KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. szeptember 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A lime verbéna zöld illatjegyei tökéletesen illeszkednek a tavaszi frézia virágos frissességének akkordjaihoz és az érzéki pézsma lágyságához. Nagyszerű illat, ha önmagában viseled, az egyedi illatélmény elérésért azonban keverd a scent essence termékcsalád más kölnijeivel!

Illatkategória: citrusos-virágos

Főbb illatjegyei: lime verbéna, tavaszi frézia, pézsma

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ennie86

2017. szeptember 24.

Zöld tea illata van amit nagyon szeretek. :) A baj csak az, hogy kb negyed óra múlva mintha be se fújtam volna magam. :(

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Egoistagumikacsa

2017. június 24.

A használatot követően nagyon kellemes citromos illat, viszont valami érthetetlen oknál fogva a fújkálás után néhány órával ahogy az illata kezd gyengülni van egy kissé légfrissítőre emlékeztető beütése. Sajnos nem mondanám tartósnak, egyszer vettem belőle az azóta már elfogyott... De a fent említett probléma miatt újra venni nem fogom. :D

Egoistagumikacsa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

RDTIMI

2017. január 24.

Üde, citrusos, friss illat, mégis kicsit édeskés. Nagyon szeretem!!!!

RDTIMI
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Üde, citrusos, friss illat, mégis kicsit édeskés. Nagyon szeretem!!!!

Kriszti4

2017. január 11.

Nagyon friss, citrusos illata van! Igazi nyári illat.Nagyon cuki és praktikus az üvege, jó hogy kicsi a kiszerelése mert könnyen elfér a táskában. Sajnos az én bőrömön az Avon-os parfümök, kölnik nem tartósak!Pedig sokat kipróbáltam már!!

Kriszti4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Démonka91

2016. október 1.

Imádom! Finom és nagyon tartós.

Démonka91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

Imádom! Finom és nagyon tartós.

vl

2016. augusztus 27.

A katalógusi illatmintán jobban emlékeztetett a már lentebb említett Elizabeth Arden Green tea-re, a valóságban kevésbé finom, de rossznak nem mondanàm, csak kicsit csalódás volt... Ennyiért egynyári, könnyed fújkálós illatnak viszont jó. És tényleg egynyári, az elmúlt két nyàron vettem már egy-egy scent kölnit, meg is poshadtak álltukban a következő szezonra.

vl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Sunchi

2016. augusztus 17.

Nagyon finom egy üveggel elhasznàltam a mindenapokra :)

Sunchi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Nagyon finom egy üveggel elhasznàltam a mindenapokra :)

borntobe

2016. július 31.

Friss, öblítős, táskába dobós, fújkálós illat, el fog még idén nyáron fogyni. Erre a célra rendeltem, teljesen bevált.

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

csikosmatyas

2016. július 28.

Őszintén? Az AVON-nak nem is lenne szabad ennél bonyolultabb dolgokba belevágni! Ez egy kifejezetten klasssz kis nyári kölni, az üvege is pont olyan kezbe simulós amilyenre gondolok egy ilyen illat kapcsán.

Up
Majdnem elfogyott. Ami egyfelől mindent elmond a tartossagáról. Másfelől arról is, hogy Mégiscsak rájártunk rendszeresen.
Újra venni biztos nem fogom, de nem bántam meg, hogy volt ilyenem!

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

Up
Újra venni biztos nem fogom, de nem bántam meg, hogy volt ilyenem!

LathatatlanOzike

2016. július 28.

Szeretem ezt a fajta vonalat, illatot, így nem ért meglepetés az első illatolásnál. :)
Frissítő, egyszerű, nyári.
Tartósság: csapnivaló. Ilyet én még nem láttam. :( 10-15 perc, és már sehol sincs. Volt. Nincs. Vagy soha nem is volt? Én ezt már nem tudom, de ezt az egyet nagyon sajnálom, pedig olyan jó kis kölni lenne.
3-szor frissítettem a mai nap folyamán, de újra és újra csalódás a tartósság.
Megkapja a 4*-ot, mert ez az egyetlen (hozzáteszem: jó nagy) szépséghibája.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Frissítő, egyszerű, nyári.
3-szor frissítettem a mai nap folyamán, de újra és újra csalódás a tartósság.
Megkapja a 4*-ot, mert ez az egyetlen (hozzáteszem: jó nagy) szépséghibája.

Színezék. Barnás sárga.

Színezék. Lila színű.