KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ILoveGarnier, az összetevőket feltöltötte: Baraby, Módosítva: 2013. augusztus 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

BioSpeed Komplexet tartalmaz, mely növényi kivonatokkal táplálja, hidratálja a hajat és nyugtatja a fejbőrt.

Öblítést nem igényel. Száraz, töredezett hajra ajánlott.

eveartstar

2015. április 6.

Imádtam! Bármikor amikor olyan helyen voltam, ahol erősen dohányoztak -buliba, vagy ismerősöknél, és késő este hazaérve már nem volt időm hajat mosni, akkor ezzel fújtam be a hajamat, sőt még a ruháimat is, hogy ne legyen büdös, füstös szagú! :))

eveartstar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 6.

SexyBeauty

2014. január 18.

Én nagyon szeretem.:) Finom az illata és jó ráfújni a fejbőrömre jó kis frissítő érzés.

SexyBeauty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 18.

OAdrienn

2013. december 18.

Számomra olyan, mint a legtöbb Avon termék. Nagyon jó az illata, de nem ér semmit. Ugyanaz lenne a hatás, ha illatosított vizet fújnék a hajamra...

OAdrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A neem fa magjának kivonata, ami a CosIng besorolása szerint bőrkondítionáló összetevő. Nem igazán találni információt arról, hogy mi a valódi funkciója a kozmetikumokban.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.