KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   869 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 869 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: rammy717, Módosítva: 2017. május 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Avon.hu, 869 Ft

Az Avon Men Energising 3 az 1-ben sampon, balzsam és tusfürdő tisztítja a hajat és a bőrt - anélkül, hogy kiszárítaná. Hűsítő formula mentollal, E-vitaminnal, aloe vera- és gyömbérkivonattal. Az E-vitamin táplálja a bőrt és megelőzi annak kiszáradását, az aloe mélyen hidratál, a gyömbér gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású, a mentol pedig felébreszti az érzékeket és felfrissíti a bőrt. Modern, férfias, frissítő illattal.

Ár: 869 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül