KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló zamatos szájfény

• ragyogó és hidratáló
  • E-vitaminnal és shea vajjal
  • praktikus kiszerelés

Lina1105

2017. június 17.

Egy pirosas árnyalatom van (Apple Red), és mivel nincs túl erős színe hétköznapra tökéletes. Kicsit ragad, de ez egy szájfénytől nem meglepő. Az illata nagyon finom.

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

anettvagyok

2017. június 15.

Az ajkakon úgy néz ki, mint egy MAC Lipglass, bár a tartóssága nyilván elmarad tőle. Nagyon esztétikus, nekem a dreamy peach árnyalat van meg, mindennapokra a legjobb választás, ár-érték arány tökéletes.

anettvagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

csillagpor1008

2017. április 18.

Nekem a watermelon pop árnyalat van meg,ami egy pinkes szín de szájon egyátalán nem feltűnő. Az illata finom édes kicsit vanilíás. Egy kicsit ragad de nem vészes,viszont nekem elég tartós. A számag pedig nagyon jól hidratálja! Imádom :)

csillagpor1008
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 18.

LuckyGirl

Korcsoport: < 18
2017. április 17.

Nekem a sugar shine árnyalatban van meg és imádom :) , az illata nagyon jó, és a ragadóssága is jó. Bár én mindig viszek fel szájfény alá színtelen ajakírt, mivel a nagyon ragadósakat nem tudom elviselni.. Felvitele nagyon könnyű, mivel olyan régi szájfényekhez hasonló adagolója van

LuckyGirl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 17.

Nikoletta8

Korcsoport: < 18
2017. március 9.

Nekem a Dreamy Peach árnyalat van meg, és valami fantasztikus. Akár tükör nélkül is fel tudom vinni. Tartós, nekem a ragacsossága is megfelel. A színe számomra tökéletes. Ja és megvalami az illata nagyon finom,... szerintem vanilía pudingos. Szerelem a végsőkig, kell nekem az összes.

Nikoletta8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 9.