KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 2499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: farkash82, Módosítva: 2017. május 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 2499 Ft

Pigmentekkel bőségesen bevont, öt gyönyörű és pazar szín, melyeket egyetlen kompakt kiszerelésbe csomagoltak, hogy varázslatos nappali és esti sminkeket készíthess.

Ár: 2499 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

timcho03

2018. augusztus 6.

Én is a Stone Chic árnyalatot kaptam ajándékba. A legsötétebb (talán padlizsánnak mondnám) az, amit gyakrabban szoktam használni, a füstös sminket nagyon feldobja, és ebbe tényleg csak éppen bele kell érinteni az ecsetet, mert nagyon erős és jól pigmentált szín. A világos színek ezzel ellentétben nem igazán pigmentáltak, főleg a fehér és a világos rózsaszín. A két szürke árnyalat (ezüst és grafitszürke) is egész jó, esti vagy alkalmi csillogó smink készítéséhez jól használhatóak. Tartósságát tekintve közepes, pár órát kibír, aztán kopik, maszatolódik, elmászkál. Összességében egy 3-as.

timcho03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

LengyelB

2018. január 20.

Tartós, intenzív, mély színek. Az aranyszínű csomagolás álomszép. A benne található applikátor is szuperül használható, jó minőségű. Több színben is megrendeltem.

LengyelB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

AnnaAnyaralu

2017. április 25.

Nekem is a Stone Chic aranyalat van meg. Sajnos borzaszto, nem pigmentalt, porzik, es borzaszto allaga van, amelzik nem porzik azt le robbantani sem lehet a palettarol. Kedvemet el vette, tobbet nem probalkozom Luxe termekekkel..... :(
A kozepso rozsaszines arnyalatot el hasznalom highlighter-kent. :/ arra eppenhogy jo.

AnnaAnyaralu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

jnikk

2016. június 15.

Nemrég szereztem be a Stone Chic árnyalatban. Sajnos azt kell,hogy mondjam, hogy számomra ez használhatatlan. A színek egyáltalán nem látszanak, porzanak és elég drága is, hiszen az ebayről rendelt szemhéjfesték paletta sokkal pigmentáltabb. Remélem csak ez az árnyalat ennyire rossz.

jnikk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 15.

Saria

2016. május 26.

Én kb. 2 éve karácsonyra kaptam ajándékba ezt a palettát (a Luxurious Nudes típusú van meg) és nagyon meg vagyok vele elégedve. Mindig ez landol elsőként az utazótáskámban, kicsi, praktikus és egy komplett alkalmi vagy hétköznapi sminket el lehet készíteni vele (sőt még a szemöldökömet is innen színezem). Én mindig szemhéjalappal használom (és ecsettel viszem fel), úgyhogy nekem a tartósságával sincsen problémám. A színek nagyon pigmentáltak, kényelmes, praktikus és cuki! :)
(Talán magamtól nem jutott volna eszembe, hogy ennyiért megvegyem, de így utólag mindenképp)

Saria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 26.

lessy0101

2016. május 16.

Sokáig használtam mikor őszi és téli sminket készítettem magamnak. Teljesen jó, szép színek és jól pigmentáltak. Viszont a tartóssága nem a legjobb, nem szoktam külön szemhéjalapozót használni de itt kénytelen voltam.

lessy0101
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 16.

felicitas

2016. május 6.

Nekem gyakorlatilag minden egy helyben marad a szemhéjamon alapozó nélkül. Na, ez nem. Ajándékba kaptam és emiatt végre rászántam magam egy szemhéjalapozóra. Azzal már nagyon jó tartós, de azért ilyen áron én többet vártam volna. Ár: érték arány 3. De mivel alapozóval jól teljesít, legyen 4.

felicitas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

beautylexa17

2016. február 21.

Tartós, pigmentált, gyönyörű én nagyon szeretem :)

beautylexa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 21.

Tartós, pigmentált, gyönyörű én nagyon szeretem :)

Tina67

2016. január 7.

Gyönyörű színek, nagyon szépen lehet felkenni őket!

Tina67
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 7.

Gyönyörű színek, nagyon szépen lehet felkenni őket!

trstimea

2016. január 2.

Nekem a Luxurious Nudes van meg és nagyon szeretem, bár néha kombinálom más matt színű palettákkal, főleg ha nappali sminket szeretnék. Ecsettel szoktam felvinni, szépen lehet vele dolgozni, tartós és a színei is gyönyörűek. :)

trstimea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.