KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nemethanna196, Módosítva: 2018. október 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1399 Ft

Szalonminőségű műszempillahatás az Avon Mark Big and Extreme dúsító és hosszabbító szempillaspirál segítségével.

• Elasto Volumeric formula: akár 2x nagyobb rugalmasságot biztosít, mint a hagyományos hosszabbító formulák
  • szempilla-hosszabbító kefe: rövidebb és hosszabb sörtéinek köszönhetően a legrövidebb pillákat is eléri
  • az extrém hosszú és dús szempillákért

3 színben kapható

Ár: 1399 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

norcsoo

2018. november 20.

Hosszú idő óta az egyik legjobb spirál, ami a kezembe került! Intenzív fekete színe van, gyönyörűen színez, dúsít és nekem a hosszabbítás a legszembetűnőbb, mivel alapból nagyon rövidek a pilláim. Újra is vásároltam.

norcsoo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

ktothkriszti94

2018. november 13.

Nem túl praktikus az ecset, túl sok rajta a festék és nem lehet vele szépen eloszlatni. Emellett ha két rétegben viszi fel az ember lánya, már jó néhány pillát összetapaszt.

ktothkriszti94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

KittyLady

2018. október 29.

Kicsit többet vártam tőle, sok festéket visz fel, nehezebb lemosni mint egy átlag szempillaspirált. Maradok a drogériás kedvenceknél.

KittyLady
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

kacibog83

2018. október 27.

Barnás-fekete árnyalatban rendeltem meg. Nem jártam mostanában drogériákban, viszont szükségem volt egy új spirálra, emiatt választottam ezt a katalógusból. Korábbi tapasztalataim alapján több éve nem veszek spirált az Avontól, de amint írtam szükséges volt beszereznem egyet. Még csak 3 napja használom, de kb. olyan hatása van, mint a Maybelline colossal big shot-nak. A szempilláimat kiemeli, beszínezi, viszont ívelést nem igazán veszek észre, de ezt talán a leírása sem ígéri. A big shot-ot is csak úgy tudtam használni, hogy a Maybelline lash sensational keféjével segítettem rá, hogy kapjon egy kis ívet is a szempillám. Ez az avonos spirál tehát várakozáson felül teljesített, úgy gondolom, ha majd egy picit sűrűsödik a festék állaga, még jobb lesz. Ár tekintetében sem rossz, viszont még valóban az elején vagyok a használatát illetően, a későbbiekben tudok kiforrottabb véleményt írni. Most kap egy erős 4 csillagot.

kacibog83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

Nikki93

2018. október 24.

Ajándékba kaptam ezt a szempillaspirált. Nem a legjobb, mivel a keféje nagyon sok festéket vesz fel és ha nem húzok le a festékből, akkor bizony összeragasztja a pilláimat, de kevesebb festékkel szép pillákat tudok vele csinálni, nem potyog, és lemosni is könnyű. Elhasználom, de magamnak biztos nem fogom megvenni.

Nikki93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Marababa

2018. október 22.

Ez a szempillaspirál nálam jóindulattal egyes. Nekem bizony összeragasztja a szempilláimat. Már volt egy-két ilyen a palettán, én soha többé nem veszem újra.

Marababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 22.

Fairy0124

2018. október 13.

Ez a legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam! Nagy, hosszú, tényleg hosszú, dús, fekete szempillák, látványos, hihetetlenül elégedett vagyok. Míg nem változik, ezt fogom venni!

Fairy0124
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

c_andersen

2018. október 12.

A keféje furcsán hosszú és ritkás. -1 csillag, mert se nem hosszít, se nem dúsít, cserébe nem is potyog és tartós. Lemosni sem nehéz. Normál hétköznapi pillás napokra tökéletes.

c_andersen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 12.