KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Krémmánia Kedvencek a -től
csillagpor1008

2017. április 18.

Nekem a watermelon pop árnyalat van meg,ami egy pinkes szín de szájon egyátalán nem feltűnő. Az illata finom édes kicsit vanilíás. Egy kicsit ragad de nem vészes,viszont nekem elég tartós. A számag pedig nagyon jól hidratálja! Imádom :)

csillagpor1008
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 18.

LuckyGirl

Korcsoport: < 18
2017. április 17.

Nekem a sugar shine árnyalatban van meg és imádom :) , az illata nagyon jó, és a ragadóssága is jó. Bár én mindig viszek fel szájfény alá színtelen ajakírt, mivel a nagyon ragadósakat nem tudom elviselni.. Felvitele nagyon könnyű, mivel olyan régi szájfényekhez hasonló adagolója van

LuckyGirl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 17.

Nikoletta8

Korcsoport: < 18
2017. március 9.

Nekem a Dreamy Peach árnyalat van meg, és valami fantasztikus. Akár tükör nélkül is fel tudom vinni. Tartós, nekem a ragacsossága is megfelel. A színe számomra tökéletes. Ja és megvalami az illata nagyon finom,... szerintem vanilía pudingos. Szerelem a végsőkig, kell nekem az összes.

Nikoletta8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 9.