KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lingling, az összetevőket feltöltötte: Mirabella95, Módosítva: 2016. március 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: orientális-virágos-gyümölcsös

Ilatösszetevők: fehér húsú őszibarack, bazsarózsa, szantálfa

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kinleyni

2018. március 13.

Az üvege számomra elég elrettentő, ha nem olvasom az illat összetevőket kíváncsiságból, biztosan továbblapozok felette és még máig sem ismerném.Az édes vattacukros illat kedvelőinek biztosan elnyeri a tetszését. Lecsengés után az alapillat nagyon elegáns, korántsem hasonlít a fejillat gyümölcsösségére.
Tartósság szempontjából 5-6 órát bír kb. Nincs meg benne az a tipikus avon illat, amit rengeteg parfümön kiérzek.Előttem már írta valaki, hogy az Avon minőségi parfümjei közé sorolja,akárcsak én.Úgy mint a Luck ez is folyton jelen lesz a polcomon.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

SzabinaL

2018. február 18.

Imádom és mások is rajtam! Képes vagyok évszaktól függetlenül használni,úgy tűnik mégsem túl erős, intenzív az illata nyáron is szívesen viselem. Nagyon finom édes keleties az illatkombináció, a hajamra fújva természetesen tovább érződik. Általában 2-3 fújás egész napra kitart.

SzabinaL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Encilla

2018. február 17.

Erősen hajaz a Black Opium-ra, természetesen sokkal kisebb hatósugárral és tartóssággal. Nem rossz!

Encilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Gabby

2017. december 25.

Nekem nagyon bejövős. Tartós, puha, melegségesen finom, de mégis erős illat. Nina Ricci NINA-hoz hasonlít.
Valóban évszak illat, nekem októbertől - márciusig használatos. Szerintem az egyik legjobb és legminőségibb illat az Avon-tól. A Sharapova-val reklámozott Luck, amit még bátran ajánlok, valamint a régi Instinct Forbidden (Megan Fox,), és az Attraction is a kedvencek közé tartozik. Ezek mellett pedig Hugo Boss Nuit, Scent, és Prada eredeti Candy illat rajongó vagyok. Minőségben és tartósságban bátran egymás mellé állítom őket az Avon fent említett parfümjeivel.Semmi közöm az Avonhoz, soha nem voltam sem tanácsadónő, és nem dolgoztam náluk, tehát még mielőtt valaki megvádolna, nem nekik csinálok ezzel reklámot. Sokkal inkább azoknak igyekszem segíteni, akik nem tudnak 20 ezres parfümöket vásárolni, mégis tartós és finom illatot szeretnének magukon viselni.

Gabby
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 25.

bubilany

2017. december 14.

Ahogy látom, hogy épp le van értékelve újraveszem. Nagyon bejött ez a keleties illat és a design is! ♡
Rajtam kifejezetten tartós!!

bubilany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Rajtam kifejezetten tartós!!

manocska91

2017. november 11.

Nagyon szeret(t)em. Édes, barackos vaníliás illat. Az árához képest tartós is, 5-6 órát simán kibír, de egyetértek az előttem szólókkal, télen sokkal kellemesebb viselni, és olyankor még a tartóssága is hosszabb.
Az egyetlen negatívum amit fel tudok róni a, hogy még megvan egy negyed üveggel, de a kifújója egyszerűen tönkrement, és így semmit nem tudok vele kezdeni, csak néha szagolgatni.
Ezért egy csillagot levonok. A fújóka igazán kibírhatná addig amíg van az üvegben... :(

manocska91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

kicsirita

2017. november 6.

Akármi legyek, de ennek Black Opium illata van!
Tartósnak is bizonyult!
A fejillat kifújáskor kicsit másabb, a szívillat kísértetiesen hasonlít, a vége kicsit enyhébb.
4-5 órát kibír.
Ár-érték arányban nagyon jó vétel volt!

kicsirita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

Akármi legyek, de ennek Black Opium illata van!
Tartósnak is bizonyult!
4-5 órát kibír.
Ár-érték arányban nagyon jó vétel volt!

viviennoo

2017. augusztus 20.

A fekete változattal együtt rendeltem meg a tesómmal. Hogy majd választunk, melyik-kié legyen. Hát mindketten csalódottak voltunk, mert egyik illat se egy nagy eresztés. Én ezt választottam, párszor használtam, ha már megrendeltem. Nem voltam kibékülve az illattal, de egész sokáig érződik és többen megjegyezték, hogy milyen jó illatom van. Nekem kissé túlságosan édeskés illat, de mikor már nem olyan intenzíven érződik, nem rossz...sőt. :D De ettől függetlenül teljes áron nem rendelném meg. (2300 ft körül volt)

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

adrica

2017. augusztus 16.

