Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: rammy717, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2017. október 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Avon.hu, 499 Ft

Levendulás lábpakolás, mely agyagot tartalmaz, és segít hámlasztani a száraz, durva bőrt, hogy szinte babapuhaságú és sima legyen a láb.

A levendula antiszeptikus és gyulladáscsökkentő hatású, kellemes illata nyugtató hatással van a testre és lélekre egyaránt.

Ár: 499 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Mona29

2018. július 17.

Hát ez nekem nem jött be. :( Használtam pakolásként fürdés előtt, később utána, de semmit sem csinált a sarkammal. Cserébe kínlódhattam a pakolás-rajtahagyás-lemosás problémájával (a fürdőszobába bezárkózni nem jó buli, a lakásban macerás a használat). Próbáltam a kezemre elhasználni a maradékot gyenge radírként, de sajnos így sem jött be a dolog. Sajnálom.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

viviennoo

2018. május 19.

Én szeretem, reszelés előtt szoktam felvinni, elég belőle kevés, az illata kellemes, puhább lesz tőle a bőröm.

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Moncsy

2018. április 28.

Vaahogy én mostanéban nagyon szerencsétlen vagyok az Avonos lábápolókkal, de ez magasan az első (mármint a rossza között). Igazából nem is értem, hogy a pici szemcsés, híg állagú krém hogy tudna hámlasztani, de egy biztos: az én lábammal semi nem történt. Legalább ha a szemcséi nagyobbak lennének lábradírnak el lehetne használni, de annyira abszolút 0, hogy sztem kuka. Nagy csalódás.

Moncsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 28.

Gidea

2018. március 24.

Nagyon bejön az illata. Legtöbbször ugyan csak simán a körmeimet rendezem a lábamon, mert szerencsére nem repedezik a bőr a talpamon, csak kicsit megkeményedik 3 ponton, de azért időnként csinálok egy teljes lábápolást, áztatással, stb, na, olyankor szoktam a végén ezt feltenni. Kellemes, de nem nélkülözhetetlen - legalábbis számomra.

Gidea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

pattelin

2018. március 7.

Szeretem ezt a krémet! Igaz, hogy a durva bőrt nem varázsolja át puhává, de valójában a durva bőrt le kell hámlasztani, reszelni! Talpreszelés elött szoktam felkenni, de még így is puhít valamennyit az elhalt bőrön is. Viszont az biztos, hogy segít a hámlasztásban és nyugtatja a lábam!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Majida

2017. október 30.

Megrendeltem mert akciós volt de biztosan nem rendelném újra egyszerűen nem csinál semmit amit ígér pakolás elvileg de soha nem szárad meg és lefolyik száradás közben csak az illata miatt adok 2 csillagot.

Majida
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Kukorica magjának a kivonata. A kozmetikumokat homogénné tevő és térfogatnövelő segédanyag.

Színezék. Lilás piros.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.