KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: varit, Módosítva: 2017. április 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyors száradást kölcsönző spray. Permetezd a frissen festett körmökre, hogy 30 mp-en belül megszáradjanak.

Ár: 800 Ft , Eladó: varit
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

csenged

Korcsoport: < 18
2017. június 23.

Majdnem mindig használom körömfestéskor, és mindig bennem van a "hátha most" érzés. Sajnos ez a pillanat eddig soha nem jött el. Sajnálom, azt reméltem, hogy ez valamelyest meggyorsítja a folyamatot.

csenged
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 23.