KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andi91, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2017. február 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1399 Ft

Akár 6-szor dúsabbnak tűnő szempillákat eredményez (13-121 számú, műszempillákon végzett fizikai vizsgálat alapján). Nem csomósodik, nem pereg le, nem maszatolódik.

• Hajlított dúsító spirálkefe: illeszkedik a szempillasor természetes ívéhez, miközben a többszintű, ék alakú sörték végigsiklanak minden egyes szempillán és különválasztva festik be őket a tövektől a végekig.
  • Innovatív gélkrém formula: a simább és könnyen építhető formula kollagénnel, keratinnal és proteinekkel segít dús hatást nyújtani a szempilláknak, miközben rugalmas és puha érzetet biztosít számukra.

Ár: 1399 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Big & Daring Dúsító Szempillaspirál
Ár: 800 , Eladó: emese1979
Állapot: új, eredeti csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Avon Big & Daring Dúsító Szempillaspirál - Black (fekete)
Ár: 900 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (dobozban), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Suzie

2017. november 3.

Azt kell mondjam ez az Avon egyik legfélresikeredett darabja!Nehezen mosható le össze ragadnak a pilláim olyan mintha valami páncél lenne rajtuk..Egyszóval borzasztó..☹
Pedig én sok Avonos sminket haszáltam de azt hiszem most jódarabig nem is gondolok az Avonra ha sminkes dolgokra lesz szükség...😖

Suzie
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 3.

naspolya

2017. november 1.

Nagyon klassz szempillaspirálnak tűnt elsőre, a nagy kefe használatát először ki kell tapasztalni, de szépen formázza és dúsítja a szempillákat. Ugyanakkor a nagy kefe miatt nem lehet kétszer átkenni, mert akkor már ragadnak, összetapadnak a pillák. Maga a festék így gyorsan megszáradt és nem pergett le a nap végére sem. Én egy sima spirálkefével szoktam átmenni a pillákon, hogy az esetleges felesleges festéket leszedjem és természetes hatásúak legyenek, mert a nagy, ragadós műszempillahatást nem szeretem. A lemosás nem ment olyan egyszerűen, többször, alaposan át kellett törölnöm sminklemosóval. Ami viszont döbbenetes volt, hogy gyakorlatilag szinte már a harmadik használatnál ragadt a festék, kb. mintha már a gyárban összeállt volna. Ezt kétszer próbáltam ki, többször nem fogom megvenni.

naspolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

vitrolka

2017. október 15.

Pár hete használom, de az árához képest nagyon jó. Nem kenődik el, az én pilláimon nem csomósodik, szép az összhatás.

vitrolka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

LipLush

Korcsoport: < 18
2017. október 3.

Tegnap kaptam meg, eddig elég jó, de azt már most megtanultam, hogy rétegezni nem lehet. Összecsomósodnak a pilláid, és borzalmas lesz avégeredmény.

LipLush
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 3.

Era012

2017. szeptember 29.

Avonból az egyik kedvenc spirálom. Dúsít, göndörít. A termékcsaládból nekem ő jött be a legjobban. A supershock, supershock max és közte szoktam válogatni. Nekem ők a top3. :)

Era012
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Emma26

2017. szeptember 17.

Nem is értem. Ez a szempillaspirál kész katasztrófa. Ílyesztően nagy a keféje, azon kívül hogy összeragasztja a pilláim talán egy kicsit hosszítja de semmit nem dúsít. Sőt hullik tőle a pillám. A lemosásról ne is beszéljünk. Még azt az eg csillagot sem érdemli meg.

Emma26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Cupcaketeam

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 10.

Nagyon jól bevállt. Szépen íveli a szempillákat és a dúsító hatás is látszik meg hosszít is bár nekem alapból hosszú szempilláim vannak. Napközben nem potyog le a festék. Nem vesz fel túl sok festéket a keféje mert le kell húzni róla a felesleget és akkor tökéletes. A lemosása pedig sima ügy egy jó micellás vìzzel;)

Cupcaketeam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Kingucii

2017. augusztus 21.

Szerintem ugyanaz a termék, nekem fekete színű a keféje.
Tetszik,hogy ilyen hajlított banán formájú. Könnyen illeszkedik a pillámhoz.
Nem vesz fel felesleges terméket, szép hosszú,ívelt szempilláim lesznek.
Hosszan fennmaradt, könnyű lemosni.
Nem vagyok Avon párti, eddig maximum 4-5 terméke tetszett és ez is köztük van.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Szerintem ugyanaz a termék, nekem fekete színű a keféje.
Tetszik,hogy ilyen hajlított banán formájú. Könnyen illeszkedik a pillámhoz.
Nem vesz fel felesleges terméket, szép hosszú,ívelt szempilláim lesznek.
Hosszan fennmaradt, könnyű lemosni.
Nem vagyok Avon párti, eddig maximum 4-5 terméke tetszett és ez is köztük van.

Buttercupcosplay

2017. augusztus 13.

Nagyon szeretem, egyik kedvencem. Tényleg azt adja, amit ír, viszont szerintem elég hamar beszárad, ezért csak 4 csillagot érdemel.

Buttercupcosplay
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Karolin99

2017. augusztus 1.

Egyszerűen tökéletes. Teljesen megéri az árát. Tartós, szép és ívelt szempillákat kölcsönöz. Nap végére nem pereg le, viszont a lemosása tényleg macerás.

Karolin99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

PVP 0 0

Szerves sav, melynek fontos szerepe van a sejtek energiaellátásában és DNS-ének védelmében. A bőrön alkalmazva nem  világos még, hogy mi a hatása, a CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning).

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.