KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nemethanna196, Módosítva: 2018. október 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1399 Ft

Szalonminőségű műszempillahatás az Avon Mark Big and Extreme dúsító és hosszabbító szempillaspirál segítségével.

• Elasto Volumeric formula: akár 2x nagyobb rugalmasságot biztosít, mint a hagyományos hosszabbító formulák
  • szempilla-hosszabbító kefe: rövidebb és hosszabb sörtéinek köszönhetően a legrövidebb pillákat is eléri
  • az extrém hosszú és dús szempillákért

3 színben kapható

Ár: 1399 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Fairy0124

2018. október 13.

Ez a legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam! Nagy, hosszú, tényleg hosszú, dús, fekete szempillák, látványos, hihetetlenül elégedett vagyok. Míg nem változik, ezt fogom venni!

Fairy0124
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

c_andersen

2018. október 12.

A keféje furcsán hosszú és ritkás. -1 csillag, mert se nem hosszít, se nem dúsít, cserébe nem is potyog és tartós. Lemosni sem nehéz. Normál hétköznapi pillás napokra tökéletes.

c_andersen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 12.