KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   £20   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2017. október 12.

Ár:   £20
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Legyünk akár kifinomultak és sugárzóak, vagy érzékiek és csábítóak, a két egyedi illatot egyesítő Eve Duet parfümnek köszönhetően most megmutathatjuk, hogy milyen sokoldalúak is vagyunk mi nők igazából.

Mucika1999

2017. október 15.

Nekem nagyon tetszik mindkét illat. Nem tudom miért ez a sok negatív komment, de szerintem abszolút kifinomult a világosabb oldal, a másik meg talán még szexisnek is mondható. És attól, hogy vannak hasonló illatok, még ugyanúgy lehet jó. És egy ilyen világban, ahol annyi féle parfüm van, mint ember, ott nem kéne felháborodni azon, hogy nem egy forradalmian új dologról van szó. És igenis, van, akinek ez tetszik. Van, akinek pont erre a változatosságra van szüksége. Hogy ne kelljen több ezer forintot költeni egy parfümre, amit lehet, hogy meg is unsz, mire elhasználod. Két kisebb, de bőven elégnek mondható illatot szerezhetünk be elfogadható árkategóriában. Nekem tetszik. Nem kell mindenkinek. Szerintem tud újat mutatni.

Mucika1999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Jucus85

2017. október 15.

Nekem tetszik!😀a kedvencem amúgy Givenchy angel ou demon le secret!de ezt is elhasználom mert NEKEM tetszik!

Jucus85
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

mandarinosz1962

Korcsoport: >54
2017. október 15.

A nagy hírverés ellenére csak egy tucatillat mindkét fele, olyan éreztem már valahol illatok, nem is túl tartós. Elhasználom, de újra nem veszek.Csalódás volt.

mandarinosz1962
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 15.

sztike

2017. október 14.

Óóó igen, jackpot. :D Egyre több igazolását kapom azon elméletemnek, miszerint ami parfüm nekem bejön, az rongyos 3,5 csillaggal tengeti utálattal teli életét (Far Away, Dreams - itt már ki is fejtettem a tézisemet). A katalógusban lévő illatminta alapján egyből beleszerettem a lilába, a sárga meg egy az egyben anyukám-illat, úgyhogy megrendeltük. Még aznap gyorsan felpillantottam ide, hogy biztos legyek a dolgomban: 2-3 emberen kívül mindenki rommá szidta - na, mondom, szuper, jó döntés volt, tuti szeretni fogom. És hát igen, szeretem. Eddig playboy play it sexy-t használtam hétköznapokra, viszont amióta ez megjött, nem használtam mást. Nekem/rajtam édeskés, szexis, nőcis illat, nagyon bejön. 1-2 fújással is elég intenzív és este is érezni (sőt, első használat után még másnap reggel is éreztem a hajamon). Ha kiadnák külön, vagy esetleg valaki ráismerne egy konkrét parfümre benne, jelezzétek kérlek, mert én arcátlan módon pont az ilyen vad gyűlölet kereszttüzében sínylődő illatokat szeretem. :)

sztike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Kodi

2017. október 13.

Komolyan kíváncsi voltam erre a parfümre, de elsősorban, amiatt, hogy Eva Mendes adta az arcát hozzá. Szóval amikor az Avon dealerem a kezembe adta a parfüm teszterét és az új katalógust (nagyon profi a csaj, mindig van példánya az újdonságokból, remélem nem olvassa, most a soraimat) valami szexi, buja illatra számítottam, mint a színésznő maga, az Újdonságra, amivel az Avon évek óta nem tud már előrukkolni. Megszagoltam és komolyan nem is akartam már magamra fújni, a lila vége erősebb pacsulis, a világos vége a szokásos avonos lőre. Ha nagyon gonosz akarnék lenni, még azt is megkozkáztatnám, hogy az Avon szerintem két korábbi rosszul sikerült fogásáról törölte le a port, és most új köntösben adja elő, de lehet, hogy egyszerűen csak két parfümgyártási melléktermékkel próbálkozik. Ennyi. Szerintem ezen az sem segít, ha egymásra fújkáljuk a rétegeket, mindenhogy uncsi, uncsi, uncsi...

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

Era012

2017. október 12.

