KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Berniii, Módosítva: 2016. április 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

"Hogyan használjuk? Első lépésként fessük ki körmeinket, majd hagyjuk megszáradni. Ezt követően fogjuk a kerek fémlapot, vigyünk fel egy réteg lakkot a kiválasztott mintára – ehhez lehetőleg válasszunk az alapunktól eltérő, kontrasztos árnyalatot. A lehúzó segítségével húzzuk le a sablonról a felesleget, hogy a lakk csupán a redőkbe üljön bele. Ha ezzel megvagyunk, akkor fogjuk a nyomdafejet, a sablonon végiggörgetve szedjük fel vele a mintát, majd pecsételjük azt rá körmünkre. Amennyiben növelni szeretnénk a tartósságát, végül vigyünk fel egy átlátszó fedőlakkot. Ezzel kész is a vidám manikűrünk!"

Ár: 1000 Ft , Eladó: macspamacs
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

wiki0506

2017. november 14.

Nekem jól működött, viszont a lehúzóka nagyon összekarcolja a felületet. Elég keskeny a körmöm, ezért több minta (karácsonyi szettből - szarvas, karácsonyfa) nem fér fel rá, csak a kisebbeket tudom használni. :/

wiki0506
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

Goapici

2017. november 7.

Vegyesek az érzéseim a termékkel kapcsolatban . Amikor megláttam nagyon megőrült neki. (A kari mintást vettem meg, jó kis ünnepi minták végre.) A termék kibontásával nekem is meggyűlt a bajom sőt sikerült elvágnia is a kezemet. Majd jött a termékre a lakk felvitel és a lehúzás ami nem igen akart össze jönni csak néha néha. Összeségében nem valami nagy szerelem ,még próbálom majd kikisérletezni ,hogy hátha rájövök hogy kell úgy használni ,hogy egyszer ne túl kevés lakk legyen a nyomdába ,egyszer meg ne túl sok mert akkor a minta melletti festéket is felveszi a nyomda.

Goapici
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

buba83

2017. június 26.

Ugyanaz a tapasztalatom a téglalap alakú sablon változattal mint Nic01-nek: semmi nem maradt a sablonon, alig érdes (pedig 5 perc szenvedéssel sikerült lehúznom a védőfóliát is, tehát nem ez a probléma). Gyakorlatilag nem marad lakk a mintába amit fel lehetne venni, maximum foltokat, csíkokat tudtam maszatolni a körmeimre. Többszöri próbálkozás után az összes mintával, repült a kukába. Igazi gagyi vacak.

buba83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

zsofien

2017. június 5.

Első próbálkozásra nekem is hasonló problémám volt, mint az előttem kommentelőnek. Rögtön eldobtam a leírását, amikor megkaptam, ugyanis már volt más márkától ilyenem, csak a mintája tetszett meg. Én hülye próbálkoztam háromszor és amikor már majdnem feladtam, na akkor sikerült rájönnöm, hogy nem szedtem le a fóliát :D teljesen átlátszó, így nem vettem észre. Utána már működött. Én más lehúzóval használom, mert nem akarom megkarcolni a felületét. De tényleg nem egy nagy szám, van nála jobb is.

zsofien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Nic01

2017. április 29.

Mèg egy ilyen katasztrófális termèket...Akciósan vettem kb. 1400 ft-èrt de 100 Ft-ot nem èr. Fel nem tudom fogni, hogy tudják ezt körömnyomdának eladni. Nekem tèglalapon vannak a minták. Már amikor kicsomagoltam szkeptikus voltam, hogy ez az alig èrdes felület hogy fogja felvenni a lakkot ès akkor mèg húzzuk is le a felesleget. Hát jó...lássunk neki. Útmutatót követve, rá a lakk ez pipa..lehúzás..na ezután szinte 1-2 csík kivètelèvel semmi nem maradt a sablonon. No para, kiprobálom. Körmön semmi. Ismèteljük meg hátha èn voltam az ügyetlen, termèszetesen más mintán. Eredmény ugyanaz. Ezután min. 10szer próbálkoztam már lassan a fèl üveg lakkom elpazaroltam mire úgy felhúzott, hogy bedobtam a szekrèny aljára. A kezemen meg 3-4 vágás! (Hozzáteszem lehet amiatt mert használat előtt szeretek mindent megmosni, ami új). Szóval dísznek jó de másra nem.

Nic01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.