KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 1399 Ft

Dús hatást kölcsönző ajakrúzs különleges, kollagénfokozó belső résszel.

• SPF 15
  • különleges ajakdúsító komplex, mely segít fokozni a kollagéntermelést
  • fantasztikusan telt és sima ajkak
  • gyönyörű szín

Ár: 1399 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Izabel

2017. december 8.

Ősszel és télen mindig rámtör a lila-rúzst-az-ajkamra-de-azonnal életérzés, és ilyenkor legszívesebben az összes létező lila rúzst szeretném a magaménak tudni. A két nagy kedvencem (AVON true matt hatású ajakrúzs Berry Blast árnyalatban; Catrice Ultimate Matt Lipstick Dramatic Lilatic! árnyalatban) mellé társult be ez a szép kis Luxe ajakrúzs Passion Plum árnyalatban. Egyelőre még csak ismerkedünk, de már most is elég jóban vagyunk. Könnyű a felvitele; érdekes a bizsergető érzés, ami a felvitel után tapasztalható a teltebb ajkak érdekében... (Ugyanitt senkit sem bíztatnék arra, hogy ajakradírozás után használja, ahogy én tettem, mert igencsak kellemetlen élmény lesz a végeredmény.) A tartóssággal lennének gondjaim, ha nem ilyen szépen kopna. Összességében elégedett vagyok a termékkel.

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

kovagabi

Korcsoport: >54
2017. szeptember 21.

Az Apricot Shimmer árnyalatok vettem meg. Szerintem nagyon klassz. Nagyon könnyű, nem képez réteget a szájon, szép diszkrét a színe, és ami a hab a tortán, mentolos, és bizsergeti a számat. Imádom!

kovagabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 21.