KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andi91, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2017. február 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Akár 6-szor dúsabbnak tűnő szempillákat eredményez (13-121 számú, műszempillákon végzett fizikai vizsgálat alapján). Nem csomósodik, nem pereg le, nem maszatolódik.

• Hajlított dúsító spirálkefe: illeszkedik a szempillasor természetes ívéhez, miközben a többszintű, ék alakú sörték végigsiklanak minden egyes szempillán és különválasztva festik be őket a tövektől a végekig.
  • Innovatív gélkrém formula: a simább és könnyen építhető formula kollagénnel, keratinnal és proteinekkel segít dús hatást nyújtani a szempilláknak, miközben rugalmas és puha érzetet biztosít számukra.

Aadrii

2018. augusztus 11.

Nekem nem igazán vált be. Csomóban állt össze tőle a szempillám, nem tudtam vele szépen kifesteni, napközben pedig lepergett róla.

Aadrii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Aria249

2018. április 8.

A kedvenc szempillaspirálom, amit valaha használtam. Eleinte kicsit sok festéket vesz fel az applikátor, viszont onnantól, hogy párszor használva volt, hibátlan. Ível, dúsít, hosszabbít, szétválaszt. Nagyon szeretem. Minden alkalommal megkérdezik hogy milyen spirált használok, amikor ez van rajtam. :)

Aria249
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Cupcaketeam

2018. február 4.

Update: Nagyon elégedett voltam a hatásával úgyhogy nagyon sajnálom hogy csalódnom kellett benne. Mivel nehezen lehetett lemosni és egy idő után potyogott picit a festék. Azt vettem eszre hogy pár szempillám kihullott tőle bár nem tudom hogy a festék miatt vagy mert nehezen jött le és esetleg túlságosan dörzsöltem pedig próbáltam óvatosan csinálni. Mindenesetre ez lebeszélt arról hogy használjam mostmár tényleg elő sem veszem. Pedig ez elérte a wáó hatást nagyon szerettem. Más is megjegyezte hogy milyen gyönyörű hosszúak a szempilláim, ami nagyon jól esett. Úgyhogy simán lehet hogy masnál beválik mert a keféje tényleg csodákat tud. Azért a késöbbiekben még biztos teszek vele próbát, nem hagyom ennyiben.

Nagyon jól bevállt. Szépen íveli a szempillákat és a dúsító hatás is látszik meg hosszít is bár nekem alapból hosszú szempilláim vannak. Napközben nem potyog le a festék. Nem vesz fel túl sok festéket a keféje mert le kell húzni róla a felesleget és akkor tökéletes.

Cupcaketeam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

kervivena

2017. december 31.

Nem a termék hibája, de valamelyik összetevőjére allergiás lehetek vagy nem is tudom, mert használat után egyből megkönnyezek, mintha a szemem a Niagara vízesés lenne, így odaadtam a Nővéremnek, akinek az egyik kedvence lett.

kervivena
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

jujo

2017. december 31.

BOTRÁNY!!! Ennyire rossz minőségű szempillaspirálom még nem volt, és ezt teljes mértékben pénzkidobásnak tartom! A keféje jó lenne, de a festék..... többszőr át kell vele menni hogy látszódjon, keményre szárad meg és ezáltal nem lesz rugalmas a pillám, azaz amint hozzá érek azonnal pereg le és szinte törik. (Szinte fájnak a pilláim) Peregni magától is pereg, és emellé nagyon nehezen szedhető le szemfestéklemosóval is, és ha esetleg le is jön, úgy a sajátom is jön vele.... az AVON márka teljesen leírta magát nálam (nem csak ezzel a termékükkel)

jujo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

vitrolka

2017. december 28.

Pár hete használom, de az árához képest nagyon jó. Nem kenődik el, az én pilláimon nem csomósodik, szép az összhatás.

Update: Szörnyű. Összecsomosítja a pilláimat, lepereg, elkenődik. 2 hét használat után. Soha többé nem venném meg és nem is ajánlom!

vitrolka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Domcsi07

2017. december 20.

Nagyon nem szeretem ezt a spirált. A pilláimat összeragasztotta, rendkívül hajlamos a lepergésre, a festék hamar beszárad. Ugyanakkor nagyon nehéznek találom lemosni. Nekem nem jött be, biztos, hogy nem venném újra.

Domcsi07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

repcsi23

2017. december 7.

Maga a spirál jó, nekem nem ragadnak össze a pilláim tőle. Szépen ível, de a festék minősége nem igazán jó. Nekem sem dúsít, csak hosszít és délután már potyog le.

repcsi23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Mona29

2017. december 1.

A festék egész jó, viszonylag szép pillákat csinál. Viszont estére nekem lepotyogott és hamar beszáradt. Ennyi pénzért vannak sokkal jobb spirálok.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

Suzie

2017. november 3.

Azt kell mondjam ez az Avon egyik legfélresikeredett darabja!Nehezen mosható le össze ragadnak a pilláim olyan mintha valami páncél lenne rajtuk..Egyszóval borzasztó..☹
Pedig én sok Avonos sminket haszáltam de azt hiszem most jódarabig nem is gondolok az Avonra ha sminkes dolgokra lesz szükség...😖

Suzie
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 3.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

PVP 0 0

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.