KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2016. február 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A zöldalma friss illatával. A karácsonyfa alakú habfürdő gyengéd a bőrhöz és kellemes illatot varázsol.

andikee007

2016. május 31.

Imádta az egész család. Szuper illata van.

andikee007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 31.

Imádta az egész család. Szuper illata van.

berill99

2014. október 27.

remélem idén is lesz kapható mert nagyon szeretttem

berill99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 27.

remélem idén is lesz kapható mert nagyon szeretttem

Hédy

2014. január 4.

ajándékba kaptam barátnőmtől. Karácsonykor a fürdőszobába szép dísznek, az illata jó, bár valóban nem karácsonyi, habfürdőnek megfelel, jól habzik

Hédy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 4.

Vicus

2013. december 26.

Évekkel ezelőtt kaptam barátnőmtől. Almaillat fenyőfaalakban?? Nekem teljes képzavar :D Nem volt eléggé illatos, amúgy semmi extra, egy sima habfürdő.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 26.

ppetruska21

2013. december 26.

Tavaly karácsonyra kaptam. Cuki üveg, finom zöld almás illat, jól habzott talán kicsit szárított, de nagyon örültem neki.

ppetruska21
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

kissbarbara1990

2013. október 25.

Többet vártam tőle ami a habzást illeti. A zöldalma szerintem egyáltalán nem karácsonyi illat. A szín és flakon formája még nem teszi számomra karácsonyivá!

kissbarbara1990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

csevelin96

2013. augusztus 30.

Karácsonyra vettem egyet, nagyon tetszett a csomagolás és az illata is, bár szerintem a zöld alma nem túl karácsonyi:)

csevelin96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Angel9377

2013. augusztus 30.

Imádtam a formáját, a színét és az illatát, ami azonban sajnos hamar elillant. Ami nem tetszett benne, hogy nagyon szárította a bőrömet. Nekem habzott, ha nem is annyira mint a Lush fürdőcsodái.

Angel9377
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

beautymaniac

2013. augusztus 12.

Egyik karácsonyra vettem anyunak! Annyira jó az illata, nagyon hangulatos a csomagolása. Nagyon kellemes habfürdő, szerettük.

beautymaniac
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

lizdalma

2013. május 23.

Jó az illata, imádom a zöld almát! :) Nem kifejezetten hidratálásra találták ki, de jó benne ellubickolni egy fárasztó nap után. Ennyi.

lizdalma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.