KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2017. augusztus 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Professzionális, gél állagú szemöldökformázó tégelyben, a precízen és tartósan kihangsúlyozott szemöldökért.

2 árnyalatban kapható

Avon Mark Tégelyes Szemöldökformázó Gél sötét és világos színben
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: kittike14
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, postázás is lehetséges előre utalás után
Ár: 800 FT , Eladó: raczmariann
Állapot: Új,egyszer próbáltam ki,a képen látszik is,de sajnos nem jó a szín nekem!, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: --

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

fdorottya

2017. december 11.

Kellemeset csalódtam. Eddig port használtam, de ez übereli. Rá kellett jönnöm, hogy hogy működik és, hogy lehet vele a legszebb eredményt elérni. Szupertartós, és minden szál egész nap a helyén marad. Helyes technikával nagyon szép természetes hatást lehet vele elérni.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

youdith

2017. december 4.

Nagyon jó! Imádom, eszembe sem jutna mást venni, pedig eddig port használtam a természetesség megőrzése miatt. Erős színe van, finom krémes állaga. Frissen feltéve ecsettel szépen el lehet mosni, átmenetet képezni, korrigálni, de utána megszárad és nem kenődik, pedig néha megpiszkáltam a szemöldököm, de nem kenődött el a nap folyamán. Sminklemosásnál viszont könnyen lejön. Dark brown árnyalata van meg, kiváló a sötétbarna hajamhoz és hideg bőrszínemhez, tehát natúr barna színe van, nem vöröses-sárgás, szép természetes hatása van. Remélem bővítik a színskálát, mert akinek kicsit is világosabb haja van vagy nem teljesen szőke, annak se ez a sötét szín, se a blond nem lesz jó.

youdith
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Bogica92

2017. november 21.

Kb 3 hónapja használom, nem is igazán látszik, hogy fogyott volna belőle, remélem száradni sem fog. Ha sokat viszek fel belőle, akkor szinte fekete, így vigyázni kell a mértèkkel ès egy szuper ecsettel nagyon szépen meg lehet vele formàzni a szemöldököt. Van több púderem is, kísérletezès cèljàból vettem, remènykedve hátha még jobbat talàlok ettől a gèltől, de eddig még nem jártam sikerrel, lehet nem is baj :) egy pont levonás, mert túlzottan sötét, a másik árnyalat pedig már túl világos lenne.

Bogica92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Eddie3

2017. november 17.

Nagyon praktikus, könnyű vele dolgozni, sokkal, de sokkal tartósabb, mint a ceruza vagy a por!! Világosabb árnyalatban van meg, a színe is teljesen rendben van nálam.

Eddie3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Tina67

2017. november 17.

Csak egyet tudok érteni az előttem szólókkal. Én is nagyon megszerettem. Ezelőtt ceruzát használtam, azt is az Avontól, de ez sokkal jobb, mert egyrészt könnyebb is vele dolgozni, szebben lehet formázni a szemöldököt, másrészt pedig színben is sokkal jobban passzol, mint korábban a ceruza. (A ceruza is jó volt egyébként, nem akarom leszólni, de ez még attól is jobb.) És igen, tényleg tartós, nem mozdul a helyéről, és lehet variálni a szín erősségével, attól függően, hogy mennyi anyaggal dolgozunk. Én nagyon keveset használok, ezért természetes hatást tudok elérni vele, így viszont nagyon-nagyon sokáig elég lesz. Egyszer próbáltam sötétebb színűre festeni a szemöldökömet, nekem akkor az egy alkalommal elkenődött, de nem tudom biztosra mondani, hogy azért, mert túl sokat használtam fel belőle, vagy azért mert a bőröm hajlamos a zsírosodásra.

Tina67
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

nagykami

2017. november 17.

Eddig por állagú terméket használtam, gondoltam teszek egy próbát ezzel. Örülök, hogy kipróbáltam mert nagyon szeretem, sokkal szebb végeredményt tudok vele kreálni mint a porral. Elégedett vagyok vele, tartós és sokáig elég lesz, mert csak nagyon kevés kell belőle.

nagykami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

Dorika06

2017. november 11.

Nagyon jó termék,nálam benne van a TOP 3-ban ! :) Csodás szemöldököket csinál,pedig idáig én port használtam,féltem,hogy majd ez nem fog tetszeni. De.. azt kell mondanom,hogy sokkal de sokkal jobb ez a termék! Nekem bevált :)

Dorika06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

szimonella

2017. november 6.

Szuper termék és nagyon sokáig elég.

szimonella
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Szuper termék és nagyon sokáig elég.

giny96

2017. november 4.

Imádom. Egyszerű használni, könnyű kontrollálni, hogy éppen milyen erős szemöldököt szeretnénk és nem mellesleg egész nap nem mozdult el a helyéről.

giny96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

misshkitty701

2017. november 1.

Imádom, jó a fedése, és tartós, biztos van jobb, de ár-érték arányban megéri.

misshkitty701
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Imádom, jó a fedése, és tartós, biztos van jobb, de ár-érték arányban megéri.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.