KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   £20   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2017. október 12.

Ár:   £20
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Legyünk akár kifinomultak és sugárzóak, vagy érzékiek és csábítóak, a két egyedi illatot egyesítő Eve Duet parfümnek köszönhetően most megmutathatjuk, hogy milyen sokoldalúak is vagyunk mi nők igazából.

Ár: 4000 Ft vagy csere Far Away gold parfüm-re + 500ft , Eladó: bmth
Állapot: bontatlan, Helyszín: Jászberény, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 3500 , Eladó: wiki0506
Állapot: bontatlan, Helyszín: Veszprém, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fonalaslany

2017. december 12.

Szeret-nem szeret viszonyban vagyok vele. Általában télen édesebb, fűszeresebb, tavasszal-nyáron pedig virágos, könnyed illatokat használok, ezért csábított a kétvégű kiszerelés. Egyik illat sem kiemelkedő, vagy különleges, sok más (nem csak Avon) parfümnek van hasonló illata. A sárga oldalt nagyon szeretem, friss, könnyed, kicsit pikáns. A lilával hadilábon állok, fújás után egy darabig nem tetszik, aztán ahogy a fejillat elpárolog, határozottan jó illat. A kettőt keverve azt vettem észre, hiába fújom elsőnek a lilát, másodiknak a sárgát, mindig csak a lila érvényesül. Együtt használva a két felét nem egy nagy szám, inkább azoknak jó választás, akik hozzám hasonlóan évszakhoz (vagy hangulathoz) igazítják az aktuális parfümöt, és szeretnének egy áráért kettőt kapni.
A tartósságával nincs bajom, az Avonos pafümökhöz képest egész jó, reggeltől késő délutánig érzem magamon (két fújás a nyakra).

fonalaslany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

illeskitti

2017. november 26.

Mindkét illatáért bolondulok! A lila jobban illik hozzám, de rajtam a sárga sem olyan fanyar. Tettszik, hogy kombinálhatom! A tartóssága avonos szinten egész jó, de közelében sincs mondjuk a Tomorrownak. Mindenesetre ez az új kedvenc illatom:)

illeskitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

csicsike

2017. november 18.

Az az erdekes helyzet allt elo, hogy nekem a bogyos gyumolcsos lila fele tetszik, a baratnomnek prdog a szamomra jellegtelen arany, ugyhogy megfeleztuk. Soha nem volt lila parfumom, ez megis tetszik, talan kicsirlt az Euphoriara hajaz. Es tobben kerdeztek mar, mi ez a jo illat - szerintem avonos mercevel merve a jobbak kozott van, de nem hiszem, hogy ujraveszem.

csicsike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Jucsi10

2017. november 18.

Szerintem elég tartós illata van, reggel magamra fújom és még délután is érzem az illatát.
Számomra a lila kellemesebb, de együtt szoktam fújni a két illatot.
Volt már bőven Avonos parfümöm, az átlátszó része hajaz a tipikus "Avon parfümre", ezért azt magában nem hiszem, hogy magamra fújnám.
50% kedvezménnyel jutottam hozzá, így szívesen újra venném ezen az áron, de a teljes árát nem fizetném meg.:)

Jucsi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Számomra a lila kellemesebb, de együtt szoktam fújni a két illatot.

bobherceg80

2017. november 16.

A világosabb fele kellemes,kissé citrusos illatú,a lilás színű része édes piros gyümölcs.A kettő együtt bűzös piros gyümölcs.
Az a fő gond vele,hogy bárhogy is fújja az ember,mindenképp érződik mindegyik variáción az a ratyi,gagyi avonos mellékszag,ami sajnos szinte az összes női parfümjüket jellemzi.(Kivéve kb. 3-at,amik tényleg jók...)
Nem adnék ki pénzt érte.

bobherceg80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Nem adnék ki pénzt érte.

zsofia960217

2017. november 8.

Én ezt nem tudom elviselni, rosszul vagyok tőle Mind a két vége szörnyű, keverve meg pláne... nem is értem Eve hogy adhatta hozzá a nevét... Mindegy is, igazából nulla csillagot érdemelne

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Kriszta02

2017. november 7.

Külön-külön is és együtt is jó illata van, de mint általában az avonos illatok, gyorsan elillan.

Kriszta02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

Lifeforce

2017. november 5.

Nekem csak a sárga tetszik.
Józan ésszel: minek vegyek meg 5.000 Ft-ért 2-szer 25 ml-t, amikor 25 tetszik, 25 nem?
És miért akarnám elrontani azt a másikkal, ami tetszik?
És akkor még egy észrevétel: egy csomó parfümjük hasonló, akár azokat is lehet kombinálni/egymásra fújni (szerintem).

Lifeforce
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

Nekem csak a sárga tetszik.
És miért akarnám elrontani azt a másikkal, ami tetszik?

Vaslady

2017. november 2.

Ez is egy nagyon megosztó parfüm lett.
Eva Mendes egy kiváló szinésznő,kiváncsi voltam,milyen ez a parfüm,ha már a nevét adta hozzá.
Fiam barátnője lepett meg ma mintával belőle,vagyis belőlük.
Fújtam papircsikra külön-külön,és a kettőt egyben is.
A lila oldallal kezdem:Nem szeretem a lila szint,de valamiért,a lila szinű parfümök jönnek be,egy csomó lila parfümöm van.Ezen tullépve,vissza az illathoz.Erős pacsulis illat,de azért nem nyom el mindent,én rögtön kiéreztem belőle a szilvát,és a borsot is.Tény,hogy a pacsuli van nagyobb terjedelemben az illatban,.Kicsit emlékeztet Chanel kisasszonyára,de maradjunk a földön,nem akarok egy chanelt az avonnal hasonlitani,bár kicsit ugy érzem,és éreztem mindig is,hogy az avon szeret lopkodni,és bizony ezt a vonalat,most innen újitotta be.Téli illatnak gondolom.
A sárga oldal:ez már nem annyira a stilusom,ez egy finomabb könnyebben viselhető illat,inkább tavaszi kategória,gyümölcsös-virágos,és fiatalosabb is.
Na és most jön a csavar,egybe fújva nekem nem nagyon tetszik,de ezt is ugye embere válogatja.
Amikor fiatalabb voltam,és minimálfizuból a 20-s éveim elején megtudtam engedni egy avonos illatot,az impulse dezodorok világában,én attól boldog voltam.
Most már megengedhetek drágább illatokat,de nem felejtem,milyenek voltak azok az évek,és azt sem,hogy most is lehetne igy.
Szóval én azt mondom a saját árkategóriájában nem rossz ez az illat,vagyis illatok,ne hasonlitsuk drágábbakhoz.
4 csillagot adok nekik,mivel a lila oldal jobban tetszik a sárga kevésbé és igy kiegészitik egymást.
Update:Tegnapi nap után ma is teszteltem,de most csak egybe fújva,és azt kell mondanom,rajtam nagyon nem jó,sajnos.Szintetikus,szúrós,erőszakos.Külön-külön viselhető.

Vaslady
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Ez is egy nagyon megosztó parfüm lett.
Fiam barátnője lepett meg ma mintával belőle,vagyis belőlük.
Fújtam papircsikra külön-külön,és a kettőt egyben is.

ylexe

2017. november 2.

Nekem csak a sötétebb tetszik, de sajnos percek alatt elpárolog rólam (kismintát próbáltam), és addig sem érezni kiterjedésben, kizárólag a bőrömön direktben. Kár. :( Ismertek ehhez hasonló, de tartós illatot?

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.