Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szanii, Módosítva: 2017. október 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Két egyedi illat, tökéletes összhangban egymással a Avon Eve Duet Radiant testápolójával.

Főbb illatjegyei:

• Fejillat: mandarin, almavirág, fekete ribizli
  • Szívillat: jázmin, vízililiom, barackszínű bazsarózsa
  • Alapillat: arany ámbra, pézsma, kasmír

Ár: 500 Ft , Eladó: Lizett
Állapot: Bontatlan csomagolás , Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, más település esetén banki átutalás után postázom
Anna07

2018. május 16.

Összeségében meg voltam vele elégedve, pedig nem szeretem a parfümös testápolókat.
Kellemes illatú, folyékonyabb átlag, szépen eloszlik a bőrön. Könnyen beszívódott, de túl nagy táplálási tulajdonsága nem volt.

Anna07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

LengyelB

2017. október 23.

A parfüm tartóssága jól fokozható ezzel a testápolóval. Nekem a lila illat jött be igazán, ezért nálam ez a sárga színű testápoló csak 4*. De egyébként teljesen rendeben van.

LengyelB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.