KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2017. január 27.

Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Habfürdő az igazi kényeztetésért, rózsaszirom kivonattal az érzékeny bőrre.

• krémes, gazdag habot képez
  • ellazítja az izmokat
  • a rózsaszirmok mesés illatát árasztja

AKCIÓ Avon Habfürdő Érzékeny Bőrre - 500 ml
Ár: 650 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (védőfóliával), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
AKCIÓ Avon Habfürdő Érzékeny Bőrre - 500 ml
Ár: 650 Ft , Eladó: minaya

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dea

2017. május 18.

Én rendes zuhanyzásra használom, és nem habfürdőként, szeretem nagyon, finom enyhe virágillata van, újravenném :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

Babsszi

2017. április 14.

Nem csinál túl nagy habot és az illata se túl intenzív, de egynek elmegy.

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Nem csinál túl nagy habot és az illata se túl intenzív, de egynek elmegy.

xszemyx

2016. június 7.

Hát ez olyan semmilyen, hogy semmilyenebb nem lehetne. Rózsa miatt vettem meg, na hát az szerintem nincs benne, zuhany/fürdés KÖZBEN SEM érzem az illatát, utána meg pláne nem. Túlságosan folyós. Folyékony szappannak is kevés illatilag, ilyeneket nem szoktam megvenni. Szeretem, ha a pipere dolgoknak van ILLATUK. Nekem nagy csalódás.

xszemyx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

Nyunyi13

2016. május 27.

Lágy illatú és nagyon szerettem vele fürdeni :)

Nyunyi13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 27.

Lágy illatú és nagyon szerettem vele fürdeni :)

Nikita0828

2016. március 5.

Kellemes illata van, nem túl karakteres, olyan sima habfürdő illat, szerintem tök átlagos, nem szárít jobban, mint a többi habfürdő, és nem is hidratál .
A habja ennek is nagyon jó :)

Nikita0828
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 5.

A habja ennek is nagyon jó :)