KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. október 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos-keleties illatkategória

Illatösszetevők: alma, írisz, szantálfa

Ár: 1500 , Eladó: Tejeskávé75
Állapot: új, Helyszín: Tatabánya, fizetés: személyes átvétel és postázom is
Ár: 2500 ft , Eladó: mohoseva74
Állapot: 1-2 fújásnyi hiányzik, Helyszín: Győr, fizetés: személyes átvétel lehetséges

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Luna11

2017. április 24.

Az eredeti Incandessence parfümre nem hasonlít, de ennek sincs rossz illata. Először tetszett, de hamar ráuntam az illatára, szóval végül odaadtam édesanyámnak. Tartósságára azt mondanám, hogy átlagos. A csomagolása nagyon szép.

Luna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

andian

2017. január 7.

Számomra kellemes, keleties-virágos, igaz nem hasonlít az anyaillatra, de igazán finom illatú.

andian
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

zdoreebaba

2016. október 2.

Mind az illat, mind a dizájn lenyűgöző. Kicsit másabb, mint a sima Incandessence. Ezt jobban jellemzi a tavaszi virágok ébredése, a gyümölcsfák virágzása és a kora tavaszi napkelte. Nagyon eltalálták ezt az illatkompozíciót az alkotók: alma, írisz, szantálfa. Kicsit kesernyés, mégis virágos, könnyed és egy kis édesség is felfedezhető benne a szantálfának köszönhetően. A nagy gyűjteményem egyik legszebben csillogó tagja, amit ha leveszek a polcról máris jobb kedvre derülök.
Fújkálni ritkán szoktam vele magamat, mert nem az én állandó illatom, de ha megteszem csodás a napom. Édesanyámnak adtam, mert hozzá korosztályban is jobban passzol. Szerintem ez az illat tipikusan a 30 év feletti nőknek van kitalálva! Remek alkotás! Gratulálok a készítő(k)nek!

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 2.

Kendralinx

2016. április 9.

az eredeti az jobb volt mint ez de a csomagolás szép

Kendralinx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

az eredeti az jobb volt mint ez de a csomagolás szép

Mackobunda

2015. november 15.

Édesanyámnak ajándékoztam, szeretni szoktam a púderes illatokat, de ezt nem jött be. A normál testvérét viszont nagyon szeretem

Mackobunda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 15.

berill99

2014. október 27.

a sima sokkal jobb de erre sem panaszkodhatok

berill99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 27.

a sima sokkal jobb de erre sem panaszkodhatok

t.evacska21

2014. október 22.

Érdekes egy parfüm. Tetszik is, meg nem is. Jó az illata, viszont nekem túl erős, és hiába jó, egész nap ezt érzem magamon és egy idő után legszívesebben már menekülnék előle :O
Az illatok közül leginkább az íriszt érzem rajta, nem rossz illat, de nekem túl erős...

t.evacska21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.

Beleza

2014. január 31.

Engem nagyon megfogott, végre valami más! Alma, szantálfa, ezek tetszenek. Sajnos csak hosszú idő és sok kidobott pénz után jöttem rá, h a pézsmától megfájdul a fejem. Rögtön ez nem érződik, csak ha már megvettem a parfümöt és egy délelőttöt rajtam van :). Ebben nincs pézsma, hála az égnek, nagyon finom, páromnak is tetszik, pedig ő nagyon kritikus!a tartóssága a gyengéje, edt lévén, max 2-3 óra, utána közelről is alig érezhető.az illat tényleg virágos-almás-én kicsi orgonát is érzek, de tényleg csak egy pillnatra, a legelső fújáskor. 50ml-es, de kevesebbnek tűnik, lehet a gömb alakú kiszerelés miatt.2500 ft megért, én szeretem és tetszik.

Beleza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

Yubiri

2014. január 25.

Teljesen felejthető, enyhe illat, rajtam például abszolút nem tartós, pedig csak mintám volt belőle, tehát hozzá sem szoktam az illatához! Számomra ez pont az a parfüm, amire kár pénzt költeni, inkább egy jó tusfürdő, testápoló, finom illatú haj, finom öblítő illatú ruha!

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 25.

kalmaniki

2014. január 14.

Mintám van belőle. Kellemes kis virágillat, végtelenül egyszerű, egész tartós a bőrön, de nem fogott meg. Az eredeti Incadessence számomra sokkal kedvesebb illat, azt kifejezetten szeretem, ez a nyomába se ér.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol