KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2017. augusztus 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 899 Ft

Professzionális, gél állagú szemöldökformázó tégelyben, a precízen és tartósan kihangsúlyozott szemöldökért.

2 árnyalatban kapható

Ár: 899 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Mark Tégelyes Szemöldökformázó Gél sötét és világos színben
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: kittike14
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, postázás is lehetséges előre utalás után
Ár: 800 FT , Eladó: raczmariann
Állapot: Új,egyszer próbáltam ki,a képen látszik is,de sajnos nem jó a szín nekem!, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: --

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Egoistagumikacsa

2017. október 16.

Örülök, hogy rátaláltam erre a gyöngyszemre!

Az árát tekintve egy csoda. Előtte próbálkoztam porral, ceruzával és filccel is, de egyik se hozta a várt eredményt... arról nem is beszélve, hogy voltak közöttük lényegesen "márkásabbak" amik elsüllyedhetnek ez mellett. Tartós, könnyű vele dolgozni és mivel nagyon kevés is elég belőle ezért szuper sokáig jó.

Egyedüli negatívuma, hogy csak két árnyalatban elérhető. Én a sötétebbet vettem és igazából jól elvagyok vele... de egy árnyalattal világosabbnak jobban örülnék, mert így nehezebb természetes hatást elérni. Így továbbra is kutatom az álom szemöldökformázót, de esküszöm eddig ez van hozzá a legközelebb.

Akik tökéletesen ívelt instagram szemöldökre vágynak, azoknak elárulom ezzel a géllel tökéletesen ilyen hatást lehet elérni, de egy jó kis satírozó ecsettel a természetesebb vonalat kedvelőknek is ajánlom :D

Egoistagumikacsa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Örülök, hogy rátaláltam erre a gyöngyszemre!

Szidy

2017. szeptember 29.

Én imádoooom !! Nagy a szerelem köztünk.
Nem kenődik, könnyen lehet dolgozni vele. Nekem a szine tökéletes. Szuper választás volt.

Szidy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Én imádoooom !! Nagy a szerelem köztünk.

zsufih

2017. szeptember 24.

Ez a legelső gél állagú szemöldök termékem. Eddig csak por állagúakat használtam, de nagyon örülök, hogy kipróbáltam ezt is. Eleinte bajban voltam vele mert túl sokat vittem fel és rettentően mű lett tőle a hatás amit nem igazán szeretek de pár alaklom után már megtaláltam a tökéletes mennyiséget. Nagyon pigmentált, tartós, nem kenődik el nap végére, sőt még az eső sem tudott 'ártani' neki :) A probléma annyi, hogy kellene egy árnyalat a barna és a szőke között mert a középbarna hajamhoz kicsit sötét a barna.

zsufih
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Adél Zsanna

2017. szeptember 10.

Egyenlőre nagyon elégedett vagyok vele. 1 hete használom, nagyon szépen lehet vele dolgozni, könnyen eloszlatható, nem kenődik, nem keményedik meg a szemöldökömön, tartós és pigmentált! Ennyi pénzért ajándék kategória. :)

Adél Zsanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Fabi95

2017. szeptember 10.

Az első szemöldökformázó gél, amit valaha is próbáltam. Örülök, hogy piacra dobta az Avon. Egy partysminken vizsgázott először. Nagyon meg vagyok vele elégedve; keveset kentem fel az ecsettel, ami szintén Avonos. Nem mosódott el, nem mozdult el, ott maradt a helyén egész éjszaka.😊 Egy negatívuma van, és ezért csak 4*-os a termék. Két árnyalatban kapható; a szőke nagyon világos a világos barna hajamhoz, a barna viszont nagyon sötét és ezáltal kicsit műnek hat a sminkem. De összeségében meg vagyok elégedve a termékkel!

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Marcsika0720

2017. szeptember 4.

Nos először is ez az első szemöldökformázó gél amit kipróbáltam tehát összehasonlítási alapom nincs de azért szeretnék mindent leírni róla :) sötét barna a hajam, vagyis majdnem fekete így úgy gondoltam hogy a legsötétebbet rendelem meg, ami a deep brown árnyalat( egyébként 2 árnyalatban lehet megrendelni). Maga a tégely szerintem nagyon igényes megjelenésű, olyan kis szép :), könnyű visszazárni. A termék krémes, nagyon könnyű felvinni , én egy BH cosmetics es ecsettel viszem fel. Kb. 2 hete a legnagyobb forróság idején próbáltam ki először, és az biztos hogy ez nem a meleg időkre lett kitalálva, mert egy minimálisan az izzadságomtól( ugyanis iszonyatosan verejtékezni szokott a homlokom 😆) megfolyt. Most hogy hűlt az idő, már tökéletes 😊 Az tuti hogy ezzel nem egy visszafogott, természetes szemöldököt lehet készíteni, hanem nagyon karaktereset. Tehát aki ezt nem szereti , csak a természeteset szerintem az meg se rendelje. Nekem egyébként nagyon tetszik ez a gél, gyorsan megtudom vele csinálni a szemöldöm( gyorsabban mint pl. ceruzával) mivel az essence szemöldökformázó spirálnak 5 * ot adtam, ennek tekintve azt hogy nagy melegbe nem tudom használni, egy erős 3 ast adok. 😊

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

agiv

2017. szeptember 3.

Upd. : Hasznaltam kb 2hétig rendszeresen, es azt vettem észre tnap mikor felkeltem, h hámlik a szemöldökömön (alatt) a bőr, és csak ott ahova kentem, ilyen apró darabokba, mintha ekcémás lenne. Tuti h ettől :/ Sajnalom mert amugy, nagyon jo :(
Nekem a sötétebb barna van meg, ami felkenve majdnem fekete, de a hajszínemhez tökéletes, Könnyű használni, tartós és rengeteg van benne így sokáig elég lesz. Nem tudok rá semmi rosszat mondani :)

agiv
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

2017. augusztus 16.

kittike14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

2017. augusztus 9.

Nagyon könnyű vele dolgozni, a hozzá ajánlott ecsettel próbáltam ki, szép kontúrt tudtam húzni. A tartóssága is rendben van, estig a helyén maradt, kicsit még dörzsölni is kellett, hogy lejöjjön maradéktalanul. A sötét árnyalatot (Deep Brown) vettem meg, középszőke hajam lévén középbarna szokott lenni a szemöldököm, a szőke árnyalatot világosnak ítéltem meg a katalógus alapján. Ebből a barna nekem sajnos túl sötét, de megpróbálkozom a szőke árnyalattal, mert tényleg fantasztikus, csak mellényúltam a színt illetően.

kittike14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.