Avon

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Esztuci, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Illatosítsd meg történetedet az Avon Eve Alluring parfümmel! Tedd felejthetetlenné minden romantikus estédet ezzel a csábító illattal, melyben a narancsvirág és a piros gyümölcsök egyesülnek az érzéki pézsmával."

Fejillat: rózsaszín szilva, frézia, gyöngyvirág

Szívillat: női elixír, Neroli virág, írisz

Alapillat: borostyán esszencia, szantálfa, pézsma

Ár: 3499 , Eladó: Dzsulika
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyes átvétel lehetséges Szombathelyen vagy környékén, Fizetés előre utalással vagy személyesen, PostaPontra is küldöm, ha kell
Avon Eve Alluring EDP Parfüm bliszteres parfümminta 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 50 Ft vagy AJÁNDÉK 500 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Esztuci

2019. február 9.

Még a bevezetésekor vettem meg ezt is és a sárgát is. Nem hittem, hogy ez különösebb nyomot fog hagyni, de gondoltam elfújkálni jó lesz. Függő vagyok ha újdonságokról van szó. Kellemesen meglepett, mert van benne valami fantasztikus. Sajnos nem elég tartós ebben az árkategóriában.

Esztuci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 9.

p.bettina

2019. február 6.

Imádom. Imádom az illatát, a csomagolását. Nekem az a tapasztalatom, hogy viszonylag tartós parfüm. Szívesen újra venném és szívesen ajánlom.

p.bettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

senskin

2019. február 6.

Finom illat, talán a második EVE ami tetszik az Elegance mellett. Kiváló ajándéknak is. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

beckywhitkins

Korcsoport: < 18
2019. január 26.

Nekem a 30ml van meg, de mindenképp tervezek venni egy 50ml is. Fantasztikus illata van, nőies, édes, de nem az az émelyítő. Nagyon eltalálták. A tartósságáról nyilatkozni még annyira nem tudok. Majd updatelek később :)

beckywhitkins
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 26.

rekaviragm

2019. január 2.

Sok-sok éve egy bizonyos Chanel parfümöt használok, a barátnőim szerint szinte védjegyemmé vált. Ritkán lapozgatok avon katalógust, de amikor megszimatoltam az újság illatosított lapját, úgy éreztem, ki kell próbálnom..és abszolút nem bántam meg. Szuper tartós, és annyira dögös...
Nem használom mindennap, de amikor igen, mindig megerősít, hogy jó döntés volt :)

rekaviragm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

kacibog83

2019. január 2.

Leírása és a katalógus illatosított oldala alapján esett rá a választásom. Több parfümöm is van bontottan, így csak a 10ml-s változatát vettem meg. Menthetetlenül szerelmes vagyok a piros gyümölcsök illatába és szerencsére pont ez érződik ki belőle leginkább a bőrömön. Édeskés, de nem az a tömény, fullasztóan elviselhetetlen cukorszirup, mert a gyümölcsösség ad neki némi fanyarságot. Összességében véve tényleg tetszik, jól eltalálták az arányokat a megalkotói, viszont a tartóssága semmi. :( Szerintem gyorsan el fogom fújkálni ezt a keveset, mert ha reggel teszek magamra, már délelőtt frissítenem kell, aztán hipp-hopp, az is gyorsan elillan. Kár érte, pedig nagyon kellemes illat lenne. Láttam, hogy az előttem hozzá szólók közül szinte mindenki elégedett a tartósságával, lehet, velem van a baj. :-D

kacibog83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

d.anett89

2018. november 8.

Szeretem, kelles az illata arról nem beszélve hogy tartós

d.anett89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 8.

Szeretem, kelles az illata arról nem beszélve hogy tartós

Nel

2018. szeptember 29.

Nekem nagyon tetszik az illata szeretem az édes illatokat és elég tartós is ami egy jó plusz

Nel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Norci89

2018. szeptember 9.

Ajándékba kaptam a barátnőmtől,tanácsadó,megrendelte magának,de neki sem feküdt mert nem az ő illata! Na de az enyém sem,bár a párom állitja, hogy rajtam nagyon kellemes és szerinte nagyon jó,de nem tudok vele azonosulni,nekem a füstösebb illatok jönnek be,ez meg egy puha,lányos ,romantikus illat számomra,minden ami nem én vagyok ,de ettől lehet még másnak az álma és vágya és kedvence,abszolute megtudom érteni,nem vagyunk egyformák:)

Norci89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

abicicaaa

2018. augusztus 27.

Akarcsak a Confidence, ez is egy atlagos, edes, rohangalos illat, semmi kulonleges, de szerintem ez igy teljesen rendben is van, nem hiszem, hogy tobbet kene varnunk az Avontol :)
Ui. most nezem, van benne neroli, amit ki nem allhatok. Megsem jon at, mintha benne sem lenne.
Upd. Confidence tarsatol rosszul vagyok mar, ezert sokkal szivesebben nyulok.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Upd. Confidence tarsatol rosszul vagyok mar, ezert sokkal szivesebben nyulok.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.