KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 3799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Esztuci, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 3799 Ft

"Illatosítsd meg történetedet az Avon Eve Alluring parfümmel! Tedd felejthetetlenné minden romantikus estédet ezzel a csábító illattal, melyben a narancsvirág és a piros gyümölcsök egyesülnek az érzéki pézsmával."

Fejillat: rózsaszín szilva, frézia, gyöngyvirág

Szívillat: női elixír, Neroli virág, írisz

Alapillat: borostyán esszencia, szantálfa, pézsma

Ár: 3799 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 3499 , Eladó: Dzsulika
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyes átvétel lehetséges Szombathelyen vagy környékén, Fizetés előre utalással vagy személyesen, PostaPontra is küldöm, ha kell
Avon Eve Alluring EDP Parfüm bliszteres parfümminta 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 50 Ft vagy AJÁNDÉK 500 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

d.anett89

2018. november 8.

Szeretem, kelles az illata arról nem beszélve hogy tartós

d.anett89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 8.

Szeretem, kelles az illata arról nem beszélve hogy tartós

Nel

2018. szeptember 29.

Nekem nagyon tetszik az illata szeretem az édes illatokat és elég tartós is ami egy jó plusz

Nel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Norci89

2018. szeptember 9.

Ajándékba kaptam a barátnőmtől,tanácsadó,megrendelte magának,de neki sem feküdt mert nem az ő illata! Na de az enyém sem,bár a párom állitja, hogy rajtam nagyon kellemes és szerinte nagyon jó,de nem tudok vele azonosulni,nekem a füstösebb illatok jönnek be,ez meg egy puha,lányos ,romantikus illat számomra,minden ami nem én vagyok ,de ettől lehet még másnak az álma és vágya és kedvence,abszolute megtudom érteni,nem vagyunk egyformák:)

Norci89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

abicicaaa

2018. augusztus 27.

Akarcsak a Confidence, ez is egy atlagos, edes, rohangalos illat, semmi kulonleges, de szerintem ez igy teljesen rendben is van, nem hiszem, hogy tobbet kene varnunk az Avontol :)
Ui. most nezem, van benne neroli, amit ki nem allhatok. Megsem jon at, mintha benne sem lenne.
Upd. Confidence tarsatol rosszul vagyok mar, ezert sokkal szivesebben nyulok.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Upd. Confidence tarsatol rosszul vagyok mar, ezert sokkal szivesebben nyulok.

Szila20

2018. június 19.

Nyereményként kaptam ezt a parfümöt, és nekem nagyon tetszik! :) Elegáns, nőies illat, de tökéletes hétköznapokra is, bárhova el tudom képzelni. :)

Szila20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

senskin

2018. június 18.

Nekem túlságosan alkoholos, intenzívnek intenzív, de a frézia már már tul sok benne. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

kremezo

2018. június 7.

Nagyon kellemes, nőies illata van. Plusz pont a csomagolásnak is, nagyon tetszik.

kremezo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Bella9947

2018. május 18.

Nekem ez lett a kedvenc parfümöm. Imádom a finom, kicsit édesebb nőies illatokat és ezért ez a parfüm azonnal magával ragadott. nagyon jó a tartóssága is, egész nap rajtam marad és még másnap reggel is lehet érezni az illatát. Mindennapi használatra tökéletes de egy elegánsabb rendezvényen vagy egy randin is megállja a helyét.

Bella9947
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

kissdzs

2018. május 15.

Már egy fél üveggel elhasználtam. Nekem nagy kedvencem lett. Tartós,finom,kellemes,nőies illata van. A korábbi avon parfümökhöz képest az eddigi egyik legjobb.

kissdzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Betti1992

2018. március 13.

Ha egy szóval kéne leírnom a parfümöt, az az átok lenne. Nem is az illata a lényeg, nem is jó, nem is rossz, őszintém már nem is érdekel az illata, mert olyan allergiás kiütéseket kaptam tőle a nyakamra, hogy már azt is megbántam hogy egyáltalán az újságban ránéztem erre a parfümre. Soha nem volt ilyen allergiás kiütésem, és ezen kívül semmi más "új" dolog nem ért a nyakamhoz, úgyhogy kizárásos alapon ez a hunyó. Nem tudom mi van benne, ami így kicsinálta a bőröm, de piros, kis fehér hólyagok vannak rajta, és úgy viszket, hogy legszívesebben lemarnám az egészet, de visszafogom magam, mert tudom hogy csak rosszabb lenne. Az előző véleményeket olvasva látom senki nem tapasztalt ilyet, lehet csak én vagyok az a "szerencsés", aki megnyerte ezt :D Szóval -1000000000 csillag az értékelésem, soha többet.

Betti1992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.