KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: mariann33, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   2,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1399 Ft

Profi szemöldökformázó szett

1. Simítsd a waxot a szemöldökre a formázáshoz és a rögzítéshez.
  2. Ha ritkák a szálak,töltsd ki a hiányzó részeket,majd a sötétbarna púder részével színezd és fixáld.

2 változatban kapható

Ár: 1399 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Szemöldökformázó Készlet - Soft Brown
Ár: 1400 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Avon Szemöldökformázó Készlet, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Avon Mark Szemöldökformázó Készlet Soft Brown
Ár: 1000 Ft , Eladó: Damayanti
Állapot: Kb. kétszer - háromszor próbált a wax és a púder része is, kétvégű ecset és tükör hibátlan állapotban., Helyszín: Dorog, fizetés: Személyes átvétel lehetséges Dorogon, Esztergomban, vagy Budapesten a Nyugati, esetleg KÖKI környékén. Postázom is, ebben az esetben a postaköltség a vevőt terheli.

aranypáva

2018. január 13.

Aki szereti az erős sötét szemöldököt, annak szuper választás. Minőségre is nagyon jó, könnyű vele bánni. Nekem világos a bőröm és vörös a hajam, így nekem ez az árnyalat nagyon sötét, de fekete-sötétbarna hajú hölgyeknek tökéletes választás! Nap végéig megmarad, persze vigyázni kell rá.

aranypáva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

dunaimano

2018. január 12.

Nekem az nagyon bejön! Kár hogy egy kicsit világosabbat rendeltem, de már tudom mi az én árnyalatom, ezt pedig továbbajándékozom. Szépen szelíden lehet vele dolgozni, és egész nap tart. Árban nem is olyan rossz szerintem.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

cskittix

2017. november 22.

Már legalább egy éve használom a Soft brown árnyalatát, a szőkésbarna hajamhoz. Teljesen jól passzol hozzám a színe, könnyű felvinni, viszont a kis applikátorát nem használtam, feleslegesnek tartom, mert azzal megfelelően nem lehet formázni. A wax nagyon hamar kifogyott, pedig azt csak az első, hosszabb szálakra használtam. Ha csak a port veszem figyelembe, számomra akkor is megéri, mert tartós, nem maszatolódik, napi használattal is több hónapig elég és olcsó is. 5*
Annyit tennék még hozzá, hogy az én dús szemöldökömre tökéletesen megfelelt, viszont egy ritkább, hiányosabbra ez kevés lenne.

cskittix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

Jeanette88

2017. november 15.

Nagyon-nagyon szeretem! Akciósan jutottam hozzá, de nem bántam meg. A waxxal rögzítem, a sötétbarnával kiemelem a szemöldököm, amit mások szerint hajlamos vagyok túlszedni. A helyén marad, és természetes hatást kelt.

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

lemontree

2017. november 4.

Nekem még a régebbi, sima fekete verziója van meg. A waxot nem használom hozzá, de a por elég sokáig elég. Nagyon világos, kevés szemöldököm van, magában nem tudok túl szép/precíz eredményt produkálni vele külön ecsettel sem, de úgy szoktam használni, hogy vékony körvonalat húzok alul-felül ceruzával, és a maradék részt töltöm ki a porral, így nekem jól működik és tartós, nem szokott elkenődni. Jobban szeretem, mint a ceruzát magában, természetesebb az eredmény, de ha elfogy kipróbálok egy zselét, lehet utána nem térek vissza. Szóval nem rossz, de úgy hogy se a wax, se az ecset nem ér sokat, és kell mellé külön más termék is nekem ahhoz, hogy használható legyen, ár-érték arányban nem a legjobb.

lemontree
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 4.

Hildy8888

2017. november 2.

A wax részét ritkán használom, de a púdere nagyon jó. Az ecsete nekem nekem jött be, de rendeltem hozzá az avonból akciósan egy nagyon profi kis ecsetet és azóta csak ezt használom. A ceruzát teljesen elhagytam, ugyanis ezzel sokkal természetesrbb hatást tudok elérni. Biztos, hogy újraveszem.

Hildy8888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

szabovivi

2017. október 6.

Én már évek óta használom. De csak a púder részét és normális ecsettel. Az ebben található ecset és a wax használhatatlan.
A port nagyon szeretem, de alá a hiányos részekhez mindig húzok egy kis ceruzát

szabovivi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

A port nagyon szeretem, de alá a hiányos részekhez mindig húzok egy kis ceruzát

Damayanti

2017. szeptember 27.

Hááát, a wax rendben lenne, a soft brown árnyalatú púder színe is alapvetően rendben volna, az ecsete a waxhoz oké, a púderrel használhatatlan. Nekem a vége felé hiányos - hézagos a szemöldököm, ezért kell kicsit természetesen, szépen kiigazítani. A púder alig akarja befogni a szemöldököm (vagyis a helyét ott, ahol igazán kéne), saját ecsettel egy nulla a hatása. Jobb híján fülpucoló pálcikával viszem fel a púdert, úgy már egész jól megfogja több réteg után, de akkor meg kissé pereg, kenődik, nem sikerül a szép ívet tartani vele, mert úgy meg szélesebb sávban fog kicsit. Macerás és nem a legjobb az eredménye összességében. Gondolkozom, hogy feltegyem eladásra, ahogy olvasom van akinek jobban beválik. Én beelegeltem és novemberre lefoglaltam egy nagyon jó referenciákkal bíró, profi helyen a természetes hatású soft powder smink tetoválást, drága lesz, de remélem megéri és ezzel vége a minden reggeli szemöldökkel küzködésnek. Addig pedig az Avon szemöldökceruza barna árnyalatához tértem vissza, az sokkal jobb mint ez a púder, ez meg vagy eladós lesz, vagy megtartom és majd valamit kezdek vele néha... Nem érte meg az árát semmiképp.

Damayanti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

dreammiyss

2017. szeptember 9.

Számomra használhatatlan termék.

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Számomra használhatatlan termék.

nagykami

2017. szeptember 7.

Sötétebb árnyalat van meg, a hozzá járó ecset használhatatlan, csak is legvégső esetben szoktam használni ha nincs más kéznél, A wax nagyon hamar kifogy, viszont a por része nagyon bevált, ez a tökéletes szin számomra.

nagykami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Hidratálók: Propylene Glycol