KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Reni013, az összetevőket feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Az édes illatú ibolya és a lédús licsi igazán kellemes érzést és finom illatot nyújt a testnek.

Ár: 290 , Eladó: tundying
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta

Anyezz

2017. november 15.

Nagyon édes illata van, nekem kicsit túlságosan, ezért csak 4*. Egyébként ugyanúgy must have darab nyáron, mint akármelyik másik Avon testpermet:)

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Enci11

2017. május 16.

Kicsit édes, kicsit fűszeres, nagyon kedveltem.

Enci11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Kicsit édes, kicsit fűszeres, nagyon kedveltem.

ladri

2016. augusztus 13.

Egynek elmegy. Az irodában nagy melegben hűsítésre használom, arra tökéletes, mert hát ez egy testpermet, nulla tartóssággal, de nem is vártam tőle mást.

ladri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

vanesszakis

2016. július 3.

most is használom a meleg nyári napokon.nagyon jó illata van jobb mint a gránáralma-mangó változat. frissítő hatása van 5 csillag

vanesszakis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Luckuska

2016. június 2.

Még csóró kolis koromban szereztem be egyet parfüm helyett, mivel a drágább illatokat nem engedhettem meg magamnak. Jó illata van, sokáig is érződik, de ugyan akkor kissé ragacsos. Ma már nem venném meg.

Luckuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

panneszka

2016. május 20.

Teljesen átlagos, illata nekem egy tucat másé, elhasználtam, de nem veszem újra.

panneszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

LathatatlanOzike

2016. május 18.

Elmegy, elmegy, de szintén a gránátalmás permetnél leírt kategóriába tartozik. Anno tetszett, mostanság kevésbé.
Itthonra elhasználgatom, néha felfrissítem magam vele.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 18.

Itthonra elhasználgatom, néha felfrissítem magam vele.

kriszta0

2016. február 23.

Én nagyon szerettem az illatát, csak nem volt valami tartós! (Mondjuk nem is parfümként árulják....)

kriszta0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 23.

hatiay89

2016. január 8.

Tavaszias, kellemes, virágos az illata. Nekem kicsit túl édes, ráuntam, de ettől függetlenül elégedett vagyok vele.

hatiay89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

Zsokaa

2015. december 5.

A katalógusban kellemes, édes illata volt. Na megérkezett, és nagyon más volt előben. Egyáltalán nem tetszett. :/

Zsokaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Triclosan, Potassium Benzoate