Avon

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 3199 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Brigitt, az összetevőket feltöltötte: ruszkair90, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 3199 Ft

Illatjegyek: crème de cassis, narancsvirág, sós csokoládé, tejkaramella

Ár: 3199 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bernus

2018. szeptember 20.

Nagyon kíváncsi voltam rá..Vettem egy minit.Hát meg kell hogy mondjam, semmi köze a sima Far away-hez! Nagyon finom illat, igaz a mai trendi illat felhőt követi...de finom.Az én bőrömön Lancome tresor nuit.Eesetleg Black opium...La vie est belle...kavalkad.De hordható.

Bernus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

spavanilly

2018. szeptember 18.

2018.08.29.
Én az Outspoken party! by Fergie méltó utódját vélem felfedezni benne.
Krémes, puha lágy szuper nőies illat.
Sajnos csak közepesen tartós, viszont pozitívuma, hogy nem lehet túltolni az újrafújkálással.
(Ruhán tartósan illatozik.)
Viselőjét magabiztossá teszi, a "rebel" így inkább határozottak mint lázadónak értendő.

Szeretném, ha egyszer egy ilyen krémes illat is olyan tartóssá sikeredne, mint a szúrós virágillatú Avon parfik.

Nem vonok le csillagot, remek flanker született!

Up.:2018.09.15.
Sosem hittem volna, hogy az Attraction- t ennyi időre félreteszem. A Luck, a hűvösebb idők favoritja is sértődötten csücsül a polcon a mellőzöttség miatt.
Egyenlőre abszolút kedvenc, remélem nem tűnik el pár hónap után a katalógusból és- ha nem unom meg- újra tudom majd venni.

Off.:
Van egy pár sznob ismerősöm, akinek ( úgy, hogy nem látta az üveget) megmutattam az illatot, és volt " hű, meg ha, meg mi ez?!"
Örömmel konstatáltam, hogy amíg nem tudták, hogy katalógusillat, megmaradt a lelkesedésük.
A szerintem pazar illat ellenére- így, hogy Avonos, elveszett az érdeklődés.

És ezt azért is sajnálom, mert pl. Zara vagy Women' s secret simán ajándékozható, pedig kb. egy árkategória...az Avon meg ciki ( már egy pár éve)...

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

2018.08.29.
Én az Outspoken party! by Fergie méltó utódját vélem felfedezni benne.
Krémes, puha lágy szuper nőies illat.
(Ruhán tartósan illatozik.)

Nem vonok le csillagot, remek flanker született!

Up.:2018.09.15.

Off.:
A szerintem pazar illat ellenére- így, hogy Avonos, elveszett az érdeklődés.

KittiKat68

2018. szeptember 17.

Nagyon szeretem az illatát :)

KittiKat68
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Nagyon szeretem az illatát :)

Kremcica

2018. szeptember 15.

Már a megjelenésekor megvettem. Megtetszett a dörzsölős illat és lila üveg (minden ami lila jöhet ráadásul tényleg nagyon szép metszésű). Finom illata van (bár nem lett kedvencem) nem mondanám Avonnak ha nem tudnám, de ahhoz képest mennyire intenzív kifújáskor nem túl tartós. Leszáradásában azért már érződik a tipikus Avon "szag" is. Őszre (az igazi hűvös, füstös őszre nem a mostani még nyárutó meleg őszre) jó lesz szaladgálós, hétköznapi parfümnek. Kategóriájában jó (katalógus-drogériás illatok). Egy valamit nem értek, hogy ez hogy lehet rebel=lázadó?!? Számomra nem az, nincs benne semmi polgárpukkasztó.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Miaaa29

2018. szeptember 15.

Finom illatú, de sajnos 20 perc után elillan.. Kár érte!

Miaaa29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Finom illatú, de sajnos 20 perc után elillan.. Kár érte!

Silverfang

2018. szeptember 15.

Önbizalmat ad ez az illat, szuper nőies és nem tömeg illat.

Silverfang
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Önbizalmat ad ez az illat, szuper nőies és nem tömeg illat.

Effi

2018. szeptember 14.

A katalógusban első dörzsölésre nagyon megtetszett. Vágytam egy ősziesebb illatra, gondoltam teszek egy próbát vele. Mikor megkaptam, éppen nyárias meleg volt, úgy egy édes, kacér, fiatalos, játékos illatként muzsikált a bőrömön. Ma már kicsit hűvösebb van és teljesen másként illatozik, mint melegben. Így kellemesen simogató, titokzatos, mély. Rajtam tartósnak bizonyul, az alapos zuhany sem mossa le teljesen. Nem érzem rajta az Avonos parfümök alapillatát, amitől hamar becsömörlik az orr. Még ismerkedünk, kíváncsi leszek egy tényleg őszi időben milyennek érzem majd.

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Ophelia

2018. szeptember 13.

A katalógusban láttam benne némi fantáziát, úgyhogy megrendeltem a mini kiszerelést. Sajnos nem kaptam meg a többi rendelt dologgal, le is mondtam róla, sőt a következő katalógusban már nem is nagyon tetszett. Aztán végül mégis megjött a miniparfüm, és teljesen szerelmes lettem, nekem is egy régebbi illatot juttat eszembe, korai tinédzser koromból. Finom karakteres illat, nem tolakodó, nem túl édes, nem is igazán tudom körülhatárolni, egyszerűen kellemes. Sajnos cseppet sem tartós, úgyhogy több mint valószínű, hogy meg kell vennem a teljes kiszerelést , mert ez a 10 ml hamar el fog fogyni...😁

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Bigbigke

2018. szeptember 11.

Csodás illatú parfüm....csak pár perc után az orrom nem érzi...eltűnik🙄

Bigbigke
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Csodás illatú parfüm....csak pár perc után az orrom nem érzi...eltűnik🙄

VadSzab

2018. szeptember 9.

Rögtön a megjelenésekor vásároltam belőle egy üveggel. Imádom az illatát, kellemes, édes, különleges, nem hivalkodó. Kimondottan kellemes csalódás, mivel általában nem kedvelem az Avon parfümjeit.
Nem annyira tartós, de az ára miatt ezért nem vonok le csillagot.

VadSzab
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Nem annyira tartós, de az ára miatt ezért nem vonok le csillagot.

Színezék. Lila színű.