KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 3199 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Brigitt, az összetevőket feltöltötte: ruszkair90, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 3199 Ft

Illatjegyek: crème de cassis, narancsvirág, sós csokoládé, tejkaramella

Ár: 3199 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 2500 Ft , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, postára semmiképp nem merem adni
Egészben: Avon Far Away Rebel EDP
Ár: 2990Ft+pk , Eladó: Scent
Állapot: Celofános, bontatlan., Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Posta,Foxpost,személyesen Székesfehérváron.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

marysidehouse95

2018. november 12.

Nagyon megtetszett ez az illat a katalógusban, így megrendeltem, viszont mikor megérkezett teljesen más illata volt. Kellemes és finom illat, de más jellegű. Én nem a gyümölcsös illat erősségét érzem benne, hanem szerintem inkább a fás jegyek dominálnak.
Én ezt egy hétköznapibb illatnak gondoltam , mivel gyümölcsös, nyár idéző a katalógus illatmintája, és a leírt illatjegyek alapján. Viszont az eredeti termék jóval inkább egy estére való, erősebb illat.
Bulizni, színházba, bálba, esküvőre ajánlom. Vagy épp valami vagányabb eseményre.
Munkába, suliba, hétköznapokra semmiképpen.

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Munkába, suliba, hétköznapokra semmiképpen.

Anett0721

2018. november 8.

Alapvetően nem vagyok a katalógus-illatok híve, mert nem tartósak és mindnek tökegyforma az alapja, de kivétel az egyik őszi retro szerelmem, a Far away, amit tavaly nagy boldogsággal használtam októberben-novemberben.
Meg kellett próbálnom a lázadó flankerét, és elsőre csalódás volt.. túl gyümölcsös, nem mély, nem misztikus, nem lila. De nem hagyott nyugodni ezért beruháztam egy mini 10 ml-s kiszerelésre (javíthatatlan vagyok), és ahogy ismerkedek vele, már érzem a mélységeit, a lilaságát. Tartósságról update-elek majd, es arról is, ráunok-e (mint a katalógusparfümök 99%-ára).
Addig megelőlegezett 4, mert Far away és mert lila és vidám és Black Opium-ra hajaz.

Upd.: nem olyan mély és összetett, mint a BO. Egyáltalán nem. De attól még finom. Viszont negyedannyira sem tartós, mint egy YSL illat (nyilván).

Upd. 2. nov.: 2 hónapja használom, megszerettem. Igazából a tartósság az egyetlen gondja, mert amúgy nagyon klassz illat és meg is dícsérték rajtam már.

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

dandy93

2018. november 8.

Megjelenésekor megvettem a kis kiszerelést, picit más illata volt, mint az illatosított oldalnak a katalógusban, de így is tetszett. A mostani őszies, kicsit hűvösebb időhöz pont illik, egyszerre édes és enyhén fűszeres, de nem tolakodó, főleg mivel viszonylag hamar elillan...
(Egyébként amint megszagoltam, rögtön az jutott eszembe, hogy ez nagyon hasonlít valamilyen másik (talán régebbi) Avonos illatra, és a kommenteket olvasva úgy tűnik, más is így érez... Rajtam az édeskés illatjegyei dominálnak, így szerintem erősen a Parisian Chic-re hajaz, de mintha lenne benne valami a régi Fergie által fémjelzett illatokból is... Az tuti, hogy valami korábban bevált megoldáshoz nyúltak vissza a megalkotásánál, ennek értelmében nem is különleges, de egynek elmegy, hétköznapokon boldogan elfújkálom :D)

dandy93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

netti1990

2018. október 28.

Imádom!!!! :) Ez nagyon nagy dobás volt az Avontól! :) Igazi vonzó,érzéki,csábító,nőies,finom illat :) Nagyon tartós :) Reggel befújom Magam,és még este is érzem Magamon :) Sokan dicsérték,és kérdezték,hogy mit használok.Azt mondták,hogy Rajtam finom édeskés illata van :) Újravevős! :)

netti1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

bobherceg80

2018. október 27.

Furcsa,pimasz,játékos,gyümölcsös férfi arcszesz illat.
A pimaszsága miatt 2 csillag és nem 1.

bobherceg80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

Furcsa,pimasz,játékos,gyümölcsös férfi arcszesz illat.
A pimaszsága miatt 2 csillag és nem 1.

Maryetta

2018. október 21.

Most ez az új kedvenc , nekem tartós , egyszerű ,finom , nem tolakodó, hétköznapi illat ☺

Maryetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

kovacskat56

Korcsoport: >54
2018. október 20.

Nagyon kellemes nőies illat, csak lehetne tartósabb. Az ára is megfelelő ezért újravevős nálam!

kovacskat56
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 20.

NovErke

2018. október 15.

Az illatosított lapon nem tetszett, De valahol fújhattam belőle egy mini parfümből, úgy viszont jó volt. Most már nekem is van egy mini parfümöm belőle, és az egyik kedvencemmé vált, a Luminata mellett. Édes gyümölcsös, vagány csajos illata van, melegséget áraszt, pont a hűvösebb időkre való. Azon kevés parfümök közé tartozik, amiknek érzem az illatát saját magamon. Nagyon erőteljes, és tartós, de nem rosszullétet okozó, mert jó.

NovErke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

nkatika

2018. október 2.

Nem a hagyományos értelemben vett avonos illat, ezért is lettem tulajdonosa. Rajtam a többi disztribútoros termékhez képest tartós, igaz, hogy a hatás kedvéért többet kell használni kifújáskor. Az illata nem tolakodó, de azért nyomokban sem tartalmaz semmi extravaganciát, a nevébe foglaltakhoz képest, ergo aki arra vágyna, csalódni fog. A szín sem telitalálat, a lila illatok nálam az orientális, mély fűszeres illatokkal társítottak, ez inkább egy cukros, de nem a virágos, inkább a gourmand jellegű illat. Alapból nem csalódás, viszont ha elfogy, nem is fog hiányozni, mert semmi egyedi akkord nem váltja ki belőlem a must-have érzést. Fájdalmasan hiányolom a sót, ami illatjegyei közt van feltüntetve…

nkatika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

Lapetra

2018. október 1.

Az illata nem rossz, de addig tart amíg befújom magam. Hamar elillan, egyáltalán nem tartós. Nem csak én nem érzem (tudom, hogy megszokom), hanem a környezetem se.

Lapetra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 1.

Színezék. Lila színű.