KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 6199 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 6199 Ft

Legyünk akár kifinomultak és sugárzóak, vagy érzékiek és csábítóak, a két egyedi illatot egyesítő Eve Duet parfümnek köszönhetően most megmutathatjuk, hogy milyen sokoldalúak is vagyunk mi nők igazából.

Ár: 6199 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 3500 , Eladó: wiki0506
Állapot: bontatlan, Helyszín: Veszprém, fizetés: személyes átvétel
Ár: 4000 , Eladó: mairimcivomot
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges

Lina1105

2018. június 1.

Isteni illatok, ezt nagyon eltalálták! Mintám van csak belőle, de nagyon szeretem mindkettőt. A lila igazi bulis, esti illat, a világos pedig kellemes virágos, könnyed. Avon parfümhöz képest meglepően tartós is. Egyértelműen 5*

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

kikymano

2018. április 25.

Nagyon szeretem mindkét illatát és vegyesen is, és nagyon tartós, 3-4x fújok reggel, este mikor hazaérek a párom még mindig úgy ölel meg hogy milyen jó az illatom. Nekem bejött :)

kikymano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Krisztijonas123

2018. április 22.

Tetszik külön-külön és egyben is, a tartósságával vannak gondjaim.

Krisztijonas123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 22.

Tetszik külön-külön és egyben is, a tartósságával vannak gondjaim.

dandelion

2018. április 14.

Teljesen megszokott virágos avon illat, nem bántó vagy rossz, de semmi különleges nincs benne. A megoldása jópofa, de nem praktikus, mert táskába dobva a teljes üveget elég nehéz. Nagyon rövid idő alatt elpárolog az illat, cseppet sem tartós. Elfújkálom, de biztosan nem veszem újra.

dandelion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Eszteerke

2018. március 24.

Nekem nem igazán tetszik ez a parfüm 😔 Külön-külön nem tetszik a két illat, együtt használva viszont már elfogadhatóbb, úgy néha elviselem magamon. Tartóssága viszont szerintem elég jó, órak múlva is érzem magamon 🙂

Eszteerke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Dottus

2018. március 13.

Nekem nagyon tetszik, főleg az arany része, de a lila sem rossz. Nem tudja valaki, hogy az arany rész illata milyen más parfümre hasonlít? Jó lenne, ha külön is tudnék ilyen illatot venni. :)

Update: abszolút nem tartós az illat rajtam :(

Dottus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Update: abszolút nem tartós az illat rajtam :(

Damayanti

2018. február 23.

Szerintem rosszabbnál rosszabb a 2 vége :D A lila tömény édeskés szirupos divatos cicababás, az arany meg egyszerre valami fanyar nem is tudom milyen mű illat, keverve nem tudom milyen lehet, de erősen meglepne ha ebből a kettőből valami értékelhető illatot sikerülne kutyulni :) Persze ízlések és pofonok... Ez után viszont az Alluring és főleg a Confidence kellemes csalódás.

Damayanti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

p.monicica

2018. február 8.

Nekem nagyon tettszik mindkét illat, és tartós is.

p.monicica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 8.

Nekem nagyon tettszik mindkét illat, és tartós is.

Erus15

2018. február 3.

Ajándékba kaptam és nekem nagyon megtetszett. A lila illat számomra szimpatikusabb, de különben az arannyal sincs semmi gond. Tartós is és ötletes a csomagolása.

Erus15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

rammy717

2018. január 22.

Szerintem is egész jó illat. Én 2 lila + 1 aranyat kombinálok, nekem az úgy pont jól esik. :) Erőteljes, határozott női illat. Én mintát rendeltem, az is eltart egy darabig. Ennyi pénzért őszintén szólva nem venném meg (inkább nem Avonos parfümöt veszek). Tartósságával elégedett vagyok.

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.