Kétségeim vannak vele illetően. Tegnap szaglásztam katalógusból. És a leírtak alapján, és a tapasztalat alapján, már amit éreztem, teljesen olyan mint az Oriflamos Felicity. Mind az édes, fűszeres, barackos jegyeivel. Még abból az üvegből is jócskán van. Talán meg várom, míg az megcsappan. Akkor talán. Rossznak nem mondanám, sőt. De mivel van egy ehhez nagyon hasonló illatom, így kispadra küldtem. Valamikor a jövőben, majd találkozhatunk. Engem csábít. Szeretem az édes, fűszeres, vaníliás, szantálos illatokat, de két üveg csücsüljön a szekrényben, és melyik romlik meg hamarabbat nem játszunk. Ezeket az édes, bújós illatokat, csak ősszel, télen viselem el, aztán mindjárt itt a tavasz és jöhetnek a könnyedebb, virágosabb, zöldebb illatok. Kevés az idő, hogy kihasználjuk őket. Szinte max. 4-5 hónap.
Sikerült élőben is kipróbálnom. Tuti nem veszem, amíg a Felicity el nem fogy. Barackos, vaníliás, kissé füstös, a szantáltól, ezért hasonítják a Black XS-hez, ami viszont hamar elmúlik, és marad a vaníliás süti illat. Nekem csak bőr közeli volt, hatósugara szinte semmi. Sokáig rájártam szagolgatni a csuklómat, tényleg szinte rákattan az ember, mert szó mi szó, édes, fincsi illat. De nem több. Szinte már a fejem fájt, annyit szagolgattam. Lehet, ha nagyobb dózisban rakom magamra, talán ki is ábrándulok. Szóval megmarad ő nekem egy távoli imádatnak. Van otthon még sok édeske, ami elfogyasztásra vár. (Black Opium utánzat csak, de van és az is hasonló). Érdekes, hogy most sok édes löttyel próbálkoznak a divatházak. Jöhetne valami érdekes is! Mondjuk valami virágos könnyed ellenállhatatlan nőies. Ez szerintem csak nekünk nőknek, gyerek lelkű cicáknak sexy illat, de a férfi népet szerintem nem ez hozza lázba. Ez marad nekem egy keleti meseszerű illatnak.

Up.: Sikerült csere útján hozzájutnom, így nem volt kár érte. Valaki írta, hogy mentolos kv. Tényleg! De én örültem neki, hogy a barackos jellegét inkább a mentol váltja fel. Nem mondom, hogy hú de hanyatt dobom magam tőle, de hordható kis édes, télre 1 hónap alatt elfújkálom. Ha bírom, hogy minden nap madártej (vanília) illatom legyen. Valószínű, hogy nem. Tartóssága gyenge, de így lesz rá sansz, hogy elfogy.

Up. 2.: Még is most nyáron isteni! Hajra fújtam csak, de most nagyon bejött!!! Nyaralásra vittem, hátha elromlik az idő, aztán úgy alakult, hogy a melegben is csak őt kívántam. Biztos a mentol. De annyira jól kiegészítette a vaníliát, hogy simán nagyszerű volt a nagy melegekben is. Persze kell hozzá egy egyéniség, hogy kinek áll jól, ki tudja hordani. Nálam bejött, mások sem panaszkodtak :)

adrica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Brigitt

2017. június 22.

Lehet, hogy fura, de ezt az illatot én most nyáron kívánom. Hogy miért? Passz. Ahogy olvastam a véleményeket, madártejhez, tejeskávéhoz, stb hasonlítják. Nos, nyáron is szeretjük a madártejet behűtve, vagy egy finom fűszeres jeges kávé nyáron igazán üdítő. Hmmm? Hát valahogy így vagyok most ezzel az illattal. Orientálisnak is írják igen, meg virágos és gyümölcsös is. De annyira nem édes, nehéz és fűszeres, hogy csak télen lehet használni.
Sokan biztos azért asszociálnak a télre, mert a téli napokra jellemző a vanília, az édes sütikbe való fűszerek és ezért téliessé vált. Viszont én nagyon szeretem a gyümölcslevest fahéjjal és szegfűszeggel nyáron, na nem túlfűszerezve, csak módjával. Ez az illat nekem ilyen, fűszeres de nem túlzottan, elegendő teret engedve a virágoknak és a gyümölcsöknek.

Brigitt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 22.

Antioxidánsok: BHT