KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariann33, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   2,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Profi szemöldökformázó szett

1. Simítsd a waxot a szemöldökre a formázáshoz és a rögzítéshez.
  2. Ha ritkák a szálak,töltsd ki a hiányzó részeket,majd a sötétbarna púder részével színezd és fixáld.

2 változatban kapható

Avon Mark Szemöldökformázó Készlet
Ár: eredeti ára 2699,- , Eladó: guffaw
Állapot: új, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: személyes átvétellel
Avon Szemöldökformázó/szemöldök Készlet - Soft Brown
Ár: 1200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (dobozban), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Banszky

2018. december 20.

Még régebben használtam amikor nem tudtam a szemöldökömet formázni. Most sem vagyok még benne profi de annó teljesen tudatlanul használtam. Ennek ellenére most sem mondanám valami jó terméknek. A wax jó ötlet,megragad a púder benne. Viszont a fekete hajamhoz nem illett a sötétbarna szín,illetve kizárólag kitöltésre alkalmas,új formát nem lehet vele csinálni.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

bogihu

2018. október 25.

A waxot feleslegesnek tartom, anélkül is tartós a barna szín, viszont a benne lévő ecsettel nem a legjobb eldolgozni. Legközelebb mást szeretnék kipróbálni, viszont ez is elment egynek, és sokáig kitartott, tavasszal vettem, de még mindig van belőle egy kevés.

bogihu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

Ferenczizsu

2018. október 24.

Külön szemöldökformázó ecsetet használok hozzá, a szemöldököm nem igényen túl sok formázást úgyhogy arra ez tökéletes viszont aki többet használná annál minthogy a végét egy kicsit megerősítse annak nem ajánlom.

Ferenczizsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Kence123

2018. augusztus 25.

A sötétebb verzió van meg.A benne lévő ecsetet és a waxot nem nagyon használom viszont a benne lévő kis tükör nagyon hasznos : )
U.i.: a por nem túl pigmentált szemhélypúderként használom el a mélyítővonalba.Szerintem ennyi pénzért lehet jobb szemöldökformázókészletet kapni a drogériákban

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

b3ttuvagyok

2018. július 26.

az ecset nagyon rossz, nem szemöldökformázásva való, a waxhoz oké mert az nem látszik hova van felvéve, de a port nem lehet vele szépen felvinni, nem veszem újra az tuti

b3ttuvagyok
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Kriszti1107

2018. július 5.

Borzalom!csalodas számomra a színe is a wax is és az ecset is! Pénz kidobas volt

Kriszti1107
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Arcsy

2018. június 14.

Sajnos nekem sem vált be, nem tartós.

Arcsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Sajnos nekem sem vált be, nem tartós.

erikaasszony

2018. június 12.

Az ecsetet kidobtam, egy másikkal használom. Akciósan vettem, így megérte. De a Catrice sokkal jobb. Nem veszem újra, de elhasználom.

erikaasszony
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

pappveronika30

2018. május 25.

Nekem nem vált be, a por alig látszik, a másik fele meg hamar elfogy, míg a por sokáig elég.

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Katuska78

2018. április 7.

Nekem bevált, de csak a port használom.

Katuska78
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Nekem bevált, de csak a port használom.

Hidratálók: Propylene Glycol