KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timi970120, Módosítva: 2018. június 18.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

3 mini körömreszelőből álló szett, piros és rózsaszín szívecskés mintával. Mérete egyenként: 5 x 1,5 cm.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

dorinella

2018. július 25.

Praktikus,kis aranyos reszelő amit a kézi táskába bedobva azonnal elő tudok kapni ha épp szükségem lenne rá.Imádom :)

dorinella
    Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

Timi970120

2018. június 7.

Kis, cuki, szívecskés mintás. De nem ezért vettem meg, sőt, akkor még azt sem tudtam, jól fog-e kinézni! Most már persze, tisztában vagyok azzal, hogy igen. ;)
    Ahogy lapozgattam az Avon újságát, szembe jött velem ez a szett. Mindig keresgélnem kellett a körömreszelőmet, ezért gondoltam, veszek, hátha így kevesebbet fog kelleni! És ez igaz is, kb. mindenegyik táskámban van egy.
    Nem több és nem kevesebb, mint valamelyik másik társa; ez szintén csak egy körömreszelő - pontosabban három! -, azonban jól funkcionál. :)

Timi970120
    Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.