KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: syrin, Módosítva: 2018. április 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

Kétvégű mitesszer eltávolító pálca. Segít, hogy higiénikusan szabadulhass meg a mitesszerektől.

Ár: 799 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 400 , Eladó: siamensis
Állapot: párszor próbált, fertőtlenítve, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

syrin

2018. május 5.

Hát lett egy ilyenem is. Szerintem kis mitesszerekre nem valami jó, csak azokra, amik kicsit megnagyobbodtak és kilazították a pórust (húgom hátán szoktam kísérletezni).

syrin
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.