KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   629 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 629 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dandy93, az összetevőket feltöltötte: furkesz, Módosítva: 2018. január 9.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Avon.hu, 629 Ft

Sampon, melyet a  hajerősítő kapszulák ihlették argininnal és keratinnal kíméletesen tisztít, és simává varázsolja a hajat. A hajerősítő kapszulák ihlették. A kreatin segít javítani a haj struktúráját, segít visszaállítani annak ellenálló képességét. Az arginin stimulálja a hajnövekedésért felelős sejteket, hogy a tövektől kezdve erősítse meg a hajszálakat

Ár: 629 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

syrin

2018. április 6.

Megvettem, használtam, hajdúsulást nem tapasztaltam. Sima samponnak elment. (Azt mondjuk hozzá kell tenni, hogy elég problémás eset vagyok, mert a hajam 10 éve semmitől se akar visszanőni, de gondoltam, egy próbát megér.) Ha nem lenne benne a nevében, hogy hajhullás elleni, három csillagot kapna.

update: elolvastam a csillagos ("apróbetűs" részt), az ígéret a fésülés okozta hajhullásra vonatkozik
Üsse kavics, felpontozom. :)

syrin
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Üsse kavics, felpontozom. :)

Echan

2018. április 2.

Az illata nagyon finom. Huzamosabb használat után pedig valóban csökkenti a hulló hajszálak mennyiségét. De nem várjunk tőle azért csodát, a hajhullás egy természetes folyamat bizonyos fokig. A hatásfokot mindenképpen erősíti a hajbalzsammal és a hajpakolással történő egyidejű használat. Nálam jól vizsgázott.

Echan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 2.

pattelin

2018. március 12.

Hááát, nem vagyok tőle elájulva. Igaz nem fűztem hozzá nagy reményeket, csak adtam neki egy esélyt. Mivel a hajhullás egy komolyabb probléma szerintem, ezért érdemesebb egy komolyabb termékkel kezelni. És azok azért jóval drágábbak! Az illata, hogyismondjam kellemetlen, inkább szaga van... Zsírosít is sajnos! Azért kap 2 csillagot, mert rendszeres használat mellett minimálisan talán csökkenti a hajhullást. Vagy csak beleképzelem.. Vissza fogok térni drágább, de hatékonyabb termékekhez!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Dorinka92

2018. február 5.

Ősszel rendeltem a terméket, épp hajhullós időszak, gondoltam kipróbálom. Több Avonos sampont használtam már, vegyes érzelmekkel. Meglepően jó kis sampon, jól tisztít, és végre más illattal rendelkezik, mint az Advance Techniques család többi tagja. Nem mondom, hogy nem hullik a hajam, de lényegesen kevesebb, mint előtte. Talán valamivel erősebb is lett, ami egyáltalán nem rossz az erősen szőkített hajam számára. Valóban alaposan ki kell mosni a hajból, mert szárítás után összetapad, ragacsos érzetet hagy maga után, ha nincs megfelelően leöblítve. Nálam jól teljesített és újra fogom venni, amihez ki fogom próbálni a balzsamját is.

Dorinka92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

szazsani

2017. december 2.

Nagy csalódás volt, még jó hogy csak a kisebbet vettem meg. Én is ugyanazt az elnehezítő fura zsíros érzetű réteget éreztem a hajamon használata után. Gubancolódott is a hajam, és kb 3 nap után hajat kellett mosni holott 5-7 naponta szoktam....kösz inkább nem.

szazsani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

dandy93

2017. október 30.

Nagy reményeket főztem a termékhez, de sajnos nekem nem vált be. Az alapvetően könnyen zsírosodó, vékony szálú, töredezésre hajlamos hajamon alapos mosás és kétszeri öblítés után is egy furcsa, elnehezítő, zsíros érzésű réteget hagyott, egyáltalán nem lett tőle tiszta kinézetű, sem tiszta érzetű a hajam...

dandy93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin