KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1599 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: mariann33, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   2,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1599 Ft

Profi szemöldökformázó szett

1. Simítsd a waxot a szemöldökre a formázáshoz és a rögzítéshez.
  2. Ha ritkák a szálak,töltsd ki a hiányzó részeket,majd a sötétbarna púder részével színezd és fixáld.

2 változatban kapható

Ár: 1599 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Mark Szemöldökformázó Készlet Soft Brown
Ár: 1000 Ft , Eladó: Damayanti
Állapot: Kb. kétszer - háromszor próbált a wax és a púder része is, kétvégű ecset és tükör hibátlan állapotban., Helyszín: Dorog, fizetés: Személyes átvétel lehetséges Dorogon, Esztergomban, vagy Budapesten a Nyugati, esetleg KÖKI környékén. Postázom is, ebben az esetben a postaköltség a vevőt terheli.
Avon Mark Szemöldökformázó Készlet
Ár: eredeti ára 2699,- , Eladó: guffaw
Állapot: új, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: személyes átvétellel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 25.

A sötétebb verzió van meg.A benne lévő ecsetet és a waxot nem nagyon használom viszont a benne lévő kis tükör nagyon hasznos : )
U.i.: a por nem túl pigmentált szemhélypúderként használom el a mélyítővonalba.Szerintem ennyi pénzért lehet jobb szemöldökformázókészletet kapni a drogériákban

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

b3ttuvagyok

2018. július 26.

az ecset nagyon rossz, nem szemöldökformázásva való, a waxhoz oké mert az nem látszik hova van felvéve, de a port nem lehet vele szépen felvinni, nem veszem újra az tuti

b3ttuvagyok
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 26.

Kriszti1107

2018. július 5.

Borzalom!csalodas számomra a színe is a wax is és az ecset is! Pénz kidobas volt

Kriszti1107
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Arcsy

2018. június 14.

Sajnos nekem sem vált be, nem tartós.

Arcsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Sajnos nekem sem vált be, nem tartós.

erikaasszony

2018. június 12.

Az ecsetet kidobtam, egy másikkal használom. Akciósan vettem, így megérte. De a Catrice sokkal jobb. Nem veszem újra, de elhasználom.

erikaasszony
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

pappveronika30

2018. május 25.

Nekem nem vált be, a por alig látszik, a másik fele meg hamar elfogy, míg a por sokáig elég.

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Katuska78

2018. április 7.

Nekem bevált, de csak a port használom.

Katuska78
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Nekem bevált, de csak a port használom.

maja54

2018. március 30.

Nem tetszik. Nem fed, a hozzá járó ecset értékelhetetlen.

maja54
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Nem tetszik. Nem fed, a hozzá járó ecset értékelhetetlen.

greyhound

2018. március 28.

Alapvetően szeretem az Avon sminktermékeket, ez a szemöldökkészlet viszont óriási csalódás. Igénytelen, műanyag ecset, a wax morzsás, a sötétbarna púder pedig inkább szürkés-barna színű és gyakorlatilag alig fed. Borzalom.

greyhound
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

Gidea

2018. március 24.

Nahát hol is kezdjem... a hozzá adott ecset maga a reménytelenség szinonimája, de erre mondjuk számítottam. A színező része nem lenne rossz, csak még nem találtam meg a tökéletes eszközt a felvitelére. A wax meg... hacsak úgy felhordanám, akkor ilyen kis göböket hagy maga után, mintha korpás lenne a szemöldököm, eszméletlenül lohasztó látvány. Ha meg rendesen beledolgozom, elsimogatom, satöbbi, nem végzi el a funkcióját, csak mindent összemaszatol és nem állnak szépen a szálak. Pocsék, na. Nem veszem újra.

Gidea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Hidratálók: Propylene Glycol