KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. március 29.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

Precízen használható mini szivacs, mellyel az alapozó vagy a korrektor könnyen eldolgozható az orrnál és a szemkörnyéken is.

Nonoka96

2017. június 20.

A szemem alatti területre vettem, szuper kis szivacs. Benedvesítés után puha lesz, és minimalisan nagyobb, én csak így használom. Kissé drága, ahhoz képest mennyire pici, de egyszer megéri megvenni.

Nonoka96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

Szandra992

2017. április 7.

Nagyon jó (és aranyos. ^^) kis szivacs, én is a szemem alatt szoktam használni. Utazásra vagy csak a táskánk kis sos sminktáskájában tökéletesen elfér, bármikor elő tudom venni amikor igazítani kell valamit az arcomon. :)

Szandra992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

lyll

2017. március 27.

Szem alatti és orr körüli korrektor eloszlatására használom, teljesen meg vagyok vele elégedve, ráadásul az utazós neszeszerembe is simán belefér.

lyll
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

szazsani

2017. március 22.

Tök jó kis szivacs,korrektor és kontúrozás eloszlatásához használom és tökéletesen segít ebben a tevékenységben. Egységes lesz az eredmény, finom puha, es a pici kis mérete miatt jol elér minden zegzugot. Utazáshoz is tökéletes,nem foglal sok helyet a sminktáskámban :) szeretem

szazsani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.