KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 2999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 2999 Ft

"Pehelykönnyű ásványi bronzosító porpúder, amely napcsókolta hatást, és egészségesen ragyogó külsőt kölcsönöz orcáidnak."

• tökéletes kontúrozáshoz, és az arccsont kiemeléséhez
  • rendkívül könnyű viselet

Ár: 2999 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Alera

2018. május 29.

Jól pigmentált, szépen építhető ami jó mert könnyen túlzásba tudok esni vele ha egyszerre sokat viszek fel. Én a kupakba szoktam önteni egy kicsit és úgy veszem fel az ecsetre. A szaga nem túl kellemes, megmarad az ecsetben mosás után is, de ha nem kezded el indokolatlanul szagolgatni az ecseteidet mint én, akkor nem fogod érezni.

Alera
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.