KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1109 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szidy, az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dundicat

2018. június 14.

Elmegy, nem csodaszer, de arra teljesen megfelel, hogy az esti kenceficénél kis kényeztetést nyújtsak meggyötört lábfejemnek. Viszont felesleges megvenni, a testápoló, amit amúgy is használok pont ugyan ilyen hatást nyújt, szóval semmi extra. Az illata legalább kellemes, de csak emiatt nem érdemes szerintem megvenni.

UPDATE: már majdnem elhasználtam a tégelyt, nagyjából minden este bekentem vele a lábam. Azt tapasztalom, hogy a bőröm pihe puha a lábamon. Emiatt fel is emelem 5*-ra az értékelést, nagyon megszerettem, és fogok is rendelni egy újat. :)

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Kadrienn

2017. november 10.

Hihetetlenül jó. Nyári szandálos, mezítlábas szezon utáni száraz sarkak miatt, ajánlásra kezdtem el használni és csodákat tett. Már az első használat után látható és érezhető a változás. Finom illata van, gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet a lábon.
Csakis ajánlani tudom

Kadrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

Csakis ajánlani tudom

R3kaBarta

2017. október 7.

HIHETETLENÜL jó.. KIKÉPZÉS alatt ezt használtam ( új bakancs, napi 15óra használat: menetelés,futás stb...). Lefekvéselőtt használtam, cipő nem törte fel és nem is fájt a lábam.

R3kaBarta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

aalexaa

2017. szeptember 1.

Cserével jutottam hozzá, és őszintén szólva ez az egyik legjobb krém, amit valaha használtam. Elsősorban viszont nem lábra, hanem kézre használtam el, mivel két lábkrémezés után rájöttem, hogy ez az első krém, amit éjszakára felkenve tényleg egész másnapra hidratálja az én szuperszáraz körömágyamat, ráadásul mindezt úgy, hogy nem hagy kellemetlen zsíros érzést, pikk-pakk beszívódik. Az illata meg külön pluszpont:) Az ára kicsit húzós, kb kétszer annyi, mint amit én jó szívvel kiadnék egy krémre, de ennek a sikerén felbuzdulva beszereztem pár olcsóbb lábkrémet, hátha azok is ilyen csodát tesznek a kezemmel. Ha egyik sem válik be, akkor jobb híján újraveszem, mert ez valami csoda.

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 12.

Meg regebben hasznaltam,de egy kedvelt termekem volt.Jo a krem allaga,gyosan beszivodott a borombe.Mindig este furdes utan hasznaltam,nekem az egy megfelelo idoszak egy ilyen krem felvitelere.A kemeny bort is megpuhitja.A levendulas illata pedig magaval ragado.😍

Hoslaura5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 12.

Fancsusz97

2017. június 8.

Nagyon jó a krém állaga! Hamar beszívja a bőröm, puhává tesz a sarkaimat, nem szárít és mesés az illata!

Fancsusz97
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

Eszterke93

2017. március 2.

Nagyon jó illata van, az állaga is pont jó egy éjszakai termékhez. Fürdés után több rétegben masszírozom a talpamba és a lábfejembe. Reggelre friss és puha a talpam.

Eszterke93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Barbi93

2016. december 28.

Szeretem az illatát, színét, állagát ennek a krémnek. Fürdés után szoktam használni, vékony rétegben kenem fel. Felfrissíti a lábfejem másnap is érzem még hogy puha a sarkam. Nálam 4*

Barbi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Kremcica

2016. augusztus 28.

Szeretem az illatát és napi használat mellett (zuhany után este, rá a zokni) puhítja a lábam. Még másnap is érződik a lábamon az illata. Viszont nem a leghatékonyabb lábápoló. Jó-jó de kb ennyi.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

vera00

2016. február 21.

Kellemes illatú krém. Nálam viszont nem vált be annyira. Este bekentem a lábam és reggel még mindig éreztem csúszkáltam a papucsomban, nekem ez nem jött be. Minimálisan hidratált. Az illat és a lila szín miatt kap tőlem 3*-ot.

vera00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Lilás piros.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.