KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Brigitt, Módosítva: 2018. július 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: crème de cassis, narancsvirág, sós csokoládé, tejkaramella

Jucus85

2018. július 12.

Jó illat
Tartós ,tetszik.Talán kicsit hasonlít Dior poisson girljére

Jucus85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Jó illat
Tartós ,tetszik.Talán kicsit hasonlít Dior poisson girljére

Brigitt

2018. július 11.

Krémes, tejszínes gyümölcsfagyi illat. Extra tartós, ha este felfújom másnap is érzem. Még nem tudom hányadán állok vele. Tetszik mert finomságos, de annyira hasonlít valamelyik (vagy több) avon illathoz.Biztos, hogy van benne olyan összetevő amiket más illatukban is éreztem már. Ezért egyelőre 4 csillag.

Up: azt hiszem rájöttem, a Far Away infinity és az Imary Fantasy keveréke, elég nagy a hasonlóság közöttük, főleg leszáradásában. Sajnos az a finom krémes gyümiillat, valóban kevés ideig érezhető, ha az maradna végig, akkor azt mondanám, hogy van egyedisége. Így marad a 4 *

Brigitt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 11.

Ferita

2018. július 10.

Régi nagy kedvencem volt a lila New Yorker illata. Azt megszüntették sajnos. Aztán kaptam ebből egy 10 ml-s kiszerelést a tesómtól és első szaglásra a New Yorker jutott eszembe róla. Hosszú idő után azt mondom ez egy jól sikerült Avon illat és el is fujom azt a 10 ml-t mielőtt tucattá válik.

Ferita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

dorottya96

2018. július 10.

A teszternél tetszett a lágy narancsos illata, na meg a lila parfümökért valahogy mindig oda meg vissza voltam-így megrendeltem hátha beválik alapon. Mostanában nem használok avon illatot, hiszen annyi jó parfümöm van, de az attraction nagy kedvencem, ami semmihez sem fogható-így gondoltam egy próbát megér ez is. Kellemes, őszre való illat kb 3-4 óra tartóssággal. Az eleje tetszik a legjobban-nagyon örülnék ha végig olyan maradna, de sajna nem... 10 perc után eltűnik a lágy narancsos illatfelhő és tucat édessé válik..túltolták benne a csokisságot.. egyébként nem olyan rossz- nem az a tipik katalógus illat, de nem is áll messze tőle. Viszont a sima attraction közelébe sem ér, ha már egy avonos illatról van szó. Kellemes, el lehet fújkálni-de nemhinném hogy bárkiben is nagy nyomot hagyna.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Monitaaa83

2018. július 10.

Még csak mintát próbáltam, de elsőre jónak tűnik! Kellemes, èdes illatú. Még a melegben sem volt túl sok nekem. Egy két tesztelés és talán megrendelem az 50 ml-es kiszerelést. 🌝 (Van egy La Rive Olympea másolatom, talán ahhoz hasonlit.)

Monitaaa83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.