KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cupcaketeam, az összetevőket feltöltötte: Adrienna, Módosítva: 2017. október 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 1499 Ft

• Órákon át tart, anélkül, hogy kiszárítaná az ajkakat
  • Intenzív színek, tökéletes fedés és matt hatás
  • Precíz felvitel, nincs több elmaszatolódás

10 árnyalatban kapható

Ár: 1499 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Mark Folyékony Matt Ajakrúzs - Pinking About You
Ár: 1200,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Ár: 1000 , Eladó: petruszanna
Állapot: egyszer kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen

Gidea

2018. február 17.

Első ilyen rúzsom, meg amúgy nem vagyok nagy rúzs-fan, meg nem mindig van időm/kedvem újrakenegetni, de azért ezt pl. karbantartom napközben, főleg mert másoknak is bejön rajtam. Két árnyalatot is rendeltem, egy pirosasabbat, bogyósgyümölcs színűt, ami nagyon dög, meg egy nude-abb színt, ami még munkába is felkenhető. Talán kicsit nehéz eltalálni az ideális mennyiséget és ha sokat kensz, akkor érződik és nem kényelmes, ha meg kevesebbet, akkor úgy érzed, férne még ide szín. Szóval kísérletezni kell vele. Viszont úgy látszik, szájsmink pártivá tesz :)

Gidea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Honeyhair

2018. február 16.

Kétszeresen is csalódást okozott nekem ez a termék. Az új, szaténfényű Kissy Face árnyalatot választottam, amely a katalógusban, a modell ajkain közepesen sötét, barnás-rózsaszínes árnyalatúnak tűnt. Ehhez képest a kézhez kapott üvegcsében inkább mályvaszínű, felkenve pedig világos fáradt rózsaszín, gyakorlatilag beleolvad a saját színembe. Vastagabb rétegben kenve picit sötétebb ugyan, de nem oszlatható el szépen, csíkos-trutyis. Azzal a mályvaszerű árnyalattal, amit a katalóguskép helyett az üvegcsében találtam, még kiegyeztem volna, de a szájon az sem olyan már, nem is beszélve az állagáról. Ennek így nincs értelme.

Honeyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

dokareka

2018. február 13.

Nekem nagyon tetszik ez a termék! Vékony rétegben kell felvinni, különben nem szárad meg. Viszont ha megszárad, nagyon szép matt színe van. Nekem 5 árnyakat van meg belőle: Dare to be bare - szép barnás nude árnyalat, Fabulosity - extrém lila, TKO- igazi vad pink, Passion it - bor vörös,és a Kissy Face - szatén matt árnyalat kicsit inkább rosegold-os e havi újdonság.
Rengeteg dicséretet kapok ha ezek a rúzsok vannak a számon. Imádom a színüket és a textúrájukat. A sötétebb színeket kicsit nehezebb felvinni, de ecset segítségével tökéletes az eredmény.
Nem tart egész nap az tény, de ebben az árkategóriában 100%-osan megállja a helyét.

dokareka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

szabina971

2018. február 13.

Megvettem a pinking about you árnyalatot, ebből a mark matt folyékony rúzsból és kicsit csalódtam.
Van matt rúzsom az avonból ami nem ilyen, és az csudi jól végzi a dolgát ,de ez a mark nem.
Ugyan nem írja , hogy csókálló ,vagy ivás-evés álló nem is vártam el tőle, de legalább annyit igen ,hogy megszáradjon és ott maradjon ivás ,vagy evés idejéig.
Felvinni könnyű a terméket és az illata se rossz, de nem szárad meg teljesen és nem marad meg sokáig a számon.
Nem szárítja az ajkaimat ugyan ,de fura érzésem van mikor felkenem a számra ,nem kellemes és inkább leszedném folyamatosan.
Elsőnek mikor felkentem felnevettem mert a szám egyszerűen megsemmisült nem látszott belőle semmi xD
Az ára ahhoz képest amit tud nem olcsó.
Ennél sokkal jobb és olcsóbb matt rúzsok is vannak amik tartósabbak.

szabina971
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

Az ára ahhoz képest amit tud nem olcsó.
Ennél sokkal jobb és olcsóbb matt rúzsok is vannak amik tartósabbak.

viktoria1201

2018. február 6.

