KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 3999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 3999 Ft

"Illatosítsd meg történetedet az Avon Eve Alluring parfümmel! Tedd felejthetetlenné minden romantikus estédet ezzel a csábító illattal, melyben a narancsvirág és a piros gyümölcsök egyesülnek az érzéki pézsmával."

Fejillat: rózsaszín szilva, frézia, gyöngyvirág

Szívillat: női elixír, Neroli virág, írisz

Alapillat: borostyán esszencia, szantálfa, pézsma

Ár: 3999 Ft, Eladó: Avon.hu

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bíborka

2018. február 19.

Szerintem nem rossz. Egy finom, nőies illat. Az igaz, hogy nem túl karakteres de a mindennapokra nekem teljesen jó.

Bíborka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

csikosmatyas

2018. február 18.

Az illatösszetevői nem pont ezek, hiába a hangzatos eszenciák és elixirek ez egy Ibolyás locsolókölni csecse üvegben.
Szerintem aki ibolyát szeretne inkább gyűjtsön még egy ezrest és vegyen valami normálisat.

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Diju

2018. február 13.

Az illatositott oldal alapján számomra egy az egyben a már beszüntetett Puma Flowing illatra hajazott...(tinikorom illata). Hosszú vacilálás és nosztalgia miatt végül megrendeltem a szettet.
Azt kell hogy mondjam tényleg majdnem egy az egyben ugyanaz, talán kicsit virágosabb beütéssel. Összességében elégedett vagyok. Talán a miniparfümje mintha intenzívebb lenne kifújva, és tovább is tart.
Jó erős 4-es! ;)

Diju
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Jó erős 4-es! ;)