KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2015. szeptember 16.

Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Kivi és papaja védő, hidratáló sampon és balzsam minden hajtípusra, elsősorban károsodott hajra, BioSeed Complex-szel.

JudithBeauty

2015. október 4.

Bizony, nekem is volt ilyen anno! Hasznos ilyen régebbi, már megszűnt kozmetikumokat feltölteni, legalább emlékezünk. Nekem a 200 ml-es volt meg, de nem vált be. Védenie kellett volna a hajat, vagy legalábbis hidratálni, de inkább roncsolta és szárította. És hogy balzsam volt benne, szerintem csak ráírták a flakonra, ennyi! Az illatára nem emlékszem már, de a hatás így is rontotta a képet. Ezért 1 csillag.

JudithBeauty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 4.

Dayanara

2015. október 4.

2015. szeptember 7.
Már nem gyártják, és valószínűleg semmi értelme nincs már ilyenkor feltölteni :), de most esett le, hogy nekem ilyenem volt nem pedig egy másik, hasonlóan kinéző társa. Majdnem ahhoz írtam, az is hasonló színű és típusú.
2 darab 400ml-es flakonnal is vettem anno, amikor kiárusították. De minek... Pozitívum, hogy emlékeim szerint jó áron lehetett kapni és finom az illata, és szép a csomagolás. A hajamra viszont nem volt jó, azt mégsem mondanám, hogy kiszárítja, de valahogy összekócolja már hajmosás közben. Hiába balzsam is, nem segít. Ha nem tennék utána pakolást vagy valamit a hajamra még nehezebb lenne kifésülni, mint bármelyik átlagos sampon esetében. Amúgy átlagos, nem zsírosodik tőle jobban a haj, de nem is hidratál vagy véd. Az összetevőket elnézve botrányos, csoda, hogy nem okozott semmilyen problémát. A flakonja jó, a kupakja is praktikus (bár habos, vizes kézzel büntetés kinyitni, pláne ha már legalább közepes méretű a körmünk is, mert tuti letöri előbb-utóbb). Átlagos sampon és balzsam készítmény, nem venném újra, és nem is veszek már hasonlókat se inkább. Akinek szüksége van balzsamra vagy pakolásra, annak nem helyettesíti, a sampon a tisztító funkcióját egész jól ellátja ugyan, viszont rettenetesen összekócolja a hajat. Felhabosítani is nehezebb volt, az elején sokat kellett tenni és nehezen habzott. Ha sikerült valami habot képezni, akkor már nem volt gond, de így gyorsan fogyott. Ugyanakkor sajnos nem eléggé, nekem még most is van az egyik flakon alján. Az viszont biztos, hogy már hajmosásra sosem fogom elhasználni... Pláne ezek után, hogy rendesen átnéztem az INCI-t. Már ránézésre szörnyűnek tűnt, de feltöltés után már bebizonyosodott, hogy tényleg az. (Ez is az egyik probléma az Avon-nál, hogy legtöbbször csak vásárlás után szembesül az ember az INCI-vel...)
Most már teljes pénzkidobásként értékelném, de régen egy időben ezzel mostam hajat és elviselhető volt, úgyis mindig használtam utána még balzsamot vagy hajpakolást. Szerencsére nem okozott bajt sem így jóindulattal mondhatjuk, hogy samponként elmegy. De inkább csak olyan SOS terméknek működne, ha nincs más, mert nem valami jó sampon, így, hogy ennyire összekócolja a hajat. Na mindegy, mivel régen elment kap 2 csillagot (akkoriban még az INCI-t sem sokat nézegettem). De ha ma is lehetne kapni és hasonló lenne az összetevőlistája és a hatása, teljes pénzkidobásnak ítélném és csak egy csillag lenne. Konkrétan csak dísznek jó, és néha beleszagolni. Bár, kicsivel kevésbé kócolta össze a hajam, mint egy régi társa. Az valami zöld színű volt, talán gyorsan zsírosodó hajra ajánlották, de brutálisan nézett ki a hajam a használata után mindig. Brrr.... Jó is, hogy leváltották ezeket. :D

Update: Anyukámnak samponra volt szüksége, és ezzel mosott hajat. Rákérdeztem, hogy mi róla a véleménye, mire közölte, hogy nagyon jó, szereti, mert ez mellé balzsam sem kell, szépen ki tudja fésülni a haját. Hát azt hittem rosszul hallok! :D Érdekes, mert jelenleg egyikünk sem festi a haját, mindkettőnknek inkább kevés és vékonyszálú haja van (kb. normálnak mondanám, úgy értem se nem túl zsíros, se nem túl száraz), és most neki is elég hosszú. Nem annyira, mint az én bőven derékig, vagy már az alattig érő hajam, de az nem semmi, hogy neki balzsam sem kell mellé, nekem viszont extra adag hajpakolás kellett, különben legkevesebb egy óra volt kifésülni a hajam. Mivel felet nem lehet adni, így kap egy egész csillagot, azaz összesen hármat, mert anyukámnak bevált. De azért örülök, hogy már nem gyártják, mert nem tenne boldoggá, ha egy ilyen INCI-vel rendelkező cuccot használna rendszeresen...

Dayanara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

2015. szeptember 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

A neem fa magjának kivonata, ami a CosIng besorolása szerint bőrkondítionáló összetevő. Nem igazán találni információt arról, hogy mi a valódi funkciója a kozmetikumokban.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Piros)