KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cupcaketeam, az összetevőket feltöltötte: Adrienna, Módosítva: 2017. október 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

• Órákon át tart, anélkül, hogy kiszárítaná az ajkakat
  • Intenzív színek, tökéletes fedés és matt hatás
  • Precíz felvitel, nincs több elmaszatolódás

10 árnyalatban kapható

Avon Mark Folyékony Matt Ajakrúzs - Pinking About You
Ár: 1200,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Ár: 1000 , Eladó: petruszanna
Állapot: egyszer kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen

Zsozs

2017. november 22.

Annyira akartam szeretni, de nem jött össze... A színe nálam még csak-csak hasonlít a katalógusban lévőre. Viszont először is az "ecset" (nem tudom jelen esetben hogy kellene hívnom 😃) borzalmasan hajlékony és puha ami számomra baromi nehézzé teszi a felvitelt. Másodszor, kb. félig szárad meg. Ezt értsétek úgy, hogy felvitel után fél órával is pl. orrfújásnál stb. simán kenődik jobbra-balra (ez a mozzanat végig megmarad). Harmadszor, már azelőtt elkezdett durván kopni mielőtt az evésig eljutottam volna. Plusz akárhogy rakom fel, ragad a fogamra. Nagyon negatív róla a véleményem, kizárt, hogy újra vegyem.

Zsozs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

ZoeAZs

2017. november 20.

Ahogy egyébként is tapasztalhattuk már, köze nincs a katalógusban látható színeknek az eredeti színekhez....aki rendel, ezzel kalkuláljon. Nagyon akartam, hogy szeressem a katalógusban a lány száján lévő árnyalatot, de élőben közönséges piros.... nem jött be emiatt...tartósnak nem bizonyult, de nem vészes az állaga.

ZoeAZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

kovagabi

Korcsoport: >54
2017. november 18.

Megvettem a TKO árnyalatot, hogy legyen egy matt rúzsom, meg egyébként is kíváncsi voltam a cuccra. Szerintem klassz, a színe gyönyörű, és nagyon élénk. Kimondottan tartós, délelőttől délutánig meg sem mozdult a számon. Az igaz, hogy enni ez idő alatt nem ettem. Eddig kétszer használtam, másodszorra kicsit ráragadt a fogamra. Lehet, hogy többet kentem föl a kelleténél, vagy kicsit várnom kellett volna, majd még kitapasztalom. Most viszont emiatt csak 4 csillagot kap tőlem, mert mégiscsak gáz pink fogakkal mosolyogni.

Visszavonom a 4 csillagot, mert többszöri tesztelés után is ráragadt a fogamra, ami viselhetetlenné teszi a rúzst. Legalábbis én nem szeretnék állandóan egy tükörrel a kezemben mászkálni, hogy ellenőrizzem a fogaimat. Részemről két csillag.

kovagabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 18.

Csigabee

2017. november 15.

Whipped latte árnyalatban rendeltem, először megijedtem tőle, olyannak hatott mint egy korrektor - alapozóval viszont tök jó. A szaga ótvar, szerencsére később nem érződik, állagra könnyen kenhető, krémes, ebből fakadóan kissé nehézkes felvinni, mert kenődik mint állat. Cserébe jól fed és hamar megszárad. A tartósságára nincs panaszom, piatesztet állta, cigitesztet szintén, kajálás után picit kopott, de mivel szép egyenletesen, ezért egye-fene, nem bánom. Valóban nem szárít, és különösebben nehéznek sem éreztem - viszont könnyednek sem mondanám. Egész jó kis cucc.

Update: féláron vettem, többet nem hiszem hogy kiadnék érte

Csigabee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Update: féláron vettem, többet nem hiszem hogy kiadnék érte

agoeniko

2017. november 13.

Hát valahogy nem erre számítottam. Mattnak végülis matt, de az krémes matt, ami nyomot hagy, kenődik, csak matt hatású ránázésre, a dare to be bare árnyalat van ami, ami nagyon szép, őszi szín, de a fedése sem tökéletes, hamar kopik, ennél sajnos vannak sokkal jobbak ebben az árban.

agoeniko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

elizacreme

2017. november 11.

A Pinking about you árnyalatban van meg, nem fog, hamar szárad, kellemes viselni, kicsit foltosra szárad, de eddig ez a legjobb matt rúzsom. ( Trend it up a másik, és ez mérföldekkel jobb.)

elizacreme
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

SolyaSz

2017. november 9.

Két színt rendeltem belőle, ebből egy tetszik csak, az Irrisistible névre hallgató. A Pinking about you szerintem annyira világos, hogy nem sok emberen mutat jól. Szokásos probléma, hogy semminek nem olyan színe van, mint a katalógusban... Ráadásul az árnyalatok nagy része nagyon sötét, nem olyasmi, amit mondjuk munkába is szívesen viselnék. Viszont jó az ár-érték aránya, nekem nagyon hosszan tartott, délután kettőkor kentem fel és este tízkor még mindig szép volt. Nem szárította az ajkamat sem, nem ült bele a ráncokba és nem ragad. Nekem a fedése is tökéletes volt, de csak az Irrisitible-nél, a Pinking about you nagyon foltosra száradt, több rétegben kellett volna felvinni. Összességében egy csillag mínusz.

SolyaSz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

zsofia960217

2017. november 8.

Az árához képest jó: szép színek, matt hatás. Ám picit ragad, nem annyira tartós mint egy Bronx, de simán elhasználható

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

canimbenim

2017. november 7.

Egyből 2 árnyalatot is rendeltem ,mert nagyon tetszettek a szinek. Igen gyönyörű mind, de!!! Föl kenve nem ugyan olyan,mint a katalogusban. Többször kellett rétegezni,h ne legyen csíkos ès foltos. Úgy viszont már nagyon nehéz volt a számon. Iszonyat krémes, nem szárad meg és nekem egyáltalán nem MATT!!!! Sajnos nem próbálkozom vele többet

canimbenim
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Kriszta02

2017. november 7.

Az illata finom. Kicsit ragadósnak érzem a számon, elhasználom de nem fogom újra venni.

Kriszta02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.