KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   849 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 849 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cupcaketeam, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Avon.hu, 849 Ft

"A pink körömlakkok új generációja"

• szatén matt
  • fémes csillogás
  • gél hatású csillogás
  • 3D csillám

Ár: 849 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Mark Nail Style Studio Pink Illusions Körömlakk - Pretty In Pink
Ár: 550 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (dobozban), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Avon Mark Nail Style Studio Pink Illusions Körömlakk - Sheer Glow
Ár: 550 Ft , Eladó: minaya

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bokrosedit

2018. május 1.

Nekem 2 árnyalatban van meg: Metallize me (abszolút kedvenc) és a Digital illusion (nagyon furcsa szín). A Metallize me egy lilás rózsaszínes árnyalat gyönyörű csillámokkal, az egyik kedvenc árnyalatom. Viszont a másik szerintem nagyon nem szép szín. Egy olyan halvány rózsaszínt képzeljetek el ami metálos kékes árnyalatban csillog. Ha viszont felviszed a körmöre, nem rózsaszínnek tűnik, hanem koszos fehérnek kékkel.

bokrosedit
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

incifinci28

2018. március 16.

pink illusion van meg, 2 régetben nagyon jól fed, elég tartós, gyorsan szárad de sajnos tényleg csíkozódás nélkül nem megy

incifinci28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

spavanilly

2018. március 11.

Fontos megjegyeznem, hogy meglepetésemre a fellelhető swatch-ok kivételesen nagyon élethűen mutatják be az árnyalatokat.

GLAM ROCK: mattra száradó, homok hatású, inkább barackos, mint rózsaszínes árnyalat.
Nem igazán tetszik, mert van egy kis sárgás beütése, és a matt- homok úgy fest a körmeimen, mint egy túl vastag rétegben felvitt körömlakk felbuborékosodva.
Ő 3***, mert betartja amít ígér, de számomra nem esztétikus.

SHEER GLOW: Teljesen olyan, mint egy átlátszó köröm erősítő, viszont a körömvégek fehér részénél látszik, hogy egy halvány rózsaszín árnyalat. Nem csíkoz, fényesre szárad. Igazi nude alapdarab.
Nálam 5*****

PRETTY IN PINK: nagyon szép, fényesre száradó babarózsaszín lakk.
Problémám vele, hogy 2 rétegben is csíkoz, lehetetlen egyenletesen felvinni, de vállalható kategória.
3***

METALLIZE ME: Nagyon szép, fémes metálos, kissé mályvás árnyalat. Egy rétegben sem csíkoz, szépen terül. Szerintem tökéletes darab bármilyen csillámszínű holo- lakk alá is.
5*****

DIGITAL ILLUSION: mikrocsillámos extra mattra száradó fehéres árnyalat. Egy rétegben száradás után teljesen úgy fest, mint amikor lemosom a körmöm kl- lemosóval, és még nem mosom meg...érdekes.
2 rétegben már látszik, hogy lakk van a körmeimen, szolid, elegáns, kicsit irrizáló hatással.
5*****

(Minden árnyalatot 2 rétegben vittem fel, kivételesen alap- és fedőlakk nélkül.
A lakkok állaga elég híg, de nem csöpögösen, az ecset könnyű felvitelt tesz lehetővé.
2-3 napig simán bírják az igénybevételt; nálam ez már tartósnak számít. Legkönnyebben a GLAM R. kezd lekopni a körömvégekről, legtartósabbnak a Digital I. tünik.)

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

Ő 3***, mert betartja amít ígér, de számomra nem esztétikus.

Nálam 5*****

PRETTY IN PINK: nagyon szép, fényesre száradó babarózsaszín lakk.
3***

5*****

(Minden árnyalatot 2 rétegben vittem fel, kivételesen alap- és fedőlakk nélkül.

cherry93

2017. október 23.

A Metallize Me árnyalatot próbáltam, Összességében meg vagyok elégedve vele, gyorsan száradt, két rétegben már jól fedett, és kb 4 napig egész jól is bírta. De ami borzasztó zavaró volt, hogy ennél az árnyalatnál egyszerűen nem lehetett csíkozás nélkül felvinni a lakkot. Kicsit rontott az összképen.

cherry93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

SolyaSz

2017. október 18.

A Glam Rock árnyalat van meg, ami a 3D csillám kategóriába tartozik. Nagyon tetszik a textúrája, matt szemcsés lesz a végeredmény. Ami viszont nem tetszik annyira, hogy 3 réteg kell ahhoz, hogy majdnem teljesen fedjen. Az első és második réteg után is látszik még a fehér része a körmömnek, ami annyira nem esztétikus. De egyébként nincs vele gond, csak időt kell szánni a lakkozásra a fedés miatt. Nem lett a kedvencem, de nem is utálom, ezért a 3 csillag.

SolyaSz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.