KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1449 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1449 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cupcaketeam, az összetevőket feltöltötte: Adrienna, Módosítva: 2017. október 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 1449 Ft

• Órákon át tart, anélkül, hogy kiszárítaná az ajkakat
  • Intenzív színek, tökéletes fedés és matt hatás
  • Precíz felvitel, nincs több elmaszatolódás

10 árnyalatban kapható

Ár: 1449 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1000 , Eladó: petruszanna
Állapot: egyszer kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Avon Mark Folyékony Matt Ajakrúzs - Dare to be Bare árnyalat
Ár: 1000 Ft PK-nélkül! :D , Eladó: ntina
Állapot: 1x használt, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: utalással, postával, személyesen.. megbeszéljük :)

LizLiz

2018. május 22.

Intenzív, szép szín, de nem szárad meg teljesen, így MINDENT összefog evésnél és ivásnál, ez által gyorsan is kopik.

LizLiz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Garykata

2018. május 18.

Ez egy nulla, Pinking About árnyakatot vettem meg, nem lehet szépen felvinni, nem fed, kb olyan mintha temperával kenném be a számat..ment a kukába..

Garykata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

vaszily60

2018. május 17.

Nekem három árnyalatban van meg, a Redhead és a work it-et nagyon szeretem.Ezek számomra tartósak,alá hidratálva miután "megszárad"szinte meg sem mozdul.
A nude árnyalat viszont nekem valamiért hamar eltűnik a számról. Evés,ivás által,de azt hiszem úgy mindentől. A pirosas árnyalataival viszont semmi problémám,kifejezetten imádom viselni őket.

vaszily60
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Normika

2018. május 11.

Tényleg borzalmas. A passion it árnyalatot vettem meg. Egyetlen egy pozitívumot nem tudok felhozni. A színe eltér attól ami a katalógusban van (nem is picit). Az állaga, a fedése és a tartóssága is 0 pont. Lehetetlen vele szépen, pontosan dolgozni. Kopik, kenődik, mászik amerre csak lát...... :D

Normika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

gigiszekely

2018. április 28.

Fabulosity: a szín maga szép (bár messze nem köszön vissza, mint ami a katalógusban volt) de egyszerűe ez az állag szörnyű. Nem lehet rendesen eloszlatni, nem is matt, nem is fényes, nem szárad meg, kenődik össze vissza. Nagyon reménykedtem benne, de sajnos inkább veszek kétszer ennyiért egy nyx rúzst, mint ezt még egyszer.
Ezek mellett még ragad is tőle a szám, nem fed eléggé, és 100 réteget kell belőle felkenni, de megy össze vissza, nekem ez a termék sjanos nagyon nem jött be :(

gigiszekely
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Repuka

2018. április 20.

Imádom. Szép színekben van, ár érték arányban megéri. Tartósnak nem mondanám, ha nem eszünk vele akkor azért sokáig bírja :) Mivel matt, előtte egy kis ajakradír elkellhet , mert kiemeli a száraz részeket, viszont az én szám nem szárította.'

Repuka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

Audrey91

2018. április 17.

A szatén matt Mystique árnyalatot imádom, a sima matt Passion It-nek gyönyörű színe van, de azzal már nehezebb tökéletes hatást elérni. Meglepően könnyű és puha viselet, ha megszáradt, nem kenődik, nekem nagyon tartós, evés-ivásnál csak minimálisan kopik. És ami fontos: nem szárítja ki a szád! Nem vagyok nagy folyékony rúzs rajongó, de ez bejött. :)

Audrey91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Szilviams0118

2018. április 12.

szerintem azért annyira nem rossz, mint itt sokan leírják, nekem egyetlen bajom, hogy nagyon megtévesztő a színskála, teljesen máshogy néz ki élőben. nekem a head turner árnyalat van meg, ami egy totál piros árnyalat. nem rossz termék, de szerintem a rimmel stay matte rúzsa messze lekörözi.

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Nitukaaa

2018. április 7.

Annyira szép színei vannak, és annyira szerettem volna szeretni. Igazán próbálkoztam, többször is, de egyszerűen szörnyű... :( Nehéz felvinni is, annyira híg hogy össze vissza kenődik, nem szárad meg egyáltalán.. sajnos nekem nem jött be, csak pénzkidobás.. fele ilyen áron vannak sokkal jobbak ami azért vicces..

Nitukaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Jane

2018. április 7.

A szatén matt Kissy face árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, ugyanis az én bőrtónusomhoz tökéletesen passzol. Az állagával és illatával is megvagyok elégedve de elég csillámos és világos, így akik nem ilyet szeretnének, azoknak nem ajánlom.

Jane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 7.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.