KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1398 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1398 Ft

Gél állagú tégelyes szemhéjtus, az igazán profi vonalakért, csillogó színekben.

• könnyű és precíz felvitel
  • stílusos kontúrok, csillogó színek
  • vízálló, tartós viselet, nem maszatolódik el

3 színben kapható

Ár: 1398 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dorika96

2017. november 1.

Szerintem egyáltalán nem vízálló és nem tartos! Fel óra múlva már az egész szemhejam tiszta fekete,és le kopik az egész. 👌🏽Ja és maszatolodik is! Biztos nem veszem újra 👎🏽

dorika96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Zoe444

2017. október 29.

Nekem a fekete árnyalata van meg. Tényleg vízálló és nem maszatolódik el. Nem kell belőle sokat használni, szerintem emiatt sokáig elég is lesz, nem olyan intenzív fekete, de nekem pont ez tetszik benne. Én az AVON-os ecsetével szoktam használni, amivel könnyen és hamar fel tudom vinni. Nálam 5*.

Zoe444
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.