KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2011. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Avon.hu, 899 Ft

Gyémántport, akrilt és pantenolt tartalmaz, hogy a lakk ellenálló és hosszantartó legyen. A vizesen csillogó hatásról speciális polimerek gondoskodnak .

Ár: 899 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 400 Ft +pktg , Eladó: Kodi
Állapot: keveset használt, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm

Enne

2018. július 11.

A real red árnyalat van nálam, ez a második darabom ebből a színből. Már egy ideje megvan, mert időközben találtam drogériában egy olyan piros árnyalatot, amit szívesebben viselek általában, az kissé bordós, boros, bogyósgyümölcsös, mély színű (rimmel 60 seconds). De most nyárra elővettem, gondoltam, el kéne használni lassan. Réges-régen nem használtam avonos lakkot, és furcsa, hogy borzasztó híg (az előző pirosam egész más volt), de ettől könnyebb vele dolgozni, így elnézem neki. Viszont ahogy felkentem az első réteget, azon gondolkodtam, hogy ez a pink-magenta árnyalat hol hasonlít a real read-re? Hmmm... nagyon lassan szárad emellett, pedig a második réteg még hátravan. Amit itt írtok, hogy még órák múlva is vigyázni kell rá, megőrjít, a fedőlakkot offolom is. Amitől persze majd még gyorsabban kopik gondolom...
Elkényeztettek az oriflame és rimmel lakkjai, azt kell mondjam. Ez 3 csillagra elég teljesítmény.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

orsipanka

2018. május 16.

Pink radiance árnyalatban van meg, ez egy csillámos, sötétebb rózsaszín árnyalat. Előnye, hogy könnyű egyenletesen felkenni, egy rétegben is fed, de kettőben használom és nagyon gyorsan szárad. Hátránya, hogy alaplakk nélkül nehéz lemosni (alaplakkal jobb a helyzet) és 1-2 nap alatt lekopik. Ilyen gyenge tartósság mellett még akciósan is soknak tartom az árát . (2014: **)

Update: Most fogyott el (2018). Megkedveltem. Ha nem vagyunk kint napokig a mínuszokban, 5 napig bírja alaplakkal. Hihetetlenül sokáig bírta, kb 5 télen át használtam folyamatosan. Az utolsó cseppeket is ki lehetett nyerni az üvegből, nem száradt be a vége.

orsipanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Divaldia

2018. február 7.

Több árnyalattal is próbálkpztam, de nem váltak be. Nem terít szépen, 3 réteg kell ahhoz, hogy ne legyen csíkos a végeredmény. A sok réteg miatt hamarabb lepattog a körömről.

Divaldia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Sisszy

2017. november 7.

A honeydew dazzle árnyalat van meg, ami egy csillogós türkizes szín. Fedése jó, viszont két nap után az egész leválik a körmömről. Alap és fedőlakk használata mellett hatványozottan igaz. Kár, mert a színe nagyon tetszik.

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

nemethdiana

Korcsoport: < 18
2017. július 9.

4 árnyalatban is beszereztem, van amelyiket én vettem van amelyiket kaptam de egyikkel sem vagyok megelégedve. Ugyanaz vele a problémám mint az összes többi ilyen árkategóriájú körömlakknál. Nem tartós, nagyon hamar elkezd lepattogni. Ezen az általános problémán kívül még számos akad. Az ecsete nem alkalmas egyenletes felvitelre így foltos lesz a végeredmény illetve ha valakinek alapból barázdás, egyenetlen körme van arra ez még ráerősít. Ami a legeslegnagyobb problémám, hogy abszolút nem pigmentált. Még 2 réteg sem elég ahhoz, hogy teljes fedést nyújtson. Rosszabb körömlakkot még SOHA nem próbáltam. Az, hogy pénzkidobás az nem kifejezés erre a termékre.

nemethdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 9.

mujerconfused

2017. július 3.

Pastel pink árnyalatban vettem egyet nemrég, ezer éve nem volt avonos lakkom. Az ecsete botrány, én nagyon nehezen tudtam vele festeni, 2 réteg minimum kell, de inkább három és nagyon nehezen szárad.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

anita

2017. június 11.

Nagyon jól kezelhető állaga van, viszonylag gyorsan szárad. Nyáron csak a lábamra használom, 2 hetente bőven elég foglalkozni vele, ha véletlenül bele rugok valamibe akkor is könnyen javítható. 1 rétegben a Racy nevű pirosas bordó árnyalat tökéletesen hozza a színt és a fedést. Ajándékba kaptam, fogalmam sincs mennyi az ára, de ez a 2.nyár, hogy megvan, minőségromlás a legcsekélyebb mértékben sem tapasztalható, így bátran tudom ajánlani azoknak, akik amúgy nem nagy körömlakk fogyasztók

anita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Adru91

2017. június 8.

Pastel Pink árnyalatban vásároltam. Meglepett, hogy első rétegben is majdnem teljesen fed, két rétegben pedig olyan, mint egy géllakk. Több napig marad a körmömön, mosogatás mellett is. A színe divatos.

Adru91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

rammy717

2017. április 29.

Ami elsőre szembetűnt, hogy iszonyat folyós. Ennek ellenére könnyen, pontosan fel lehet vinni.
Viszont... azzal nem lenne baj, hogy ilyen híg, ha színanyag is lenne benne rendesen.. de nincs. 2 réteg felvétele után is átlátszik a körmöm fehér része. Az 1 rétegről inkább ne is beszéljünk :D Az egyenlő a semmivel.
Nagyon lassan szárad, és miután "megszáradt", órák múlva is érzékeny bármi nyomásra, megsérti, és csúnya lesz. Tartóssága egész jó.

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Magnolieae

2017. április 20.

Az ideális körömlakk tulajdonságai: gyorsan szárad, egy rétegben szépen fed, legalább 3-4 napig nem kopik, szép a színe. Sajnos ez a körömlakk nagyrészt nem ilyen. Száradása viszonylag gyors, DE: Kb. délután 1 óra körül kentem fel és megvártam, hogy rendesen megszáradjon. Másnap reggel viszont a párna nyoma benne maradt, és elvesztette a szép fényét. Csak két rétegben sikerült egyenletesen felvinni, pedig nagyon szép, intenzív a lakk színe. Tartósságát tekintve 24 óra. Nekem addig tetszik a körömlakk, amíg nincs megkopva, és 10 körmömből 5-nek a végén már megkopott a festék, pedig kíméltem. Igaz, hogy ezt a hibát nem veszi észre rajtam kívül más, de engem már zavar, hogy nem makulátlan. Jó indulattal 3 napig bírja. Megjegyzem fedőlakk nélkül használtam. A színárnyalatok gyönyörűek, egy tűzpiros és egy sötét pink árnyalatot választottam. Alkalomra jó, de mindennapos használatra nekem nem vált be, mert túl sűrűn kell újra kenni, ettől függetlenül ami megvan, elhasználom. (Lábra tökéletes, mert ott nem kopik, és nem marad benne az ágynemű nyoma.)

Magnolieae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.