KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2017. augusztus 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 899 Ft

Professzionális, gél állagú szemöldökformázó tégelyben, a precízen és tartósan kihangsúlyozott szemöldökért.

2 árnyalatban kapható

Ár: 899 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Mark Tégelyes Szemöldökformázó Gél sötét és világos színben
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: kittike14
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, postázás is lehetséges előre utalás után
Ár: 800 FT , Eladó: raczmariann
Állapot: Új,egyszer próbáltam ki,a képen látszik is,de sajnos nem jó a szín nekem!, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: --

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

vaszily60

2018. május 17.

Könnyű vele dolgozni,gyorsan megvan a szemöldök formázás ezzel a termékkel. A sötétbarna/ dark brown árnyalatát használom. Nem mozdul el,szépen fennmarad. Igaz még keresem a tökéletes árnyalatot a szemöldökömre mert a hajam fekete,viszont a feketés szemöldökformázók nagyon nem tetszenek magamon.
Összességében szerintem jó kis gél ez,nekem megérte az árát.

vaszily60
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Összességében szerintem jó kis gél ez,nekem megérte az árát.

ninahf

2018. május 17.

A deep brown van meg, óvatosan kell vele bánni ha az embernek nem sötétbarna a haja, mert nagyon durván pigmentált :)
Nagyon könnyű vele dolgozni, szép az eredmény, lehet vele halványan és sötéten is dolgozni, úgyhogy senki se féljen tőle. Nekem tartós, habár én használok essences szemöldökfixálót is.
Biztos hogy újra fogom venni, habá nagyon lassan fogy, szöval egy darabig nem lesz rá szükség :)

ninahf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. május 12.

Eddig mindig csak ceruzát vagy port használtam és ez volt az első ilyen tipúsú termékem.Mindenkinek nagyon ajánlom mivel nagyon szépen lehet vele dolgozni.A deep brown árnyalat van meg:)

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 12.

anaa

2018. április 25.

Nagyon elégedett vagyok vele, szep szemoldokot lehet vele csinálni gyorsan. A nap végére nem teljesen de fennmarad, nekem kicsit kopik napközben. A sötét árnyalatot használom, elég erőteljes színe van, de nekem ez így pont jó

anaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

mjzkvrg

2018. április 5.

Pár hónapja már használatban van nálam, és egyszerüen imádom. Pár perc alatt készen vannak a szemöldökeim, tartós, és a színe is tökéletes. A deep brown árnyalatot használom.

mjzkvrg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 5.

maja54

2018. március 30.

Nem szeretném lehúzni, de az én "nincs szemöldök" fajta szemöldökömre nem nyújt szép eredményt. Lehet elajándékozom.

maja54
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Blackcherry12

2018. március 16.

Nagyon jó. Mindennap használom, de nem fogy egyáltalán. Könnyű használni és nagyon szép a végeredmény. Újra fogom venni, ha valaha elfogy :D

Blackcherry12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Kremcica

2018. március 10.

Blonde árnyalatban van meg nekem is. A szőke hajamhoz sajnos kicsit sárgásnak találom, a hamvasabb árnyalatokat jobban kedvelem a szemöldökömön. Összességében természetes hatású könnyen használható, közepesen tartós. Sokáig elég lesz, remélem nem fog beszáradni. Ami miatt nem tudok max csillagot adni hogy nagyon gyatra a színválaszték, ezt még bővíthetnék.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

zita.herkovics

2018. március 9.

Blonde árnyalatban kaptam ajándékba, a barátnőmtől. Neki túl világos volt, ezzel szemben nekem (rézvörös hajhoz) tökéletes passzolt a porcelán bőrömre. Sokáig elég lesz, amíg nem találok jobbat (ettől is vörösesebb beütésűt), addig marad ez, és újra fogom venni. Viszonylag tartós, a micellás víz leszedi szépen. Ferde ecsettel könnyű a felvitel. Ugyan én átszaladok rajta fixáló spirállal, de rendben van önmagában is a végeredmény. Bosszant viszont, hogy minden ilyen pomádé üvegben van, úgy félek, hogy egyszer eltöröm. Ár-érték arány rendben van, és átlagosságát tekintve (mert van jobb pomádé a piacon), megérdemel egy erős 4-est.

zita.herkovics
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

KriszTa1977

2018. március 6.

Kevés szemöldökre nem jó, olyan, mintha nutellát kennék rá, de a szane nagyon szép. Visszaküldtem.

KriszTa1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.