Mióta megvan, napról-napra egyre inkább megkedvelem. Aki most rendeli meg az avonból, nem lesz neki zsákbamacska, ugyan az az illat, ami a katalógus illatosított oldalán szerepel. Az előző kommentre reagálnék: "fektetve" kell tárolni, ahogyan az írás szerepel rajta. :) Véleményem szerint finom, nőies illat. A lila vége egy erősebb, vagányabb illat, a sárga egy virágosabb, édesebb illat. Szerintem mindenki magára lelhet benne ezek alapján és keverve is finom illatot kapunk.

up: azt hittem nem tartós, de csak megszokta az orrom az illatot. Rengeteg dicséretet kapok mégnp végén is, kérdezgetik milyen parfümöt használok. A párom is imádja rajtam. :)

Era012
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

CeCeDrake

2017. október 12.

100 HUF áron jutott hozzá a könyvelésen az egyik kolléganő, a kolléganőtől, aki avonozik. Azóta én voltam a 6. gazdája. Egy csoki az ára már 🤣🤣🤣 gyakorlatilag egy csoki többet ér, mint ez!
Olyannyira érződik benne az a tipikus avon szag, ez vegyifegyver kategória.
Férfiak lebüdösözik. Tényleg borzasztó. Olcsó hatást keltő, semmitmondó szagos víz, a lila fele annyira közönséges, hogy ultrával mostam kezet, hogy le tudjam sikálni magamról.
...még mindig azt mondom, hogy lehet avonos árban finom parfümöt venni, de nem az avontól.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Olyannyira érződik benne az a tipikus avon szag, ez vegyifegyver kategória.

galagonyanya

2017. október 7.

Rég éreztem ennyire közönséges illatot, mint ez. Az illat jellegét tekintve - mivel a termékleírás nem ad támpontot az illatjegyek vonatkozásában (a Radiant vége almavirág, jázmin, vízililiom, mandarin, fás jegyek, a Sensual része szilva, pacsuli, rózsaszín bors, éjszaka nyíló jázmin, vízililiom) kb. a Chanel Chance-ot kell elképzelni, csak olcsóbb és egyszerűbb kivitelben, hasonlóan csípős pézsmás-pacsulis, fanyar illat, mint az. Személy szerint engem az ilyennel vallatni lehetne: ha rám kerül, fogcsikorgatva rohanok a mosdóba, hogy megszabaduljak tőle, a spanyol inkvizíció viszont sikerrel alkalmazhatta volna, ha ez a kétvégű fegyver akkor már létezett volna. Ami a kialakítását illeti, elgondolkodtam, vajon hogyan tárolnám, ha lenne egy ilyenem? Melyik vége lenne felfelé? Esetleg valami titkosan kódolt üzenetet is lehetne a segítségével közölni? Mondjuk: sárga vége van felfelé - ma fáj a fejem, szivi... lila fele meredezik felfelé: ma este benne vagyok, de csak ha nem tart túl soká...! :)))

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

skin

2017. szeptember 15.

Ebből megint messziről ordít az Avon titkos hozzávalója, ami szinte minden parfümjüket átjárja és jellegzetes ,,avonossá'' teszi. Természetesen tisztelet a néhány kivételnek. Ez ötletnek nem rossz,de nem sikerült túl jól. Én is érzem rajta,hogy valamelyik korábbi illatukat variálták át kicsit több kevesebb sikerrel. Bizonyára így is megéri nekik,mert így is megveszi valaki, akkor minek törjék magukat. Nem bocsájtkoznék a kielemzésébe mert egy lineáris szagos víz nem egyéb ez. Elnézést kérek attól akinek tetszik. Az ötletért jár a két csillag.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

spavanilly

2017. szeptember 15.

Véleményem szerint ez a kétoldalas koncepció teljesen felesleges.
Számomra csak az aranyszínű oldal vállalható, amely picit hasonlít a Dreams-hoz, némileg édesebb változatban, de megtartva a szúrósságot.
A lila oldalban a pacsuli minden más illatjegyet elnyom.
Sajnos a sötétebb oldal a tartósabb...
Nem újravevős.

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Véleményem szerint ez a kétoldalas koncepció teljesen felesleges.
A lila oldalban a pacsuli minden más illatjegyet elnyom.
Sajnos a sötétebb oldal a tartósabb...
Nem újravevős.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.