KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andi91, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2017. február 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1399 Ft

Akár 6-szor dúsabbnak tűnő szempillákat eredményez (13-121 számú, műszempillákon végzett fizikai vizsgálat alapján). Nem csomósodik, nem pereg le, nem maszatolódik.

• Hajlított dúsító spirálkefe: illeszkedik a szempillasor természetes ívéhez, miközben a többszintű, ék alakú sörték végigsiklanak minden egyes szempillán és különválasztva festik be őket a tövektől a végekig.
  • Innovatív gélkrém formula: a simább és könnyen építhető formula kollagénnel, keratinnal és proteinekkel segít dús hatást nyújtani a szempilláknak, miközben rugalmas és puha érzetet biztosít számukra.

Ár: 1399 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Big & Daring Dúsító Szempillaspirál
Ár: 800 , Eladó: emese1979
Állapot: új, eredeti csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Avon Big & Daring Dúsító Szempillaspirál - Black (fekete)
Ár: 900 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (dobozban), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Krémmánia Kedvencek a -től
karaibrahimgil

2017. március 28.

Nem kenődik el, szép fekete, de sajnos se nem dúsít, se nem hosszabbít eléggé, ezért rövid szempillákra elsősorban alapként ajánlom.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Macska27

2017. március 25.

A spirálkefe túl sok festéket vesz fel, emiatt teljesen össze tapadnak a pillák. Ha leszedem a felesleges festéket, szépen ível és kicsit hosszabbít is. Dúsítást nem tapasztaltam. Nehezen szárad. Nem maszatolódik és nem pereg le.

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

H4eszter

2017. március 22.

Anyukámtól kaptam. Nagyon szépen dúsít, de olyan mintha nem száradna meg, órák után is összeragad. Igaz 2 rétegben használtam, lehet, hogy egy rétegben jó, ha igen elhasználom, de ha mégsem kuka.

H4eszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

4dnuh

2017. március 19.

A szempilláim összeragadnak, ha felkenem olyan, mintha 4 szál szempillám lenne. Nem szeretem :(

4dnuh
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

zsofia960217

2017. március 12.

Nem szeretem, csomósodik, 1-2 rétegben nem is látszik. Nem ajánlom senkinek

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

Nem szeretem, csomósodik, 1-2 rétegben nem is látszik. Nem ajánlom senkinek

Kedy

2017. február 26.

Amikor megvettem, nagyon szépen, könnyen tudtam használni. Csak néha vettem elő, amikor fontos volt, hogy mindenképp kitartson nap végéig a smink, mert ez simán kitartott, de lemosni minden alkalommal rémálom volt. Szerintem max. 5x használhattam, utána használhatatlanra sűrűsödött...

Kedy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

niki994

2017. február 17.

Először tetszett utána elkezdte törni a szempilláimat, végül rövid időn belül be is sűrűsödött ... pénz kidobás kukába végezte nagyon rövid időn belül

niki994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

Angelika01

2017. február 11.

Picit nehéz vele dolgozni,tehát nehéz úgy kifesteni a szempilláimat,hogy azok ne legyenek csomósak. Nagyon jól dúsít,de nem igazán hosszít a pilláimon,sokáig bírja de a lemosása nagyon nehéz,esetenként szempillákat is kiszed a lemosásnál,ezért inkább csak alkalmakkor használom.

Angelika01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Vivi001

2017. február 9.

Az egyik legrosszabb szempillaspirál, amit eddig valahova próbáltam. A Super Shock-ba szerelmes vagyok, az verhetetlen, ezért gondoltam, kipróbálom ezt is. Hát kár volt. A feje rengeteg festéket vesz fel sokadik használat után is, és szinte képtelenség "szétválasztott" pillákat csinálni vele, nagyjából 4-5 nagy csomóba állnak össze tőle a pilláim. Egyébként szép, fekete színe van, és az illata sem rossz, még a spirálok között jónak is mondható, de ez az egyetlen pozitívum amit fel lehet hozni a termékkel kapcsolatban.

Vivi001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

ElisabethStonem

2017. február 9.

Összeragasztotta a pilláimat. Számomra használhatatlan volt úgyhogy a kukában végezte.

ElisabethStonem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

PVP 0 0

Szerves sav, melynek fontos szerepe van a sejtek energiaellátásában és DNS-ének védelmében. A bőrön alkalmazva nem  világos még, hogy mi a hatása, a CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning).

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.