KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andi91, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2017. február 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1399 Ft

Akár 6-szor dúsabbnak tűnő szempillákat eredményez (13-121 számú, műszempillákon végzett fizikai vizsgálat alapján). Nem csomósodik, nem pereg le, nem maszatolódik.

• Hajlított dúsító spirálkefe: illeszkedik a szempillasor természetes ívéhez, miközben a többszintű, ék alakú sörték végigsiklanak minden egyes szempillán és különválasztva festik be őket a tövektől a végekig.
  • Innovatív gélkrém formula: a simább és könnyen építhető formula kollagénnel, keratinnal és proteinekkel segít dús hatást nyújtani a szempilláknak, miközben rugalmas és puha érzetet biztosít számukra.

Ár: 1399 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Big & Daring Dúsító Szempillaspirál
Ár: 800 , Eladó: emese1979
Állapot: új, eredeti csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Avon Big & Daring Dúsító Szempillaspirál - Black (fekete)
Ár: 900 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (dobozban), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

Emma26

2017. szeptember 17.

Nem is értem. Ez a szempillaspirál kész katasztrófa. Ílyesztően nagy a keféje, azon kívül hogy összeragasztja a pilláim talán egy kicsit hosszítja de semmit nem dúsít. Sőt hullik tőle a pillám. A lemosásról ne is beszéljünk. Még azt az eg csillagot sem érdemli meg.

Emma26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Cupcaketeam

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 10.

Nagyon jól bevállt. Szépen íveli a szempillákat és a dúsító hatás is látszik meg hosszít is bár nekem alapból hosszú szempilláim vannak. Napközben nem potyog le a festék. Nem vesz fel túl sok festéket a keféje mert le kell húzni róla a felesleget és akkor tökéletes. A lemosása pedig sima ügy egy jó micellás vìzzel;)

Cupcaketeam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Kingucii

2017. augusztus 21.

Szerintem ugyanaz a termék, nekem fekete színű a keféje.
Tetszik,hogy ilyen hajlított banán formájú. Könnyen illeszkedik a pillámhoz.
Nem vesz fel felesleges terméket, szép hosszú,ívelt szempilláim lesznek.
Hosszan fennmaradt, könnyű lemosni.
Nem vagyok Avon párti, eddig maximum 4-5 terméke tetszett és ez is köztük van.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Szerintem ugyanaz a termék, nekem fekete színű a keféje.
Tetszik,hogy ilyen hajlított banán formájú. Könnyen illeszkedik a pillámhoz.
Nem vesz fel felesleges terméket, szép hosszú,ívelt szempilláim lesznek.
Hosszan fennmaradt, könnyű lemosni.
Nem vagyok Avon párti, eddig maximum 4-5 terméke tetszett és ez is köztük van.

Buttercupcosplay

2017. augusztus 13.

Nagyon szeretem, egyik kedvencem. Tényleg azt adja, amit ír, viszont szerintem elég hamar beszárad, ezért csak 4 csillagot érdemel.

Buttercupcosplay
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Karolin99

2017. augusztus 1.

Egyszerűen tökéletes. Teljesen megéri az árát. Tartós, szép és ívelt szempillákat kölcsönöz. Nap végére nem pereg le, viszont a lemosása tényleg macerás.

Karolin99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

FruzsinaV

2017. június 9.

Nekem nagyon jól bevált ezt a spirál. Szép fekete, nem csomósodik, nem pereg le a nap végére és szép dús hosszú pillákat csinál. A lemosása tényleg egy kicsit melós, de a Garnier micellás vízzel vagy olajos bázisú sminklemosóval szépen leszedhető

FruzsinaV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

karaibrahimgil

2017. március 28.

Nem kenődik el, szép fekete, de sajnos se nem dúsít, se nem hosszabbít eléggé, ezért rövid szempillákra elsősorban alapként ajánlom.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Macska27

2017. március 25.

A spirálkefe túl sok festéket vesz fel, emiatt teljesen össze tapadnak a pillák. Ha leszedem a felesleges festéket, szépen ível és kicsit hosszabbít is. Dúsítást nem tapasztaltam. Nehezen szárad. Nem maszatolódik és nem pereg le.

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

H4eszter

2017. március 22.

Anyukámtól kaptam. Nagyon szépen dúsít, de olyan mintha nem száradna meg, órák után is összeragad. Igaz 2 rétegben használtam, lehet, hogy egy rétegben jó, ha igen elhasználom, de ha mégsem kuka.

H4eszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

4dnuh

2017. március 19.

A szempilláim összeragadnak, ha felkenem olyan, mintha 4 szál szempillám lenne. Nem szeretem :(

4dnuh
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

PVP 0 0

Szerves sav, melynek fontos szerepe van a sejtek energiaellátásában és DNS-ének védelmében. A bőrön alkalmazva nem  világos még, hogy mi a hatása, a CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning).

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.