úgy viszket, hogy legszívesebben lemarnám az egészet, de visszafogom magam, mert tudom hogy csak rosszabb lenne. Az előző véleményeket olvasva látom senki nem tapasztalt ilyet, lehet csak én vagyok az a "szerencsés", aki megnyerte ezt :D Szóval -1000000000 csillag az értékelésem, soha többet.

Betti1992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

adrica

2018. március 12.

Valahogy nem nyert meg. Szagolom, szagolom, és keresem az illatot. Rögtön törlődik az agyamból. Ennyire lityi löty. Nem rossz, nem borzalmas, egyszerűen csak közömbös. Olyan semmilyen. Tényleg ennyi? Azt hittem, hogy legalább most, de nem, most sem alkotott kirobbanót az Avon. Olyan régen dobott ki olyat, amire azt mondom, na ez igen, ez kell, ha a fene fenét eszik akkor is! De ez olyan, meg vagyok nélküle.

adrica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

Eszteerke

2018. február 24.

Nekem tetszik, szerintem nagyon jó kis hétköznapi, rohangálós parfüm! Kellemes illata van, kicsit virágos, kicsit gyümölcsös, kicsit édes.. 😊 Tartóssága is elfogadható, az Avonos parfümök között nagyon szuper! Viszont véleményem szerint nem olyan tartós és intenzív, mint a sárga Confidence társa, nekem az jobban bejön! 😊 Ettől függetlenül tőlem megkapja az 5 csillagot 😍

Eszteerke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

CeCeDrake

2018. február 24.

Mintát kaptam belőle. Az első fújásnál is rázott a hideg!
Nagyon hangzatos jegyeket tartalmaz, csak sajnos ez nem jön át! A női elixir az milyen lehet?
Borzasztó büdös locsolókölni, egy kritikán aluli kutyulmány, igénytelen és maximum vegyifegyvernek vagy vallató szernek lehet hasznos.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Mintát kaptam belőle. Az első fújásnál is rázott a hideg!

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.