KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2017. november 20.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

"Legyenek gyönyörűen íveltek szempilláid az Avon melegíthető szempillagöndörítőjének segítségével, gyorsan és egyszerűen."

• biztonságos - hőmérséklet-kijelzővel
  • egyszerűen használható - elemmel működik
  • praktikus, kényelmes méret
  • gyors hatás - 15 másodperc alatt felmelegszik, használatra kész

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

SFK

2017. november 3.

Egyszerűen imádom. Gyönyörű ívelt szempilláim lesznek tőle.Nem túl hosszú és egyenes szempilláimmal CSODÁKAT művel. Csak ajánlani tudom. :)

SFK
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

Soly77

2017. október 30.

Nagyon jó, aki szög egyenes szempillákkal van megáldva mint én annak kötelezővé tenném. Minden nap használom szép ívelt pillákat kapok :)

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

mdalma46

2017. október 30.

Nem gondoltam volna, de nagyon jól működik. A szög egyenes, láthatatlan szempilláimat gyönyörű íveltté teszi.

mdalma46
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.