Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Brigitt, az összetevőket feltöltötte: ruszkair90, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: crème de cassis, narancsvirág, sós csokoládé, tejkaramella

LEÁRAZTAM / Avon Far Away Rebel EDP
Ár: 2000 Ft , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, postára semmiképp nem merem adni
Ár: 2000 Ft , Eladó: Rainbowgirl14
Állapot: 3 fújás hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Jucsi10

2019. február 17.

Kedvenc parfümöm lett, már a második üveggel használom.
Tartós az illata és nagyon kellemes.

Jucsi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

Kedvenc parfümöm lett, már a második üveggel használom.
Tartós az illata és nagyon kellemes.

Renamena

2019. február 11.

Érdekes. Imádom az édes illatokat, tesztillata lenyűgözött. Aztán megjött a parfüm.3 használat után rájöttem, hogy nem különleges.
Jelenleg akkor használom csak, amikor elmegyek edzeni, és illatozzak az idő alatt is.
Én sajnáltam rá a pénzt.

Renamena
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

Én sajnáltam rá a pénzt.

silver

2019. február 4.

Ez az illat szerintem tökéletes választás olyan huszonéveseknek, akiket amúgy a világból ki lehet kergetni az anyaillattal (meg az Avon parfümökkel általában). Nálam ez a parfüm kb. a Zara Red Vanilla téli szerepét tölti be, akkor használom, amikor nincs ötletem, nincs kedvem semmit magamra fújni, ugyanis mellélőni nem lehet vele, nem túl sok, de olyan összeszedett.

silver
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

rasztokata

2019. február 3.

Szerintem a legjobb Avon-parfüm jelenleg. Nagyon kellemes, nőies az illata és tartós is. Anyukámnak vettem, de néha én is használom. ;)

rasztokata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Barbika

2019. január 29.

Nagy Far Away rajongó vagyok, tetszik is az illata, és végre meg is érzik rajtam mások is :) Bár az eredeti Far Away a legjobb nekem, ez is bejövős lett :)

Barbika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Diaaa

2019. január 24.

Jelenlegi kedvenc parfümöm :) Nagyon sokáig megmarad az illata :)

Diaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Jelenlegi kedvenc parfümöm :) Nagyon sokáig megmarad az illata :)

Majida

2019. január 22.

Legjobb parfüm imádom az illata kellemes eddig minden pasi dicsérte akárhányszor magamra fújtam ! Tartóssága viszont lehetne hosszabb idejű!

Majida
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

Sophielle

2019. január 19.

Nekem csak a kis, henger alakú, utazó kiszereléds van meg, nagyon sajnálom, hogy nem a nagyobbat rendeltem. Szerintem kellemes illat, rajtam nagyon sokáig érződik is, a páromnak is nagyon tetszik, minden randinkra ezt használom.

Sophielle
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

kissagi19

2019. január 17.

Sikerült szintetizálni a zselés szaloncukor illatát. Remek...

kissagi19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

Sikerült szintetizálni a zselés szaloncukor illatát. Remek...

Mariann1807

2019. január 14.

A "régi" far away parfümöket is szeretem, szóval ezt is ki kellett próbáljam. Nem az a tömör illat, ami a többire jellemző, könnyedebb, lágyabb. Mivel én imádom az édes illatokat nálam abszolút kedvenc lett ez is. Tartóssága is remek, simán kibír egy egész napot.

Mariann1807
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Színezék. Lila színű.