Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Puha kabuki ecset púderek vagy sminkgyöngyök sima és egyenletes felviteléhez.

• univerzális ecset különféle púderekhez
  • hossza: 6,5 cm
  • legszélesebb része: 5 cm
  • nejlonsörtékből készült

izabella73

2019. február 9.

Sajnos nekem nem igazán vált be,az essence kabuki ecsetét sokkal jobban szeretem.Számomra nem elég puha,a púdert sem tudom vele szépen felvinni.Emiatt ritkán használom.Pozitívum viszont hogy nem hullajtja szőrét.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 9.

Brndtt

2018. július 12.

Kedvenc ecsetem. Púdert és sminkgyöngyöket szoktam vele felvinni.

Brndtt
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Kedvenc ecsetem. Púdert és sminkgyöngyöket szoktam vele felvinni.

Oklaudia04

2018. június 14.

Jo kis termek!

Oklaudia04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Jo kis termek!

Kinguci123

2018. június 14.

1 éve rendeltem. Ezzel viszem fel az arcomra a púdert. Nagyon selymes, teljesen szépen egyenletesen viszi fel az anyagot, nem nyeli el. Puha nem hagy szúró érzetet. 2 hetente ki szoktam mosni, nem hullanak ki a szálak belőle. Nagyon megérte!

Kinguci123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

syrin

2018. április 7.

Ősszel vettem és púderezéshez használom, eddig meg vagyok vele elégedve.

syrin
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Ősszel vettem és púderezéshez használom, eddig meg vagyok vele elégedve.

Narbeleth

2018. február 18.

Nagyon kezdő vagyok, én a kis púderszivaccsal szoktam felvinni alapozóval a púdert, ezzel meg "letörlöm" a felesleget. Remekül bevált, nem töröl le mindent, tényleg csak a felesleget. Sűrű, tömött ecset, de nem nehéz tisztítani, nem ragaszkodik hozzá a púder. Kézre áll, gyorsan használható, és könnyen tárolható.

Narbeleth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

nkatika

2017. október 13.

Mattító púdergyöngyök legszebben vele applikálhatók. Nem vesz fel felesleges mennyiséget, még csak leütögetnem sem kell, abszolút perfekt. Másik mattító, sminkfixáló púderhez is kiváló, de mégis a gyöngyök legjobb barátja. Ketten alkotnak egy igazi egységet. Kellően hajlanak a puha szálak, nem karistolják a bőröm. Kényelmes mérete miatt jól kézre áll, használata élvezet. Örülök, hogy erre esett a választásom :)

nkatika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

SchmitterBettina

2017. június 23.

Szeretem nagyon! Púderhez használom. Finom puha, sűrű , nem hullik, és az ára is kedvező!

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

amandavampiire

2017. május 7.

Imádom. Nagyon szép finisht hagy maga után mindenféle porral. Nem lesz csíkos, és a tisztítás után sem esnek ki a szálak.

amandavampiire
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.