KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 4899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 4899 Ft

Legyünk akár kifinomultak és sugárzóak, vagy érzékiek és csábítóak, a két egyedi illatot egyesítő Eve Duet parfümnek köszönhetően most megmutathatjuk, hogy milyen sokoldalúak is vagyunk mi nők igazából.

Ár: 4899 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 3500 , Eladó: wiki0506
Állapot: bontatlan, Helyszín: Veszprém, fizetés: személyes átvétel
2000 Ft Avon Eve Duet Parfüm
Ár: 2000 Ft , Eladó: LengyelB
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Győrvár, fizetés: személyes átvétel, posta (postán maradó levél, vagy ajánlott levél) előre utalást követően

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

p.monicica

2018. február 8.

Nekem nagyon tettszik mindkét illat, és tartós is.

p.monicica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 8.

Nekem nagyon tettszik mindkét illat, és tartós is.

Erus15

2018. február 3.

Ajándékba kaptam és nekem nagyon megtetszett. A lila illat számomra szimpatikusabb, de különben az arannyal sincs semmi gond. Tartós is és ötletes a csomagolása.

Erus15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

rammy717

2018. január 22.

Szerintem is egész jó illat. Én 2 lila + 1 aranyat kombinálok, nekem az úgy pont jól esik. :) Erőteljes, határozott női illat. Én mintát rendeltem, az is eltart egy darabig. Ennyi pénzért őszintén szólva nem venném meg (inkább nem Avonos parfümöt veszek). Tartósságával elégedett vagyok.

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Szimbike

2018. január 10.

Bennem ilyen pacsuli hatást keltett. Nincs benne semmi különleges, semmi egyedi. Legalábbis ami az arany felét illeti. A lila valamivel tűrhetőbb.

Update: Megfogadom, soha nem véleményezek egyből fújás után. Nagy hiba. Ugyanis most szagoltam a kézfejemre, amin az arany parfüm illatozik. Tulajdonképp pont az ellentettjét váltotta most ki belőlem. Úúú, nagyon finom.

Szimbike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

rosa.love

2018. január 9.

Eloitelet nelkul fujtam magamra, még tetszett is a koncepcio...es nem is szivesen irok negativ velemenyt parfumrol, csak ha vegkepp borzaszto az illat.
De ez egy borzaszto katyvasz. Kulon-kulon is, de egyutt meg inkabb. Ezt nem gondolhatta komolyan aki keszitette. Tiszta locsolokolni a rosszabb fajtabol. Igyekeztem megtalalni benne a szepet, kulonlegeset, az "olyan rossz hogy az mar jo" faktort....de csak a fuszeresen-edesen-kesernyes, vagy minek nevezzem, szagot tudom felfedezni...Lemosni sem tudtam, furdes utan is erezheto ez a valami...

rosa.love
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 9.

b5bea

2018. január 7.

Már a katalógusban megtetszett a parfüm. Csodálkozva olvastam a véleményeket, hiszen az ára is húzós, nem a megszokott olcsóbb parfüm ár. Megörültem, mikor az egyik krémmániás elérhető áron kínálta, le is csaptam rá. Nekem nagyon tartós, hosszú órák múlva is érződött! Mind a két illat kellemes, együtt is, külön-külön is. Én szeretem! Jó ötletnek találom, hogy kettőt kell keverni, hiszen akár külön is használhatóak, így 3 illat az 1-ben.

b5bea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

takimaci

2018. január 2.

Nekem nagyon bejön mindkét illat! Külön-külön, és nem kombinálva egyszerre. Mutatós az üvege, és egy elegáns parfüm, nem csak hétköznapokra!

takimaci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 2.

Kleopátra

2017. december 30.

Karácsonyra kaptam.
Nem gondoltam, hogy egy megosztó illat lenne,erre csak 3 csillagos itt a krémmánián :/
Tartós is, még azt sem lehet rámondani hogy hamar elillan,ez nekem már bőven megér 3 csillagot.
Hétköznapokra tökéletes viselet, szeretem a könnyedségét.
Mutatós az üvege is, bár aki úgy siet reggelente mint én, annak macerás:
Egyik feléről le a kupak-->spricc->vissza a kupak->fordít->másikról le a kupak->spricc->vissza a kupak->óvatosan visszatenni az üveget hogy egyensúlyban legyen, különben borul az összes üveg a polcomon mint a dominó.
Nah, pont addig tart befújni vele magam még ezt leírtam :D
Az illat viszont kárpótol a fürdőben eltöltött időért, sokkal jobban indul a napom ha ezzel vagyok befújva. Jobbá teszi a napomat,felvidít.
Köszi Eva Mendes!

Kleopátra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Karácsonyra kaptam.
Hétköznapokra tökéletes viselet, szeretem a könnyedségét.
Mutatós az üvege is, bár aki úgy siet reggelente mint én, annak macerás:
Nah, pont addig tart befújni vele magam még ezt leírtam :D
Köszi Eva Mendes!

hmanita1989

2017. december 29.

Szeretem keverni a kettőt, ütős illatuk van. A lila fűszeresebb, az aranysárga lágyabb. Ha elfogy elképzelhető, hogy újra megveszem.

hmanita1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Mumus30

2017. december 19.

Nekem nincs bajom a tartósságával. Túl sokat nem lehet írni róla. Nagy feneket kerítettek neki, amikor megjelent, pedig nem olyan nagy szám. De talán több fantázia van benne, mint a többi Avonos illatban, ezért most sokan veszik. Majd ez is lecseng. Hétköznapi illatnak elmegy.

Mumus30
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.