KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lingling, az összetevőket feltöltötte: Mirabella95, Módosítva: 2016. március 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: orientális-virágos-gyümölcsös

Ilatösszetevők: fehér húsú őszibarack, bazsarózsa, szantálfa

Ár: 1500 Ft , Eladó: Sinistra
Állapot: Félig van, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 800Ft + Posta 490Ft , Eladó: Gigike
Állapot: 50ml-ből bő 70%-a van még benne., Helyszín: --, fizetés: Postázni tudok most csak sajnos posta csomagautomatában.
Krémmánia Kedvencek a -től
AlexaNagy

2017. május 19.

A fekete testvére mellett ez az illat is megtetszett..ugyanaz a karakterű illat, csak számomra édesebben picit. Én nagyon szeretem ezt az illatot is, de azért a fekete számomra jobb.

AlexaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

Puszedly

2017. április 6.

Hozzájutottam apró pénzért és már nagyon kíváncsi voltam az illatára. Ahoz képest hogy kölni egész nap tart és nagyon kellemes illata van. Párom azt mondta partyzós illata van,tehát irány bulizni vele. Egyébként igaza lehet,nappalra töménynek tartom,mármint munkahelyre,de egyébként tökéletes az illata. Téli tavaszi őszi illat☺

Puszedly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Vizililiom

2017. március 20.

Annyi jót olvastam/hallottam róla, szeretem az orientális, illetve a gyümölcsös illatokat is, az üvegcse gyönyörű, gondoltam megveszem itt a Km-án. Nagyon vegyesek az érzéseim, ahogy magamra fújom, egy kb. rothadó barack szagát érzem, iszonyú kellemetlen az orromnak... Aztán valahogy csitul, és finomabb lesz, de azt a kb. fél órát kibírni, amíg "erjed az emberen a barack", elég nehéz. Még nem tudom, mi lesz a sorsa. :(

Vizililiom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Lea2

2017. február 2.

Csak leírás alapján rendeltem meg, és rájöttem, hogy nekem ez egy picivel édesebb a kelleténél. Érdekes hogy sokan írjátok hogy fűszeres, de rajtam egyértelműen egy édes, de egyébként divatos illat. Feltettem eladásra, mert édes parfümöm már van.

Lea2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

mucika075

2017. január 5.

Számomra a tökéletes illat édes és friss kombinációja.szuper akcióban vásároltam és bármikor ujravásárolnám.

mucika075
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

adrica

2016. november 18.

Kétségeim vannak vele illetően. Tegnap szaglásztam katalógusból. És a leírtak alapján, és a tapasztalat alapján, már amit éreztem, teljesen olyan mint az Oriflamos Felicity. Mind az édes, fűszeres, barackos jegyeivel. Még abból az üvegből is jócskán van. Talán meg várom, míg az megcsappan. Akkor talán. Rossznak nem mondanám, sőt. De mivel van egy ehhez nagyon hasonló illatom, így kispadra küldtem. Valamikor a jövőben, majd találkozhatunk. Engem csábít. Szeretem az édes, fűszeres, vaníliás, szantálos illatokat, de két üveg csücsüljön a szekrényben, és melyik romlik meg hamarabbat nem játszunk. Ezeket az édes, bújós illatokat, csak ősszel, télen viselem el, aztán mindjárt itt a tavasz és jöhetnek a könnyedebb, virágosabb, zöldebb illatok. Kevés az idő, hogy kihasználjuk őket. Szinte max. 4-5 hónap.
Sikerült élőben is kipróbálnom. Tuti nem veszem, amíg a Felicity el nem fogy. Barackos, vaníliás, kissé füstös, a szantáltól, ezért hasonítják a Black XS-hez, ami viszont hamar elmúlik, és marad a vaníliás süti illat. Nekem csak bőr közeli volt, hatósugara szinte semmi. Sokáig rájártam szagolgatni a csuklómat, tényleg szinte rákattan az ember, mert szó mi szó, édes, fincsi illat. De nem több. Szinte már a fejem fájt, annyit szagolgattam. Lehet, ha nagyobb dózisban rakom magamra, talán ki is ábrándulok. Szóval megmarad ő nekem egy távoli imádatnak. Van otthon még sok édeske, ami elfogyasztásra vár. (Black Opium utánzat csak, de van és az is hasonló). Érdekes, hogy most sok édes löttyel próbálkoznak a divatházak. Jöhetne valami érdekes is! Mondjuk valami virágos könnyed ellenállhatatlan nőies. Ez szerintem csak nekünk nőknek, gyerek lelkű cicáknak sexy illat, de a férfi népet szerintem nem ez hozza lázba. Ez marad nekem egy keleti meseszerű illatnak.

Up.: Sikerült csere útján hozzájutnom, így nem volt kár érte. Valaki írta, hogy mentolos kv. Tényleg! De én örültem neki, hogy a barackos jellegét inkább a mentol váltja fel. Nem mondom, hogy hú de hanyatt dobom magam tőle, de hordható kis édes, télre 1 hónap alatt elfújkálom. Ha bírom, hogy minden nap madártej (vanília) illatom legyen. Valószínű, hogy nem. Tartóssága gyenge, de így lesz rá sansz, hogy elfogy.

adrica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

Nixi91

2016. október 9.

Még egy kedvenc parfüm az Avontól. Tényleg olyan misztikus illata van, amikor felfújom akkor egy kicsit erős, aztán pár másodperc múlva már finom édes. Néha kicsit olyan "gyógyszer" illatra emlékeztet, de jó értelemben, nekem tetszik. Télies illat. Az én bőrömön tartós is.

Nixi91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Csirke87

2016. augusztus 30.

Nem tartós, az illata nem valami tökéletes. Csak azért vettem meg, mert elméletileg hasonlít egy általam szeretett parfümhöz, de kicsit SEM!

Csirke87
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

egyboszorka

2016. július 11.

Nem.Egy puha balzsamos meleg illatot vártam, régen voltam ilyen izgatott Avon illat bevezetése előtt.Alaposan megvezetett a leírás.Orientális is, virágos is, gyümölcsös is, ez jó lesz a Boszinak...Nos, sem orientális, sem gyümölcsös, virágosnak virágos, de olyan bántóan, élesen.Olyan a bőrömön, mintha a Black verzíóból egy virágos jegyet előrángattak volna, az meg bosszúból az összes többi illatjegyet elnyomta.Nagyot csalódtam, na!

Hol van a gyönyörű Absynthe ???!!!

egyboszorka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

Hol van a gyönyörű Absynthe ???!!!

Timi8

2016. június 12.

Szerintem ez fincsi lett! Felfùjáskor szantálosnak, picit fűszeresnek érzem de hamarosan kìsértetiesen elkezd hasonlìtani az egyik kedvenc illatomra a Cacharel Amor Amor in a Flash-re. Biztos vagyok benne, hogy ez adta az ihletet! Szerintem amùgy teljesen jò alternatìva annak, aki nem akar annyit költeni az Amor Amor flankerre, de szeretne egy nagyon csajos, édes de nem babás hanem nagyon is nőcis illatot, és ìgy legalább nem sajnálja az ember fùjkodni akár napközben is. Tény, hogy nem az a lerobbanthatatlan fajta, de ettől még igenis jò kis illat! Magam is legszìvesebben 4-est adnék, de szìvemen viselem a sorsát, ìgy egyùttal emelni szeretném az átlagát, tehát kap tőlem egy ajándék plusz csillagot!

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Alkoholok: SD Alcohol 40B (Alcohol Denat)
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: BHT