KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online: Avon.hu, 899 Ft

Kényezteti és illatossá varázsolja a bőrt az érzéki jázmin illatával.

Ár: 899 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Scent

2018. június 28.

Csak úgy rendeltem...mennyei illata van! Erős, édes illat, ezt szeretem. Tusfürdőként használom, sűrű az állaga, kedves a csomagolása. Biztosan újravevős.

Scent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.