KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rammy717, Módosítva: 2017. május 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az Avon Men Energising 2 az 1-ben arctisztító és borotválkozózselé tisztítja és élénkíti a bőrt, kényelmes élménnyé teszi a borotválkozást, valamint sima érzést kölcsönöz. Hűsítő formula mentollal, E-vitaminnal, aloe vera- és gyömbérkivonattal. Az E-vitamin táplálja a bőrt és megelőzi annak kiszáradását, az aloe mélyen hidratál, a gyömbér gyulladáscsökkentő és anti-bakteriális hatású, a mentol pedig felébreszti az érzékeket és felfrissíti a bőrt. Modern, férfias, frissítő illattal.