KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 549 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online: Avon.hu, 549 Ft

Az Avon Nagy sarokreszelő segítségével lábaid simábbá válhatnak, emeltt használata kényelmes és biztonságos. Két oldala van, az egyik felén durvább reszelő található, a másik felén pedig puhább. Mérete: 6,6 x 22,8 cm. Használata: legalább 3 naponta radírozd le a bőrt a lábaidról, hogy sima és puha legyen. Használd a sarokreszelőt, majd használj lábradírt.

Ár: 549 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

doranyilas

2018. július 30.

Csak ajanlani tudom

doranyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Csak ajanlani tudom

kovacsnikoletta92

2018. június 18.

Update: a konkurencia is megalkotta a sajátját, és mivel ez már nem rendelhető, azt is kipróbáltam. Nekem jobban tetszett, mivel a konkurens sarokreszelőnél a belső oldal kapta az erősebb csiszoló réteget és a külső a finomabbat.

A leges leges legjobb sarok reszelő. Imádom mióta az elsőt megrendeltem, újravevős :)

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

IdunLilith

2018. június 13.

Nekem ajándékba adták, szerencsére nincs bőrkeményedésem, de minden fürdésnél/zuhanyzásnál használom és puhává varázsolja a sarkaimat.

IdunLilith
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Katka0716

2017. december 13.

Ismerősöm ajánlotta, de nem bántam meg. Nagyon szépen és könnyen meg tudom vele csinálni a sarkam. Előtte nem reszeltem a sarkam, mert nem volt rá szükségem, soha nem volt bőrkeményedés rajta... nem tudom mi váltotta ki, de a lényeg, hogy ezzel helyre tudom hozni. Utána pedig 99,9%-os Petroleum Jelly-t használok kb. 1 hétig, és aztán egy darabig nem kell hozzá nyúlnom a reszelőhöz.

Katka0716
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

egeresi47

2017. január 15.

Az enyémnek ilyen még nagyobb négyzet alakú alakja van, de nagyon szeretem, főleg a keményebbik részét. A nagyon makacs bőrkeményedéseket is lehozza egy kis áztatás után, és nagyon jól kézre esik. Abszolút megéri az árát.

egeresi47
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Kremcica

2016. július 8.

Annyi ilyen reszelővel próbálkoztam már, de ez az ami bevált. Az erős oldalával leszedek minden felesleges bőrt a lábamról a másik gyengédebbel pedig lecsiszolom a kisebb megmaradt bőrkeményedést. Utána lábkrém. Pedikűrös hiányában nálam ez működik eddig a legjobban.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

szevin007

2015. június 30.

Imádom!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :)
Nagyszerű termék, a sarkam borzasztóan néz ki, de tényleg...nem részletezem, de szégyellni való. Viszont ez a reszelő, és a balea 10%urea krém szépen rendbe hozták. Természetesen a pedikűrös így is nélkülözhetetlen, viszont ha épp nem tudtok elmenni, akkor én ezt a két dolgot ajánlanám! :)

szevin007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Imádom!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :)