Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cupcaketeam, az összetevőket feltöltötte: Adrienna, Módosítva: 2017. október 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 1499 Ft

• Órákon át tart, anélkül, hogy kiszárítaná az ajkakat
  • Intenzív színek, tökéletes fedés és matt hatás
  • Precíz felvitel, nincs több elmaszatolódás

10 árnyalatban kapható

Ár: 1499 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1000 , Eladó: petruszanna
Állapot: egyszer kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1200 , Eladó: VDetti
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, postával küldöm, fizetés banki utalással

Timi0316

2018. szeptember 5.

Nagyon szeretem, 4 árnyalatát használom!
Árkategóriájában a legjobb, tartós, napközben elég egyszer javítani rajta! nem szabad előtte ajakápolót használni úgy sokkal tovább tart, és nekem szerencsére nem is szárított. Rendelek még 1-2 színt :P

Timi0316
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Nagyon szeretem, 4 árnyalatát használom!

SallaiSzilvia87

2018. szeptember 4.

Nagyon durván szárította a számat, csúnyán nézett ki rajta pedig előtte hidratáltam. Tartósnak tartós, de nekem nem jött be.

SallaiSzilvia87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Tündérvirág

2018. augusztus 29.

TKO színben rendeltem. A szín nagyon szép, azzal nincs probléma, de nekem nem szárad meg az ajkaimon, és ha hozzáér vmihez, kenődik azonnal.

Tündérvirág
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 25.

Nekem az új kissy face és rock star van meg.A pirosnak (rock star) nagyon szép intenzív színe van a másik intenzitásán lenne mit javítani.Kellemes az illatuk és viszont nem annyira tarósak:(

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

explicitcherry

2018. augusztus 23.

Régóta szemezgettem vele, aztán akciós volt az egyik katalógusban és megtetszett a Fabulosity árnyalat, ami a katalógusban sötétlilának volt feltűntve (eredetileg is sötét színűt szerettem volna, mondván ha úgy van, jó lesz Halloweenre is). Ehelyett viszont egy fakó lila színt kaptam kézhez, arról nem is beszélve, hogy ragacsos, darabos nálam. Nagyon nem jött be, én csalódtam benne.

explicitcherry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

tamara428

2018. augusztus 20.

Az Irresistible árnyalatot vettem meg - és tényleg ellenállhatatlan! Sokáig szemeztem katalógusban lévő színekkel, mire megtaláltam a youtube videót, amiben majdnem minden színt felpróbálnak és ezerszer jobban látszik a valódi szín, mint a katalógusban. Katalógus alapján biztosan nem ezt a színt vettem volna meg, de videó után tudtam, hogy ez A RÚZS. Pontosabban a SZÍNÁRNYALAT. És igazam is lett. Fantasztikusan mutat az ajkaimon, idővel mattra szárad és viszonylag tartósnak is gondolom. Valóban nem szárította ki az ajkaimat, de azért érdemes felkenés előtt 1 órával hidratálni (hogy friss maradjon, de nem legyen fényes az ajakbalzsamtól).
A fényes társainál sokkal jobban szeretem, és később még biztos beszerzek 1-2 erős színt. 😍

tamara428
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

lena2611

2018. augusztus 9.

Kedvencem volt, míg el nem hagytam, de tuti újraveszem. Nem túl feltünő és az árához viszonyítva elég jó minőségű.

lena2611
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Vica23

2018. augusztus 3.

Én az egyik új árnyalatot választottam: a Nude vibes-t. Nekem beleszeretős. Szolid, de mégis vidám. Szuper ^^)

Vica23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Kriszta1988

2018. július 23.

Nekem egyáltalán nem szárad, ha keveset viszek fel, nem fed rendesen, ha annyit viszek, hogy tökéletes legyen a színe, akkor pedig mindent összefog, rosszabb, mint egy rúzs.

Kriszta1988
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

ptagi

2018. július 23.

Két árnyalatot vásároltam meg: TKO és Pinking about you
Ami mindkettőre igaz: nehezen szárad, és addig maszatolódik is rendesen. Az aplikátorával nagyon nehéz annyit kivenni, ami éppen elég, ha meg vastagon kenem, akkor az életben meg nem szárad. Ha két rétegben (közte púderezve) viszem fel, akkor nekem kibírja a laza reggelit, üvegből ivást - úgy délig. Ebéd után újra kell kennem.
TKO: nagyon intenzív árnyalat, ha szépen viszem fel, szinte olyan, mintha filccel lenne rajzolva.
Pinking about you: ezt csak mással keverve tudom használni (pl. ha a TKO-t túl intenzívnek tartom), mert amúgy olyan, mintha eltüntetném a számat. :D

ptagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Két árnyalatot vásároltam meg: TKO és Pinking about you

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.