KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: mariann33, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   2,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1399 Ft

Profi szemöldökformázó szett

1. Simítsd a waxot a szemöldökre a formázáshoz és a rögzítéshez.
  2. Ha ritkák a szálak,töltsd ki a hiányzó részeket,majd a sötétbarna púder részével színezd és fixáld.

2 változatban kapható

Ár: 1399 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Szemöldökformázó Készlet - Soft Brown
Ár: 1400 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Avon Szemöldökformázó Készlet, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Avon Mark Szemöldökformázó Készlet Soft Brown
Ár: 1000 Ft , Eladó: Damayanti
Állapot: Kb. kétszer - háromszor próbált a wax és a púder része is, kétvégű ecset és tükör hibátlan állapotban., Helyszín: Dorog, fizetés: Személyes átvétel lehetséges Dorogon, Esztergomban, vagy Budapesten a Nyugati, esetleg KÖKI környékén. Postázom is, ebben az esetben a postaköltség a vevőt terheli.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Katuska78

2018. április 7.

Nekem bevált, de csak a port használom.

Katuska78
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Nekem bevált, de csak a port használom.

maja54

2018. március 30.

Nem tetszik. Nem fed, a hozzá járó ecset értékelhetetlen.

maja54
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Nem tetszik. Nem fed, a hozzá járó ecset értékelhetetlen.

greyhound

2018. március 28.

Alapvetően szeretem az Avon sminktermékeket, ez a szemöldökkészlet viszont óriási csalódás. Igénytelen, műanyag ecset, a wax morzsás, a sötétbarna púder pedig inkább szürkés-barna színű és gyakorlatilag alig fed. Borzalom.

greyhound
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

Gidea

2018. március 24.

Nahát hol is kezdjem... a hozzá adott ecset maga a reménytelenség szinonimája, de erre mondjuk számítottam. A színező része nem lenne rossz, csak még nem találtam meg a tökéletes eszközt a felvitelére. A wax meg... hacsak úgy felhordanám, akkor ilyen kis göböket hagy maga után, mintha korpás lenne a szemöldököm, eszméletlenül lohasztó látvány. Ha meg rendesen beledolgozom, elsimogatom, satöbbi, nem végzi el a funkcióját, csak mindent összemaszatol és nem állnak szépen a szálak. Pocsék, na. Nem veszem újra.

Gidea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

shopaholic98

2018. március 6.

Tovább is adom, ugyanis sem a szín nem passzol hozzám (ami persze nem a termék hibája), se nem pigmentált, a wax pedig nem fixál, ugyhogy számomra használhatatlan. Helyette inkább az Essence szemöldökformázó duó, annak a szőkéi sokkal hidegebb tónusúak és pigmentált is.

shopaholic98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

KriszTa1977

2018. március 6.

Amilyen kis játéknak tűnik, annyira bevált az auburn árnyalat. A waxot kevésnek találom a púderrel szemben, de ezért nem vonok le pontot, mert teljesen megfelel a formázásra és színezésre.

KriszTa1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Jeanette

2018. február 27.

Megvagyok vele elégedve. Én wax nélkül is szoktam használni,magában a szemöldökport, és tartós nagyon! Viszont az ecset hozzá nevetséges...

Jeanette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

milkasttar

2018. február 24.

Az ecsete nagyon gagyi, egy másik hasonló elvű termékemből marad meg egy ecset, azzal használtam.
Ez egy 2 in 1 termék, mivel a púder része tökéletes szemhéjpúdernek is.
Sajnos a wax sokkal hamarabb elfogyott.

milkasttar
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Ez egy 2 in 1 termék, mivel a púder része tökéletes szemhéjpúdernek is.
Sajnos a wax sokkal hamarabb elfogyott.

Miharu

2018. február 18.

A legvilágosabb színt vettem. Az ecsetet nekem könnyű volt használni. A wax-szal szépen ki lehet igazítani a szálakat, a por szépen fed és tartós.

Miharu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Barbika

2018. február 15.

az ecsetje tényleg nem jó, kitépi a szemöldököm :/ a wax is érdekes.. különösebben nem jött be, maradok a szemöldök tetkónál, és ha szükséges akkor meg a miss sporty szemcerkáknál.. a feltüntetett árat nagyon nem értem, én pár 100 ft-ért jutottam hozzá.

Barbika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Hidratálók: Propylene Glycol