KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moonlitnight, Módosítva: 2012. október 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Fruzsalina111

2017. március 16.

Nekem egy újabb változata van meg, ami fehér tubusban van. nekem túl krémes és sűrű és nagyon csíp is ami nem kifejezetten kellemes ha valaki a sminkjét akarja lemosni vele. Már csak a polcon pihen sajnos :(

Fruzsalina111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

Ella

2015. május 8.

Borzalom volt, emlékszem. Csak dörzsöltem, dörzsöltem a szememet az ezzel átitatott vattával, de meg se moccant, majd a végén picikét elmaszálta. Még az alapozóval sem tudott mit kezdeni. Viszont a szememet majdnem kinyírta.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

Zalán Anyukája

2014. november 7.

Nem hogy a vízálló, de a sima sminktermékeket sem távolítja el rendesen, sokszor még többszöri próbálkozásra sem. Emellett csíp, mar, pedig egyáltalán nem érzékeny a szemem.

Zalán Anyukája
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

Njoythestyle

2013. március 30.

Csíp-csíp-csíp! Vörös vámpírszem és folyamatos könnyezés garantált! A vízvonalról pedig nem moccan a terméknek hála a fekete szemceruzámmal, reggel húzott vonal. Már csak egy nagyon pici van a tubus alján, azt elhasználom BB-krém eltávolításra az arcomon, mert ha nem a szemkörnyéken alkalmazom, akkor legalább szépen fel is habzik ez a tonik.

Njoythestyle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

ILoveGarnier

Korcsoport: < 18
2013. március 25.

Nekem bevált! Csak szemceruzát használok és azt nekem tökéletes leszedi, ha egy fültisztító pálcikával használom. Irritációt nem tapasztaltam.

ILoveGarnier
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2013. március 25.

csillag

2012. augusztus 31.

valóban garantált a homályos látás, a piros szem, sőt nekem a festéket meg sem mozdította.. nagyon rég használtam, ahogy nézem a véleményeket nem változott azóta sem....

csillag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

missmisfit

2012. augusztus 25.

Egyszer elhasználtam egy ilyet, de nem emlékszem, hogy irritációt tapasztaltam volna. Viszont nem volt egy túl jó lemosó.

missmisfit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

kawa.kriszta

2012. augusztus 25.

Nekem sosem volt vele bajom. Tette a dolgát, nem irritált.

kawa.kriszta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Nekem sosem volt vele bajom. Tette a dolgát, nem irritált.

Nussh

2012. augusztus 10.

Használata után úgy nézek ki, mintha maratoni Titanic/Szerelmünk lapjai/Séta a múltba mozizást tartottam volna.. Iszonyatosan irritálja a szemem, bedagad tőle, és még sokkal-sokkal utána is folyamatosan könnyezek, kb olyan érzéssel, mintha erőspaprikás ujjal nyúltam volna bele.. Levinni leviszi a festéket, ez igaz, de a mellékhatásai miatt nem adok rá csak egy csillagot.

Nussh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

honey021

2012. július 10.

Nekem nem volt bajom vele. Szépen lehozta a festéket és egyáltalán nem csípett.

honey021
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

Nekem nem volt bajom vele. Szépen lehozta a festéket és egyáltalán nem csípett.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glucose

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.