KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2017. január 30.

Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online: Avon.hu, 699 Ft

Pezsdítő habfürdő a mámorító orgona illatával.

• finom illatúvá varázsolja bőröd
  • segít ellazítani a fáradt izmokat
  • felfrissíti az egész testet

Ár: 699 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon kozmetikai csomag
Ár: 3500 , Eladó: Szucsandrea1
Állapot: bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: előre utalás után, személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: Szilva
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest 2.ker, fizetés: személyesen, posta, vagy csomagküldő. Más termékeim is vannak.

Yubiri

2017. október 14.

A legeslegújabb kedvenc!!! Tusfürdőként használom, habfürdőként még nem is próbáltam.
Pozitív:
- megfelelően habzik,
- nem irritál,
- a bőrömön érzem az illatát, sőt, a pólómon is, amiben alszom,
- én tényleg érzem, hogy ellazítja a fáradt izmaim,
- nem frissíti fel az egész testem, hanem inkább lenyugtat alvás előtt, én olyan jól alszom "ebben az illatban".
Negatív:
- az összetevői miatt nagyon haragszom!
Kolléganőm ajánlotta, aki szintén tusfürdőként használja, kb. 360 Ft-ért vettem fél litert, így nekem árban is nagyon megérte és biztos, hogy máskor is újra fogom vásárolni, nagyon megkedveltem.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

Pozitív:
- megfelelően habzik,
- nem irritál,
- a bőrömön érzem az illatát, sőt, a pólómon is, amiben alszom,
- én tényleg érzem, hogy ellazítja a fáradt izmaim,
Negatív:
- az összetevői miatt nagyon haragszom!

birdy70

2017. július 4.

Finom tavaszt idéző illat. Folyamatosan újravesszük.

birdy70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 4.

Finom tavaszt idéző illat. Folyamatosan újravesszük.

Fabi95

2017. május 3.

Nem rajongok az illatáért, anyukám kedvence. Jól habzik, mint az összes ilyen kiszerelésű Avonos habfürdő.

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Dius1991

2017. március 17.

Véletlen őt rendeltem meg a gránátalmás társa helyett, s csak itthon vettem észre, hogy ez nem az, amit szerettem volna. "Mindegy, elhasználjuk" alapon indult a kapcsolatunk, de az újravásárlásáról nem győzött még meg. Hozza a többi avonos habfürdő minőségét: jól habzik, sokáig elég, picit szárít, de nekem nem jelent gondot, viszont az illata már nem az igazi. Nem szörnyű, el lehet viselni, de nem hinném, hogy egyszer tudatosan is megrendelem.

Dius1991
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

albertinablogg

2017. március 16.

Voltaképpen 2 évig használtam el két flakonnal, mert nagyon rossz volt. Szárította a bőrömet, feszült, mintha kirepedezett volna tőle. Az illata nagyon mű, és egyre kevésbé toleráltam, így ritkán használtam. Habzani jó habzik, de hogy használni nem használt a bőrömnek az biztos. Sose, veszem újra, mint ahogy az Avon tusfürdőket sem. Rühellem.

albertinablogg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

dorikatapal00

2017. március 8.

Teljesen megfelelő volt 99 Ft-ért, kellemes illata van

dorikatapal00
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

Teljesen megfelelő volt 99 Ft-ért, kellemes illata van

Banszky

2017. március 5.

Szintén akciósan vettem 99ft-ért. Ennyiért megéri. Én először szimpla kézmosónak vettem de az itteni vélemények alapján locsoltam egy keveset a fürdővizembe és tényleg nagyon jól habzik. Újra nem venném a teljes ára miatt,viszont ha leértékelés van akkor tuti. :)

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 5.

Linduka

2017. február 13.

A februári katalógusban lehet beszerezni akciósan 99 Ft, ha 5000 Ft felett vásárolsz. Az illata kellemes, bár engem nem annyira az orgonára emlékeztet. Nem szárítja ki a bőrt.

Linduka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

Corvina

2016. június 7.

Oda vagyok az orgonáért és nagyon örülök, hogy megint vissza hozták. Mindig magy kiszerelést veszek, mert egyszerűen nem tudok betelni vele.

Corvina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 7.

Mackobunda

2015. november 15.

Óriási bubik lesznek tőle a vízben, nagyon szeretem a habfürdőket, egyébként is imádok elmerülni egy nagy kád meleg habos vízben. Nagyon finom illatuk van, bár a gyöngyvirágos egyedül, ami nem jött be.

Mackobunda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 15.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.