Avon

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 4999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 4999 Ft

Legyünk akár kifinomultak és sugárzóak, vagy érzékiek és csábítóak, a két egyedi illatot egyesítő Eve Duet parfümnek köszönhetően most megmutathatjuk, hogy milyen sokoldalúak is vagyunk mi nők igazából.

Ár: 4999 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 3500 , Eladó: wiki0506
Állapot: bontatlan, Helyszín: Veszprém, fizetés: személyes átvétel
Ár: 4000 , Eladó: mairimcivomot
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges

Lettike77

2018. szeptember 9.

Tavasszal használtam, akkor is nagyon tetszett. Nekem nagyon bejön az illata. Nyáron túl sok lett volna, de most, hogy jönnek a hűvösebbek a napok megint elővettem. :)

Lettike77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Jucus85

2018. augusztus 17.

U.egyre jobban tetszik,már a felénél vagyok.

Nekem tetszik!😀a kedvencem amúgy egy Givenchy !de ezt is elhasználom mert NEKEM tetszik!

Jucus85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

U.egyre jobban tetszik,már a felénél vagyok.

abicicaaa

2018. augusztus 10.

Hat. Ugyanaz, mint a legtöbb avonillat. Edes es kesz. Legalabb van különbség a ket illat kozott. Tartossaga kb 3 ora.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

senskin

2018. július 27.

Már lassan nem tudom megkülönböztetni az egyik Avonos parfümöt a másiktól :) Mégis az Eve széria még szerethető, de ez sem tökéletes. Egyszerű virágos, nappalra fújós édes kis parfüm. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

martuska83

2018. július 27.

Imádom! már a másodikat nyüstölöm. Mindkét illat külön-külön és egyben is nagyon jó rajtam. Reggel ha befújom magam még este is érződik. Nekem tartós, bevált!

martuska83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Mesike91

2018. június 21.

Csak mintám volt, de azt is csak arra tudtam használni, hogy ha napközben nem volt nálam, amivel reggel kezdtem, akkor is legyen egy kis illatom. Ez is kaptafa.

Mesike91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Lina1105

2018. június 1.

Isteni illatok, ezt nagyon eltalálták! Mintám van csak belőle, de nagyon szeretem mindkettőt. A lila igazi bulis, esti illat, a világos pedig kellemes virágos, könnyed. Avon parfümhöz képest meglepően tartós is. Egyértelműen 5*

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

kikymano

2018. április 25.

Nagyon szeretem mindkét illatát és vegyesen is, és nagyon tartós, 3-4x fújok reggel, este mikor hazaérek a párom még mindig úgy ölel meg hogy milyen jó az illatom. Nekem bejött :)

kikymano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Krisztijonas123

2018. április 22.

Tetszik külön-külön és egyben is, a tartósságával vannak gondjaim.

Krisztijonas123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 22.

Tetszik külön-külön és egyben is, a tartósságával vannak gondjaim.

dandelion

2018. április 14.

Teljesen megszokott virágos avon illat, nem bántó vagy rossz, de semmi különleges nincs benne. A megoldása jópofa, de nem praktikus, mert táskába dobva a teljes üveget elég nehéz. Nagyon rövid idő alatt elpárolog az illat, cseppet sem tartós. Elfújkálom, de biztosan nem veszem újra.

dandelion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.