KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2018. február 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

2 az 1-ben sampon és balzsam E-, B3- és B5-vitaminnal, bazsalikom és lótuszvirág kivonattal a károsodott, fényét vesztett hajra.

• regenerálja a károsodott hajat
  • segít üde ragyogást adni a frizurának
  • erősebb érzetet és dúsabb hatást kölcsönöz a hajnak

Poptie

2017. július 28.

Egyszerűen fantasztikus! Az illata megigéző, utána 1 napig csak szaglászgattam a hajamat, annyira finom. A bazsalikom enyhén érződik, egy kis csavart adva az egésznek, a fő illata pedig a nagyon finom lótuszvirág. Fényessé tette a hajam, szépen kimosott belőle mindent, jól habzik. Az én igényeimnek megfelelt, legnagyobb varázsa az illata, amivel engem teljesen megnyert.

Poptie
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 1.

Épp most fogyott ki. Jó az illata, a bazsalikom szépen átjön. Nem zsírosít és sokáig elég,pedig én nagy adagokkal szoktam hajat mosni.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 1.

Jucus85

2017. június 16.

Elfogyasztottunk egy 700mlst ,újra veszem.Az egész család szívesen használta ,mindenkinek tetszik.Gyerekeknek is használjuk.Jó illat ,nem nehezül el a haj,nem viszket a fejbőr.Talán olyan érzés mintha dúsítana is .akciósan 750 ft szerintem azt nagyon megéri.

Jucus85
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.