KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. április 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A frézia, a tiare virág és a szantálfa illatával.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Erika80

2017. szeptember 13.

Rajtam sokkal inkább keveredik a liliom és gyöngyvirág mintsem a frézia illata. Viszont valóban nagyon hamar eltűnik. Nekem Gloria Vanderbilt parfümje jutott erről az erősen virágos aromáról eszembe.

Erika80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

vanillacaramella.sweet

2016. január 30.

Rengeteg frézia, pusztán ennyi volt,emlékeim szerint. Jó sok,erős.

vanillacaramella.sweet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

Rengeteg frézia, pusztán ennyi volt,emlékeim szerint. Jó sok,erős.

blackcat00616

2015. április 17.

Ő is kedvenc volt, őt is kivonták, hogy a fene enné meg! A legjobb parfümjeiket itthonról kitiltják, csak tudnám miért :/

blackcat00616
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Kyra72

2014. november 14.

Nekem is volt egy üveggel, szerettem, de nem venném újra. Nem túl jó minőségűek az avon parfümjei, érezni, hogy kutyulmányok,van ennük valami büdi, ami mindegyik parfümben jelen van, kivéve talán az Incandessens-t.

Kyra72
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 14.

Dayanara

2014. március 30.

Még régebben vásároltam meg valami akció keretein belül. Sajnos az illatot akkor még nem ismertem, ha tudtam volna, hogy ennyire rossz (számomra), akkor biztos nem veszem meg, a csini üveg ellenére sem.
Hosszú évekig egyszerűen utáltam! Van egy rovarirtó spray, aminek nagyon hasonló illata van, erős, kellemetlen, fullasztó, bár kicsit ugyan virágos. Emiatt évekig nem is használtam, rosszul voltam tőle. Tettem még vele pár próbát, de mindig ugyanaz volt a vége, ezért csak állt a szekrényben.
Most újra kipróbáltam és csak az első másodpercekben emlékeztet a rovarirtóra, utána valami szappanillatot érzek, ami szintén nemkívánatos egy parfümben, de legalább elviselhető. Most, hogy eltelt kb. 5-10 perc már virágosabbnak érezni, nem is annyira fullasztó. Érdekes, hogy annyira már nem rossz, mint régen, egész tűrhetőnek találom. Nem tudom mi lesz a sorsa, majd még próbálkozom vele, mert most kicsit másabb, érdekesebb, elviselhetőbb, ill. a családtagomnak is tetszett még régen. Egyébként kb. félig van (50 ml-es az üveg), ha végül nem válik be egyikünknek sem, és hajlandó leszek megválni a kedves üvegétől :), akkor majd feltöltöm ide eladásra.
Tartóssága átlagos, valamivel jobb, mint a legtöbb Avon-os illaté, de meg nem mondanám, hogy parfüm, nem pedig kölni vagy EdT. Talán annyiban parfümszerű, hogy kifújáskor igen intenzíven érezni, jobban, mint a legtöbb egyéb illatot.
Pozitívum tehát a tartóssága (leginkább a legtöbb Avon illathoz viszonyítva), a szép üvege és hogy még most sem romlott meg. Kár, hogy nem hamarabb került a kezembe, szerintem a kora tavaszias időben jobb lett volna, lehet most már túl meleg lesz ahhoz, hogy én viseljem. Azért viszont mindenképpen jár egy plusz csillag, hogy mostanra egész elfogadható (bár én sosem venném meg újra magamnak), már szinte kellemes illata lett.
Az a durva, hogy még én is azt mondom (a fentiek ellenére is), hogy fogalmazhatták volna tovább is, mert vannak olyan förtelmei az Avon-nak, amik ennél sokkal rosszabbak (mégsem akarnak velük leállni soha úgy látszik).

Dayanara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

Ancs

2014. január 27.

Anyukám adta nekem, nem igazán hozzám passzol de nagyon finom illata van...

Ancs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Anyukám adta nekem, nem igazán hozzám passzol de nagyon finom illata van...

Lunita

2013. szeptember 11.

Csak azért kap ennyit,mert tetszett volna,ha tart 10 percnél tovább rajtam. :S
nem értem,hogy illant el ilyen gyorsan? így egy hét alatt a fenekére vágtam volna..továbbadtam egy fiatal rokonnak,suliba elhordta,legalább nem szóltak rá.

Lunita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Csak azért kap ennyit,mert tetszett volna,ha tart 10 percnél tovább rajtam. :S

Yubiri

2013. szeptember 7.

Ebben is frézia van...?? Inkább olyan gyöngyvirágosnak éreztem. Megvásároltam, de totál nem éreztem magamon semmi illatot, elajándékoztam anyukámnak, akin viszont éreztem, és nagyon kellemes illat volt rajta, őneki kedvenc Avonos parfümje lett. Csak ezért nem a pénzkidobás kategória, neki újravásárolnám, ha újra megjelenne, magamnak viszont soha!

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Babooca

2013. június 2.

A családban kézről kézre járt mindig is, egyikőnk sem bírja elviselni az ordenáré erős, szobát belengő szagát... nagyon nem szeretjük, nekem egy büntetéssel ér fel ha megérzem vhol.

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Andy B

2013. május 5.

Nagyon oda voltam érte, finom gyöngyvirág illata volt. Az Avon már annyi jó parfümöt megszüntetett, pedig akadna pár, amit már rég kivettem volna a kínálatból, pl. a Far Away-t. Az valami iszonyat!

Andy B
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 5.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Színezék. Lilás piros.