KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2017. augusztus 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Professzionális, gél állagú szemöldökformázó tégelyben, a precízen és tartósan kihangsúlyozott szemöldökért.

2 árnyalatban kapható

Avon Mark Tégelyes Szemöldökformázó Gél sötét és világos színben
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: kittike14
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, postázás is lehetséges előre utalás után
Ár: 800 FT , Eladó: raczmariann
Állapot: Új,egyszer próbáltam ki,a képen látszik is,de sajnos nem jó a szín nekem!, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: --

boczetimea

2018. augusztus 13.

Ez az első ilyen típusú szemöldökformázó termékem és nagyon meg vagyok vele elégedve. Sokáig ceruzát használtam, de rájöttem hogy ezzel sokkal szebben és könnyebben ki tudom egészíteni a szemöldököm. Ráadásul annyi anyag van a tégelyben, hogy mire el használom 3x lejár 😅

boczetimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

unoemi16

2018. augusztus 10.

Egy nagyon jó szemöldökformázó terméknek találom. Könnyű a felvitele, egyszerűen lehet vele dolgozni és árban is megfizethető!

unoemi16
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

BetDam

2018. július 18.

Nagyon jó és tartós.majdnem minden nap használom.meg vagyok vele elégedve.😊nem túl géles de nem is túl száraz.😍Leárazva rendeltem szóval az árát illetően is pöpec

BetDam
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

Busaandrea

2018. július 17.

Szeretem bár nincs összehasonlítási alapom. Minden nap használom. Újra fogom venni, ha elfogy, de lehetne több árnyalat is belőle

Busaandrea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Timo0506

2018. július 10.

Használtam már szemöldökre ceruzát, poros szemöldökfestéket,de ez igazán bevált.Könnyű vele dolgozni,pedig eddig nem nagy rutinom volt a géleket tekintve. Extra zsirosodó bőröm van,de ez még azt is kibirja, szépen a helyén marad egészen nap végéig,esetleg egyszer napközben a tökéletesség kedvéért porral felfrissitem, de nem jellemző,hogy szükséges volna.Én imádom.

Timo0506
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Kremcica

2018. július 9.

Update:
Az Anastasia BH letaszította a trónról. Ez ahhoz képest csak gyenge utánzat. Nem rossz amíg a legjobbat nem próbálod, de összehasonlítva hajjaj. :)

Blonde árnyalatban van meg nekem is. A szőke hajamhoz sajnos kicsit sárgásnak találom, a hamvasabb árnyalatokat jobban kedvelem a szemöldökömön. Összességében természetes hatású könnyen használható, közepesen tartós. Sokáig elég lesz, remélem nem fog beszáradni. Ami miatt nem tudok max csillagot adni hogy nagyon gyatra a színválaszték, ezt még bővíthetnék.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Update:

Incuss

2018. július 9.

A sötétebb árnyalatot birtoklom, ám lehetne egy cseppet világosabb.. :D A szemöldököm széleit, kontúrjait húzom meg vele, majd a végénél enyhén ki is töltöm a termékkel. A többi részen pedig egy világosabb szemöldök ceruzát használok, azzal töltöm ki a fennmaradó réseket, ezzel egy nagyon szép, természetes hatást érek el. Magát a terméket imádom, a 4 csilag a gyér színválaszték miatt jár (Remélem idővel bővül, és megkapja az 5 csillagot). Tartóssága teljesen rendben van, a 30 fokot tűző napon is simán bírja órákig :D Ennek ellenére egy micellás vízzel könnyedén eltávolítható, mindenféle dörzsölés nélkül is.

Incuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

mkdorina

2018. június 27.

A színe nekem túl sötét, tartóssága nulla, ha véletlen hozzáérek párom arcához, már ott is hagyja a foltot. Egynek elmegy...

mkdorina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

ilovex

2018. június 13.

Eddig a Freedomnak használtam az Auburn árnyalató szemöldök pomádéját. Nagyon nagyon szerettem, alapból sokkal egyszerűbb krémmel dolgozni, és sokkal tartósabb is. Megláttam ezt a katalógusban leárazva, beszereztem a sötétebb árnyalatot és szerelem első látásra. Az ár is sokkal kedvezőbb mint a Freedom. A színskála lehetne nagyobb, ettől függetlenül imádom! Újra venni nem fogom, mert az Auburn a Freedomtól színben jobban passzol a haj- és szemöldökszínemhez, de elhasználom! :)

ilovex
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

bacsotina9

2018. június 8.

Mindig problémát okozott a tökéletes szemöldökfesték megtalálása. Eddig a ceruzák híve voltam, de mostanára el sem tudnám képzelni a mindennapjaimat ez a csoda nélkül! Újravevős.

bacsotina9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.