KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Emci, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Szájfény kéttónusú, opálfényű pigmentekkel, melyek visszatükrözik a fényt, többdimenziós csillogást adva ajkaidnak. Fedezd fel a csodálatos színek fényét hidratált ajkaidon az Avon Ultra Glazewear Duo Reflect szájfény ultrafényes, gazdag színeivel!

• színmegújító pigmentjeivel érzéki ragyogást ad
  • praktikus szivacsos végű applikátor
  • SPF 15-ös fényvédőt tartalmaz

3 árnyalatban kapható

Fabi95

2017. június 17.

Tavaly vettem meg az egyik árnyalatát, nagyon tartós, és ezek a színek! A legjobb! Idén még nem láttam egyik katalógusban sem, remélem összefutok még vele, mert újravevős!!

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Kakao

2017. január 3.

😱😍😍 ÉLETEM! Széles színválaszték, élénk szín, nálam ivás, evés nélkül kb 1-2 óráig bírta! Ivással, evéssel max. fél óra! Az ára elviselhetően olcsó! 🌟🌟🌟🌟

Kakao
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

OrosziEszti

2016. december 19.

Imádom! Tarós, szép, intenzív szín! Nem is kell több!

OrosziEszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 19.

Imádom! Tarós, szép, intenzív szín! Nem is kell több!

Emci

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 18.

Te jó ég, ez vmi hihetetlen!Már régóta keresem az "igazit" a szájfények körében, és megtaláltam életem szájfényét!Már nagyon sok szájfényt kipróbáltam, de soha nem gondoltam volna, hogy az Avon szájfénye lesz a kedvencem.A "Tinted Peach" és a "Rose Reflection" árnyalatok vannak meg.
A csomagolása átlagos, de örülök, hogy a kupakja minőségi is nem kopik le róla a festék,mint az Essencenek.Amikor kibontottam nagyon kellemes vaníliához hasonló illat csapta meg az orromat.Nagyon örülök, hogy az applikátorra ferde fejű és szivacsos, mert az ecsetes szájfényeket nem tudom és nem is szeretem használni.Nagyon krémes textúrája van, szépen és könnyen siklik az ajkakon.A színe az eszméletlenül csodálatos!Napfényben mesésen mutat, gyönyörűen visszatükrözi a fényt, és tényleg többdimenziós hatást adva, de mégis diszkrét a színe!Semmilyen ragacsos érzést nem hagy maga után, inkább ilyen krémes bevonatott képez az ajkakon, amit nagyon kellemes viselni, szinte észre se veszem, hogy van vmi az ajkaimon.Íze nincsen, ami egyébként jó, mivel így nem nyalogatom le :D. SPF 15-ös fényvédőt tartalmaz, ami jól védi az ajkaimat.Nagyon jól hidratálja az ajkakat, nem kell alá ajakír.Többi szájfényhez képest meglehetősen tartós, mivel ritkán kell újra kenni, és az ivást bírja, az evést pedig közepesen bírja, ami jó teljesítmény a többihez képest!
Addig veszem ezt a szájfényt, amíg ki nem vonják a forgalomból.5*

Emci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Addig veszem ezt a szájfényt, amíg ki nem vonják a forgalomból.5*

MsKors

2016. július 9.

Iszonyúan ragadt, csak ennyi maradt meg belőle. Nem valami nagy szám...

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Iszonyúan ragadt, csak ennyi maradt meg belőle. Nem valami nagy szám...

Kingácska0807

2016. május 24.

Meglepően krémes, finom állaga van. Nagyon szép a szín, kellemes viselni. Nem az a ragadós fajta, az spf pedig plusz pont. Az én igényeimet abszolút kielégíti.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

fayless

2013. október 29.

Régebben a Buttered Rum árnyalat volt meg (sötét vörösesbarna). Maga a szín az drámai volt, de az állagáért nem voltam úgy oda. Felkentem és össze-vissza csúszkált, félóra elteltével pedig felszívódott.

fayless
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

sdorika

2013. október 1.

Fujderossz. Ragadós, büdös , színek sem valami tökéletesek. De árából nézve nem is vártam mást ezért kap 2 csillagot.

sdorika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 1.

gabyca34

2013. május 14.

Rose Hues árnyalat van meg, és nem nagyon használom, nem az én színem. Eladnám, vagy elcserélném valami sminktermékre! Ha valakit érdekel írjon itt, vagy a gabyca34@gmail.com címre.

gabyca34
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

wanda

2013. április 30.

Nagyon szerettem, jól pigmentált, tartós :)

wanda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Nagyon szerettem, jól pigmentált, tartós :)

Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!