KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2017. november 20.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

"Legyenek gyönyörűen íveltek szempilláid az Avon melegíthető szempillagöndörítőjének segítségével, gyorsan és egyszerűen."

• biztonságos - hőmérséklet-kijelzővel
  • egyszerűen használható - elemmel működik
  • praktikus, kényelmes méret
  • gyors hatás - 15 másodperc alatt felmelegszik, használatra kész

Beata91

2018. december 8.

Maradok a hagyományos szempilla göndörítőnél sokkal kevesebb idő alatt sokkal látványosabb hatást lehet vele elérni. Ez az eszköz nekem pénz kidobás volt.

Beata91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

nefele99

2018. augusztus 16.

Imáádom!!! 😍😍😍
Kis szempillajúak gyülekezzetek! Minden centet megért ez a göndörítő nekem! Végre látszódnak a szempilláim! Csodálatos!! Úgy gondolom, hogy ezt a terméket csak a rövid és egyenes szempillájúak tudják teljes szívből értékelni, mert azok akiknek hosszabb azoknak az időigényessége miatt nem éri meg használni. Én akkor kapcsolom be amikor arckrémezem, így kevésbé vesz el időt.
Egy szó mint száz, számomra must have termék!

nefele99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Imáádom!!! 😍😍😍
Egy szó mint száz, számomra must have termék!

Szuzka

2018. április 16.

Megemeli a pilláimat,sokkal jobban mutat rajta a szempillaspirál.Ha több időm lenne hajnalban,gyakrabban használnám,de ez nem a termék hibája!

Szuzka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 16.

pillacskak

2018. március 17.

Nem vagyok tőle elájulva. Sokáig melegszik, sokkal időigényesebb mint egy egyszerű szempillagöndörítő. Nem annyira látványos a hatás.

pillacskak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

petyszi

2017. december 30.

Nagyon elégedett vagyok vele, látványosan göndörít és megemeli a pillákat. A szempillaspirál is sokkal jobban mutat utána a pillákon.

petyszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

SFK

2017. november 3.

Egyszerűen imádom. Gyönyörű ívelt szempilláim lesznek tőle.Nem túl hosszú és egyenes szempilláimmal CSODÁKAT művel. Csak ajánlani tudom. :)

SFK
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

Soly77

2017. október 30.

Nagyon jó, aki szög egyenes szempillákkal van megáldva mint én annak kötelezővé tenném. Minden nap használom szép ívelt pillákat kapok :)

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

mdalma46

2017. október 30.

Nem gondoltam volna, de nagyon jól működik. A szög egyenes, láthatatlan szempilláimat gyönyörű íveltté teszi.

mdalma46
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.