KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 3499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2017. november 20.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Avon.hu, 3499 Ft

"Legyenek gyönyörűen íveltek szempilláid az Avon melegíthető szempillagöndörítőjének segítségével, gyorsan és egyszerűen."

• biztonságos - hőmérséklet-kijelzővel
  • egyszerűen használható - elemmel működik
  • praktikus, kényelmes méret
  • gyors hatás - 15 másodperc alatt felmelegszik, használatra kész

Ár: 3499 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1700Ft , Eladó: Ali
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, Szeged, Tolna megye , fizetés: Személyes átvétel vagy postán banki átutalással/utánvéttel

Szuzka

2018. április 16.

Megemeli a pilláimat,sokkal jobban mutat rajta a szempillaspirál.Ha több időm lenne hajnalban,gyakrabban használnám,de ez nem a termék hibája!

Szuzka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 16.

pillacskak

2018. március 17.

Nem vagyok tőle elájulva. Sokáig melegszik, sokkal időigényesebb mint egy egyszerű szempillagöndörítő. Nem annyira látványos a hatás.

pillacskak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

petyszi

2017. december 30.

Nagyon elégedett vagyok vele, látványosan göndörít és megemeli a pillákat. A szempillaspirál is sokkal jobban mutat utána a pillákon.

petyszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

SFK

2017. november 3.

Egyszerűen imádom. Gyönyörű ívelt szempilláim lesznek tőle.Nem túl hosszú és egyenes szempilláimmal CSODÁKAT művel. Csak ajánlani tudom. :)

SFK
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

Soly77

2017. október 30.

Nagyon jó, aki szög egyenes szempillákkal van megáldva mint én annak kötelezővé tenném. Minden nap használom szép ívelt pillákat kapok :)

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

mdalma46

2017. október 30.

Nem gondoltam volna, de nagyon jól működik. A szög egyenes, láthatatlan szempilláimat gyönyörű íveltté teszi.

mdalma46
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.