KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: varit, Módosítva: 2017. április 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyors száradást kölcsönző spray. Permetezd a frissen festett körmökre, hogy 30 mp-en belül megszáradjanak.

Ár: 700 Ft , Eladó: varit
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Gidea

2018. február 16.

Nemtom, én meg vagyok vele elégedve, de az is igaz, hogy nekem egyébként sose sikerül nem belenyúlni, hajtépésig, lemosásig megy a hiszti minden alkalommal, úgy is, ha minimum fél órát várok a száradásra. Ezzel is várok, talán többet is mint mások, de ezzel megszárad sérülés nélkül.

Gidea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

csenged

2017. június 23.

Majdnem mindig használom körömfestéskor, és mindig bennem van a "hátha most" érzés. Sajnos ez a pillanat eddig soha nem jött el. Sajnálom, azt reméltem, hogy ez valamelyest meggyorsítja a folyamatot.

csenged
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.