KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2017. október 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Levendulás hidratáló éjszakai lábkrém.

• E-vitamint tartalmaz
  • intenzíven hidratál
  • segít puhábbá és simábbá tenni a láb bőrét az éjszaka folyamán

Avon Foot Works Levendula/Levendulás Bőrnyugtató Éjszakai Lábmaszk/lábkrém/lábápoló
Ár: 500 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

Banszky

2018. október 5.

Zsírosabb krém bőrre felvive,mint azt a tégelybe nyúlva elsőre gondolná az ember. Én szépen bemasszírozom a bőrömbe így nem tocsogok a krémben pedig bőven használok belőle. Utána felveszem a szintén Avonból rendelt kis zoknit és csúszásmentesen közlekedhetek is otthon fél perc múlva. Pihepuha lábakat csinál már első alkalommal.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

dynah13

2018. július 28.

Nagyon szeretem ezt a labapolot, isteni illata van, konnyed allaga, jol kenheto. Nem hagy zsiros erzetet maga utan es puhitja, apolja az igenybevett labakat. Most epp mas labapolok kiprobalasi fazisa zajlik nalam, de szinte biztos, fogok meg ebbol beszerezni a jovoben, mert nagy kedvenc :)

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

csszabinka13

2018. június 19.

jó az illata imádoma levendulás illatát

csszabinka13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

jó az illata imádoma levendulás illatát

mires

2018. május 29.

Finom illata van, jó az állaga, könnyen beszívódik és puhává teszi a lábam :)

mires
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Finom illata van, jó az állaga, könnyen beszívódik és puhává teszi a lábam :)

szfrances19

2018. május 17.

Most hogy jön a nyár és előkerültek a szandálok, papucsok, szükségét érzem, hogy törődjek a lábammal, így feltankoltam sarokreszelővel, lábradírral, meg ezzel a kis tégelybe zárt csodával. Hetente 2-3-szor használom, bekenem vele a lábfejem, majd ráhúzok egy puha zoknit. Reggelre jó puha lesz tőle a lábam. Nagyon jó az állaga és az illata is, biztosan újraveszem majd, ha elfogy.

szfrances19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Eszterke93

2018. február 8.

Imádom az illatát és az állagát is. Esténként jó vastagon bekenem a talpam/lábfejem, zoknit húzok rá és reggelre nagyon puha a talpam és frissebbnek is érzem. Nagyon sokat gyalogolok így megérzem ha használom és ha hosszabb időre kihagyom.

Eszterke93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

birdnerd

2018. január 15.

Kellemes illata van, nem annyira levendulás, de nekem jobban is tetszik így. Hamar beszívódik, könnyű krém állagú, nem az a ragacsos, sűrű, mint a tubusos Avon lábápolók. Csodát nem tesz, de valóban lassította nálam a bőr kiszáradását és a keményedést. Rendszeres sarokreszelés mellett használtam. Lehet, hogy még újraveszem később, ha akciós lesz.

birdnerd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

aquanie

2017. november 12.

Én is akciósan vettem meg, de abszolót megérte. Az illata igaz, engem nem igazán emlékeztet a levendulára, de ettől függetlenül isteni. Általában nem használom rendszeresen, csak lábáztatás-reszelés után úgy, hogy miután bekentem a talpam, zoknit húzok éjszakára. Utána napokig pihe-puha a lábam.

aquanie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

spavanilly

2017. november 1.

Nekem a sima testápolók kevesek a lábaimnak, évek óta AVON-os lábkrémeket használok, de a megújultak közül egyik sem vált kedvencemmé, a legutóbbi pedig annyira zsíros és mentolos (Foot works intenzív lábpuhító krém),hogy napi szinten nem szívesen nyúlok érte.
Mindig átsiklottam a levendulás lábkrém felett, azt gondoltam, hogy egy gyengébb vizes hatású cucc, mint az időszakos kollekció darabjai (pl. sós tengeri, kókuszkivonatos, mentás...)
De nem!😉
Akciós áron, 399,-Ft-ért jutottam hozzá, és nagyon kellemesen csalódtam!
Az illata nem az a szúrós- levendula, mint pl. a lábspraynek, hanem finom, enyhén púderes,, mint pl. a Johnson lila flakonos babatestàpolónak.
Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros réteget maga után, alig várom, hogy este használhassam.👣
Annyira tetszik az illata, hogy alkalmanként a kezeimre is ezt használom.
Teljes áron nem venném meg, de akciósan biztos újravásárolom.
(Számomra fényévekkel jobban teljesít, mint a Spa Blissfully Nourishing kéz- könyök és lábkréme)

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

De nem!😉
Akciós áron, 399,-Ft-ért jutottam hozzá, és nagyon kellemesen csalódtam!
Annyira tetszik az illata, hogy alkalmanként a kezeimre is ezt használom.
Teljes áron nem venném meg, de akciósan biztos újravásárolom.

p1th0n

2017. szeptember 29.

Nagyon gyorsan beszívódik és az én lábamat nagyon jól hidratálja. 300Ft-ért nagyon megérte! (1200-ért már nem, akkor inkább a Balea ureása)

p1th0n
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Lilás piros.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.