KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: virágos-zöld

Illatössszetevők: virágos jegyek, jázmin szirmok, citromhéj, rózsa, pacsuli, lótuszvirág, frézia,  cédrusfa, rózsaszín bazsarózsa és pézsma

csudex

2017. július 15.

Imadom ezt az illatot, egy nyaron hasznaltam es nagyon jo emlekeket ebreszt bennem. Sajnos kivontak a forgalombol, nagy nehezen sikerult csak beszereznem egy ujabb flakonnal. Frissito nyarias illat.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Vizililiom

2017. február 12.

Egy üveges maradékot vásároltam itt a Krémmánián, tényleg csak pár milli volt az üveg alján, de az nagyon hamar elfogyott, mert egyszerűen imádtam. Most sikerült cserélnem egy szinte teli üvegeset, úgyhogy lesz lehetőségem nyáron is kipróbálni. :D
Az illata először nagyon furcsa volt számomra, mert ruha illatot éreztem rajta, azt a tipikus kínai boltban vásárolt ruha illatát :D, és ehhez jöttek a citrusos, fanyar illatok. Érdekes volt, de azonnal szerelem lett.

Vizililiom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Greti1717

Korcsoport: < 18
2016. október 30.

Nyáron használtam,igazi csajos illat és nekem nagyon tartós volt,imádom az illatát újra fogom venni:)

Greti1717
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. október 30.

dandelion

2016. október 24.

Könnyed nyári illat, de sajnos nagyon jellegtelen és egyáltalán nem tartós.

dandelion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Könnyed nyári illat, de sajnos nagyon jellegtelen és egyáltalán nem tartós.

Kakukk

2016. október 11.

Nem is emlékszem már miért rendeltem. Elsőre olyan "mindegy"-illatnak tűnik. De azt vettem észre, hogy mostanában egyre többször nyúlok érte, pontosan azért, mert tudom, hogy ő sosem fogja zavarni az orromat. Ő az én általános illatom, amihez bármikor visszatérhetek. Szeretem. :)

Kakukk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 11.

7ot

2016. szeptember 26.

Anyumnak van egy, rajta szokam érezni, finom illata van. :)

Hát, megkaptam én is, de annyira nem bejövős. Könnyű nyári illat, de a tartóssága miatt feledhető.

7ot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Anyumnak van egy, rajta szokam érezni, finom illata van. :)

Dius1991

2016. június 8.

Ezt használom már több, mint egy éve, mert nagyon szeretem. Kellemes, rajtam elég tartós illata van. Számomra megéri az árát.

Dius1991
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Lgina

2016. június 3.

Finom, nyári illat. Citrusos, friss, enyhe virágos beütéssel. Tényleg csak a nagy melegben jó, akkor bontakozik ki, hűvösebb időben semmit nem éreztem belőle. Nekem túl gyenge volt, de aki szereti a "leheletnyi" illatokat, annak tökéletes választás.

Lgina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 3.

Terka25

2016. május 28.

A white dress után a következő kedvencem. Bár még a dobozban pihen, hogy a többi fogyjon, ritkán használom és imádom. A tartóssága lehet, hogy alulmarad a fehérrel szemben, majd alaposabban tesztelem.

Terka25
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

Lexy96

2016. május 16.

Csalódás :( Pedig az újságban tetszett, meg máson is jó illata van csak rajtam nem xd :(

Lexy96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Acid Yellow 3, CI 42090

Színezék. Lilás piros.