KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andi91, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2017. február 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1399 Ft

Akár 6-szor dúsabbnak tűnő szempillákat eredményez (13-121 számú, műszempillákon végzett fizikai vizsgálat alapján). Nem csomósodik, nem pereg le, nem maszatolódik.

• Hajlított dúsító spirálkefe: illeszkedik a szempillasor természetes ívéhez, miközben a többszintű, ék alakú sörték végigsiklanak minden egyes szempillán és különválasztva festik be őket a tövektől a végekig.
  • Innovatív gélkrém formula: a simább és könnyen építhető formula kollagénnel, keratinnal és proteinekkel segít dús hatást nyújtani a szempilláknak, miközben rugalmas és puha érzetet biztosít számukra.

Ár: 1399 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Big & Daring Dúsító Szempillaspirál
Ár: 800 , Eladó: emese1979
Állapot: új, eredeti csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Krémmánia Kedvencek a -től
niki994

2017. február 17.

Először tetszett utána elkezdte törni a szempilláimat, végül rövid időn belül be is sűrűsödött ... pénz kidobás kukába végezte nagyon rövid időn belül

niki994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

Angelika01

2017. február 11.

Picit nehéz vele dolgozni,tehát nehéz úgy kifesteni a szempilláimat,hogy azok ne legyenek csomósak. Nagyon jól dúsít,de nem igazán hosszít a pilláimon,sokáig bírja de a lemosása nagyon nehéz,esetenként szempillákat is kiszed a lemosásnál,ezért inkább csak alkalmakkor használom.

Angelika01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Vivi001

2017. február 9.

Az egyik legrosszabb szempillaspirál, amit eddig valahova próbáltam. A Super Shock-ba szerelmes vagyok, az verhetetlen, ezért gondoltam, kipróbálom ezt is. Hát kár volt. A feje rengeteg festéket vesz fel sokadik használat után is, és szinte képtelenség "szétválasztott" pillákat csinálni vele, nagyjából 4-5 nagy csomóba állnak össze tőle a pilláim. Egyébként szép, fekete színe van, és az illata sem rossz, még a spirálok között jónak is mondható, de ez az egyetlen pozitívum amit fel lehet hozni a termékkel kapcsolatban.

Vivi001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

ElisabethStonem

2017. február 9.

Összeragasztotta a pilláimat. Számomra használhatatlan volt úgyhogy a kukában végezte.

ElisabethStonem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Tinkerbelle

2017. január 28.

Regota keresem a tokeletes szempillaspiralt es nekem ez lett az. Nagyon fekete, ivelt es dus pillaim lettek es nagyon tartos.

Tinkerbelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

hemettidia0

2017. január 25.

Nagyon sok festeket vesz fel a spiral es azonnal boklabas hatast kolcsonoz a szempillaknak majd pedig kesobb a napfolyaman ha mar megszaradt kisebb darabicskakban kezd el potyogni.
Eleg bizar, en ajandekba kaptam de letettem arrol, hogy ez hasznalhato lenne szamomra es semmikeppen sem fogom a kesobbiekben megvasarolni.

hemettidia0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 25.

Reni39946

2017. január 22.

Egy csomagban kaptam. Egyszer kipróbáltam és mivel annyira nem jött be, sokáig nem is használtam, gondoltam, majd odaadom valakinek. Aztán fogyóban volt a használatban levő szempillaspirálom és adtam neki mégegy esélyt. Nem életem spirálja, de nem olyan rossz, mint ahogy először gondoltam. Kicsit rá kell dolgozni, hogy elérjem vele a számomra megfelelő hatást, de nekem egyébként is rövidek, vékonyak és világosak a pilláim, szóval ez eddig mindegyik szempillaspirállal így volt. Azért kap 3 csillagot, mert ha nem figyelek, nagyon összecsomósítja az egyébként is ritka szempilláimat és ha sokáig van fönt, a nap végére panda macit csinál belőlem.

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

kissproof

2017. január 9.

Nagyon sok terméket felvesz. Nap végére a szemem alatt sőt a szemembe is perget. Nagyon utálatos.

kissproof
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

gjhsh01

2016. december 31.

Hát.Vegyes érzelmek vannak ezzel a szempillaspirállal szemben :D
1 éve van meg. Eleinte igazából tetszett meg minden... de nagyon összecsomósítja a szempillákat >< és nagyon nehezen jön le, pedig úgy tudom hogy nem vízálló.. hamar beszárad, használhatatlan. Kukában is végezte..

gjhsh01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 31.

Hát.Vegyes érzelmek vannak ezzel a szempillaspirállal szemben :D

Tanja88

2016. december 14.

Hát ez valami borzasztó....
Összetapasztja a pillákat és elképesztően csípi, irritálja a szemem.
Biztos nem veszem újra!

Tanja88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 14.

Hát ez valami borzasztó....
Összetapasztja a pillákat és elképesztően csípi, irritálja a szemem.
Biztos nem veszem újra!

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

PVP 0 0

Szerves sav, melynek fontos szerepe van a sejtek energiaellátásában és DNS-ének védelmében. A bőrön alkalmazva nem  világos még, hogy mi a hatása, a CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning).

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.