KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1199 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Colette221, Módosítva: 2018. október 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Avon.hu, 1199 Ft

Megkönnyíti a szemhéjpúderek felvitelét. Anyaga: alumínium cső nejlon sörtékkel.

Ár: 1199 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Risella

2018. október 5.

Én eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. Kényelmes a fogása, puha a nagyobbik fele, a célnak megfelelő, de ami a legfontosabb, hogy eddig nem hullott a szőre.

Risella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 5.

Colette221

2018. október 4.

Nem nagyon szeretem a kétvégű ecseteket, nem praktikusak tárolás szempontjából. A kisebb ecset miatt viszont megvettem. Ráadásul akciós is volt. A kicsi merevebb mint amire számítottam, csalódott vagyok, de így is használni fogom. A nagyobb része puha, eddig úgy néz ki, hogy nem hullik a szőre.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.