Két árnyalat van meg: Whipped latte, Orange you happy. Előbbinek a színe pont olyan, mint a bőröm, így felkenem és gyakorlatilag eltűnik a szám. Képen sötétebbnek tűnt, használhatatlan. Az utóbbi nagyon szép árnylat.
Állagra szerintem púderes, eléggé szárít. Hátránya, hogy nagyon kell vele vigyázni, mindenhol foltot hagy, nem szárad meg normálisan. Simán elkenheted egy orrvakarásnál mondjuk.
Előnye, hogy nagyon szépen fel lehet vinni, az ecset tökéletes. Ha nem nyalogatom a számat túlzottan, nem eszem és nem iszom 3-4 óráig simán fennmarad, viszont ennél tovább nem bírom elviselni, úgy szárít.
Még mindig nincs meg a tökéletes matt rúzs.

viktoria1201
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Még mindig nincs meg a tökéletes matt rúzs.

HViki94

2018. február 5.

A 'Date to be Bare' árnyalatot használom, csodás illatú, könnyen felkenhető. Sokáig fent marad az ajkakon, és nem ragacsos tőle a szám. Sajnos evés/ivás közben lejön, de a csókállóságot nem is ígéri az Avon. :) Csak ajánlani tudom!

HViki94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

jajanna

2018. február 4.

Sajnos ez nagyon nem jött be. Az egy dolog, hogy az árnyalat olyan, mintha korrektort kentem volna a számra, ez az én hibám, nem választottam jó árnyalatot (de attól még idegesítő), de az, hogy nem szárad le mattra, noha ezt állítja, foltos és furcsa az állaga, az már nagyon nem oké. Sajnálom, hogy megvettem.

jajanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

anna09

2018. január 29.

Két színben van meg, vörös (passion it) és lila (nem tudom most hírtelen a nevét :D). Valószínű az én hibám, hogy az ajkam nincs oda a matt rúzsokért, nagyon szárazra szárad ez is és ezért foltos lesz, valamint szám belső, puhább részéről azonnal eltűnik. Emiatt ne szeretem vastagon felvinni csak nagyon vékonyan eldolgozva. A színe végül is szép viszont szerintem egyáltalán nem tartós, úgyhogy nem lett kedvenc. Az árának arányában sokkal jobb matt rúzsokat is lehet kapni!

anna09
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

Lovemyhair

2018. január 27.

Eddigi legjobb Avon rúzs. Dare To Be Bare árnyalatot vettem meg, nagyon szép nude. Könnyen felvihető, szép mattra szárad, nem szárítja az ajkaimat, nagyon jól pigmentált, és ami nagy plusz, hogy nagyon nagyon tartós, evés, ivás közben sem kopik hamar. Nem tudok semmi negatívot mondani róla, ez a termék egy kész csoda.

Lovemyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

vivien92

2018. január 19.

Igazából ezt a terméket csak poénból vettem meg. Az Orange you happy árnyalatot választottam, mivel ilyen színű rúzst nagyon régóta szerettem volna, gondoltam egy próbát megér. Nem sokat vártam tőle, de teljesen POZITÍV csalódás. Gyönyörű a színe, tartós, nem kenődik, könnyen lehet felvinni, és lemosni is. Az ára viszont csak akciósan fogadható el. 1200 Ft körül vettem, ugyanis 2300 Ft-t már nem igazán adnék érte. Emiatt levonok egy pontot, egyébként meg klassz kis cucc. Ha akciós lesz, biztos veszek még belőle pár árnyalatot :)

vivien92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.