KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Professzionális, gél állagú szemöldökformázó tégelyben, a precízen és tartósan kihangsúlyozott szemöldökért.

2 árnyalatban kapható

Ár: 1299 Ft , Eladó: kittike14
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, postázás is lehetséges előre utalás után

kittike14

2017. augusztus 16.

Nagyon könnyű vele dolgozni, a hozzá ajánlott ecsettel próbáltam ki, szép kontúrt tudtam húzni. A tartóssága is rendben van, estig a helyén maradt, kicsit még dörzsölni is kellett, hogy lejöjjön maradéktalanul.
A sötét árnyalatot (Deep Brown) vettem meg, középszőke hajam lévén középbarna szokott lenni a szemöldököm, a szőke árnyalatot világosnak ítéltem meg a katalógus alapján. Ebből a barna nekem sajnos túl sötét, de megpróbálkozom a szőke árnyalattal, mert tényleg fantasztikus, csak mellényúltam a színt illetően.

kittike14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

agiv

2017. augusztus 16.

Nekem a sötétebb barna van meg, ami felkenve majdnem fekete, de a hajszínemhez tökéletes, Könnyű használni, tartós és rengeteg van benne így sokáig elég lesz. Nem tudok rá semmi rosszat mondani :)

agiv
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.