KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: syrin, Módosítva: 2018. április 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Kétvégű mitesszer eltávolító pálca. Segít, hogy higiénikusan szabadulhass meg a mitesszerektől.

Ajándék 😊 Avon mitesszereltávolító
Ár: 0 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó
Kremcica

2019. január 10.

Nem egy olyan nagy durranás. Bőrgyógyásznál láttam először, naná hogy nekem is kellett. :D Mikor megvettem sokáig nem használtam, mert az igazán apró mitesszerekkel nem tud mit csinálni kár vesződni is a próbálgatással. Viszont a nagyobb fájóakkal, amiket normál esetben csak bőrsérüléssel tudnék tisztítani (tudom nem kéne, de ha már lüktetve fáj) szépen és gyorsan kipucolja. Alkohollal fertőtlenítem használat előtt és után. Hasznos kis eszköz, de nem nélkülözhetetlenen.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

vmoniika

2018. október 24.

Picit nagyobbra szamitottam, kicsit meglepodtem mikor kezhez kaptam, viszont tudja a dolgat, de esz nelkul nem erdemes neki allni vele nyomkodni, konnyen meg van a baj ;)

vmoniika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

syrin

2018. május 5.

Hát lett egy ilyenem is. Szerintem kis mitesszerekre nem valami jó, csak azokra, amik kicsit megnagyobbodtak és kilazították a pórust (húgom hátán szoktam kísérletezni).

syrin
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.