KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2013. június 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajformázók

A kifésülő spray segítségével kezelhetőbbé válik a haj. Használható nedves vagy száraz hajon.

bettina28

2017. január 5.

Nekem a régi kiwi és sárgadinnye illatú volt meg, mai napig emlékszek az isteni illatára. Szerintem sokat segített a kifésülésben is de a mennyei illata már megérte hogy befújkáljuk a hajam vele :D A csomagolása meg olyan cuki volt hogy mi napig megvan :D

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Anyaci04

2014. április 10.

Az új, mangós változatát használom a kislányomnál, vékony szálú, de csomósodásra hajlamos a haja. Nála tökéletesen bevált, könnyebb kifésülni, és sokáig érezni a haján az illatot :)

Anyaci04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

siss

2013. december 9.

Még a tavasszal lett rendelve a tesómnak,de az ő sűrű,göndör hajára kevésnek bizonyult.Ott árválkodott a szekrényben,a múltkor megtaláltam és kipróbáltam.Hajmosás után használom nedves hajra,hogy a hajszárító ne szárítsa ki a hajamat annyira.Az én macskaszőr vékonyságú és puhaságú hajamra,ami mellesleg irtó kevés is, ez pont elég.Ez a lötyi nem zsírosít,picit ápol,baromi fincsi illata van és a hajamnak is egy ideig tőle.Néha szárazon is fújkálom és akkor se lesz cafat zsíros.Szeretem,jelenleg bevált.Mivel már ez nem kapható,a mangós társa egy az egyben ugyanez,csak más az illata.

siss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 9.

eszti98

2013. november 13.

Nagyon szeretem:) Finom illata van és nagyon jól bevált:)

eszti98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 13.

Nagyon szeretem:) Finom illata van és nagyon jól bevált:)

maja54

2013. augusztus 18.

Az illata műalma, de szeretem. Tökéletesen megoldja a feladatát, könnyebb kifésülhetőséget ad a hajnak, ahogy azt kell. Nálam 5ös

maja54
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Kleopátra

2013. június 1.

Nekem ugyan nem ez az illat van meg,hanem még a régi dinnye-kiwis,imádom! Nem csak a lányom használja, én is. Igazából annak idején magamnak rendeltem mikor még terhes voltam. Hajmosás után egyszerűen nem tudtam kifésülni a hajam.Nem tudom a hormonjaim mit műveltek vele,de rémes volt. Kicsit cikinek éreztem hogy gyerekeknek való "dedós" sprayvel fujogassam magam,de bejött. Köszi Avon! :)

Kleopátra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

pink sunrise

2013. március 26.

Megvettem magamnak:D Nagyon jó kis cucc,és a sárga szinétől és a kacsintó almától a dobozán mindig elmosolyodok:) Segít kifésűlni a hajat,és utána sima és puha marad.Az illata elég mű-alma,de úgyis hamar elillan.Kár,hogy kifutó....

pink sunrise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

ponydogcat

2012. december 2.

A legjobb kifésülőspray. Nyaraláshoz, strandra, uszodába kötelező !!! Minden boltinál jobb, és nagyon jó az illata.

ponydogcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

kivina

2012. október 11.

Imádom az illatát, direkt azért vettem, nem éppen gyerek vagyok :) Könnyen kifésülhető a hajam tőle.
A szórófej sokat pazarol, minden fele jön belőle.

kivina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

A szórófej sokat pazarol, minden fele jön belőle.

Honeyhair

2012. július 11.

Kislányom használja ezt a hajsprayt-t (pontosabban én használom az ő haján), és szeretjük. Nagyon finom illata van, hajmosás után napokig lehet érezni, a haj pedig gyönyörű fényes és könnyen kezelhető lesz tőle. Egyetlen probléma, hogy nem olyan jó a szórófeje, össze-vissza porlaszt, nagyobb cseppeket is kinyom, ezért én inkább a tenyerembe fújom, így dörzsölöm a gyerek hajába. Az AVON szórófej-ügyben egyébként is elég béna (a lábsprayk esetében is gyakori panasz a szórófej tönkremenése). Ezzel a flakongyártóval szerintem fel kellene bontania a szerződését, mert most emiatt vagyok kénytelen levonni egy csillagot!!

Honeyhair
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

Hidratálók: Butylene Glycol, Methyl Gluceth-10