Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nemethanna196, Módosítva: 2018. október 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Szalonminőségű műszempillahatás az Avon Mark Big and Extreme dúsító és hosszabbító szempillaspirál segítségével.

• Elasto Volumeric formula: akár 2x nagyobb rugalmasságot biztosít, mint a hagyományos hosszabbító formulák
  • szempilla-hosszabbító kefe: rövidebb és hosszabb sörtéinek köszönhetően a legrövidebb pillákat is eléri
  • az extrém hosszú és dús szempillákért

3 színben kapható

Renus

2019. február 17.

Update: Sajnos nem jó, a szempilláimat összeragasztja, igazi pókláb hatás.
2 csillag a tartóssága miatt csak.

Eddig tetszik. Alapból hosszúak a pilláim, de ezzel majdnem műszempillahatást tudok elérni.
Göndörít, hosszabbít is.
Eddig elégedett vagyok vele.
Később update, de megelőlegezek 4 csillagot.

Renus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Update: Sajnos nem jó, a szempilláimat összeragasztja, igazi pókláb hatás.
2 csillag a tartóssága miatt csak.

Göndörít, hosszabbít is.
Eddig elégedett vagyok vele.
Később update, de megelőlegezek 4 csillagot.

Lovemyhair

2019. február 10.

Nem tudom eldönteni, hogy szeretem vagy utálom. Néha nagyon szép pillákat csinál, máskor borzalmasan összeragasztja. Még egy spirál se ragasztotta össze annyira a pilláimat, mint ez. Borzalmasan nehéz dolgozni a keféjével, nagyon sok festéket vesz fel és annak ellenére, hogy vízálló, már egy csepp víztől is lejön. Próbálkozok még vele, lecserélem a keféjét és valahogy elhasználom, újra biztos, hogy nem veszem!

Lovemyhair
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

lilitemesvari

Korcsoport: < 18
2019. február 5.

Ajándékba kaptam gondoltam hogy majd használok hozzá egy másik kefét. Először kipróbáltam azzal ami benne volt és meglepődtem. Ugyan elég sok festék van rajta de ha leszedjük róla a felesleget szinte tökéletes. Extrém fekete alig dúsít de lényegesen hosszabbak a pilláim. A 2 réteggel ne is próbálkozzatok és az első közben is fésüljétek szét a pilláitokat különben összeragasztja. A lemosással már vannak problémák de megoldható. Ha kifogy mindenképpen újraveszem.

lilitemesvari
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 5.

heydee

2019. január 28.

Szkeptikus voltam, több Avonos szempillaspirált kipróbáltam már, de nem voltam egyáltalán megelégedve velük. Ajándékba kaptam egy ilyet, és teljesen pozitív csalódás ért, főleg mert a keféje első ránézésre nem győzött meg. Szép nagy pillákat csinál, és ami a legtöbb Avonos spirálnál bajom volt, hogy nem száradt meg rendesen, lekonyult a pillám, mintha nem is lenne, na ez ennél nem fordult elő. Vigyázni kell vele, hogy ne ragadjon össze, de szerintem ez minden spirálnál előfordulhat, ha kapkod az ember.
Hétköznapokra nekem kicsit erős, Én szeretem ha inkább természetesebb, így nem döntöttem még el, hogy újra veszem-e ha kifogy, csak ezért kap 4 csillagot.

heydee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

endoriel

2018. december 29.

Az eddigi legjobb szempillaspirálom!!!!!! Göndörít, dúsít és hosszabbít + a színe is intenzív. Még a Lovely Pump up sem volt ennyire szuper. az egyetlen mínusz, hogy az első héten elég sok festéket visz fel, valamint hogy másfél hónap után elkezd beszáradni (bár utóbbit az avonos spiráloknál gyakran tapasztalom). De biztosan újra vásárolom, mert a szinte műszempilla-hatásért bőven megéri.

endoriel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

SophieHarmon

2018. december 19.

Kitaláltam, hogy szeretnék egy kék szempilla spirált, de úgy látom az ritka a kínálatban. Aztán elém került az Avonos katalógus és úgy gondoltam megveszem. Arra jó volt, hogy lássam a kék szín egyáltalán nem vészes a szempilláimon, nekem még tetszik is. Szép a festék színe, de minőségre pocsék. Kis csomók vannak benne, nagyon gyorsan szárad a szempillán, így szinte esélyem sincs kifésülni festés közben, mert még össze is ragasztja a szempillákat. Azért keresek inkább valami más márkától, mert igazából így pénzkidobás volt, talán van valamelyik drogériás márkának kék szempillaspirálja, így akár azt is vehettem volna próbának, de már mindegy.....Pedig nem vártam sokat az Avontól...

SophieHarmon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

norcsoo

2018. november 20.

Hosszú idő óta az egyik legjobb spirál, ami a kezembe került! Intenzív fekete színe van, gyönyörűen színez, dúsít és nekem a hosszabbítás a legszembetűnőbb, mivel alapból nagyon rövidek a pilláim. Újra is vásároltam.

norcsoo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

ktothkriszti94

2018. november 13.

Nem túl praktikus az ecset, túl sok rajta a festék és nem lehet vele szépen eloszlatni. Emellett ha két rétegben viszi fel az ember lánya, már jó néhány pillát összetapaszt.

ktothkriszti94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

KittyLady

2018. október 29.

Kicsit többet vártam tőle, sok festéket visz fel, nehezebb lemosni mint egy átlag szempillaspirált. Maradok a drogériás kedvenceknél.

KittyLady
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

kacibog83

2018. október 27.

Barnás-fekete árnyalatban rendeltem meg. Nem jártam mostanában drogériákban, viszont szükségem volt egy új spirálra, emiatt választottam ezt a katalógusból. Korábbi tapasztalataim alapján több éve nem veszek spirált az Avontól, de amint írtam szükséges volt beszereznem egyet. Még csak 3 napja használom, de kb. olyan hatása van, mint a Maybelline colossal big shot-nak. A szempilláimat kiemeli, beszínezi, viszont ívelést nem igazán veszek észre, de ezt talán a leírása sem ígéri. A big shot-ot is csak úgy tudtam használni, hogy a Maybelline lash sensational keféjével segítettem rá, hogy kapjon egy kis ívet is a szempillám. Ez az avonos spirál tehát várakozáson felül teljesített, úgy gondolom, ha majd egy picit sűrűsödik a festék állaga, még jobb lesz. Ár tekintetében sem rossz, viszont még valóban az elején vagyok a használatát illetően, a későbbiekben tudok kiforrottabb véleményt írni. Most kap egy erős 4 csillagot.

kacibog83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.